Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - jedenácté kolo 06.04.14

V posledním jedenáctém kole 2.ligy skupina D došlo ke změně na čele tabulky, když doposud vedoucí Jičín B ztratil dva body náskoku za remizu 4:4 venku se sestupem ohroženým AKISEM Pardubice, což na skore vyneslo na první příčku Rychnov n/Kn., kterému na to stačilo vítězství 5:3 nad Hradcem Králové B. Vyjasnila se i situace na chvostu tabulky, když Polička unikla z pásma sestupu jasnou výhrou 6,5:1,5 nad demoralizovanými Polabinami B, zatímco Ústí n/O. nestačilo doma na oslabené Velké Losiny a po prohře 2,5:5,5 ligu opouští.
Další výsledky: Lípa - Vysoké Mýto 4:4, Havlíčkův Brod - Polabiny C 1,5:6,5.
Vítězem a postupujícím do 1.ligy se stal Rychnov n/Kn., sestupují družstva Ústí n/O., Havlíčkův Brod a Polabiny Pardubice B.


Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
 
ŠK ZVU Engineering Lípa A - ŠK Vysoké Mýto   ŠK Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Lázně Velké Losiny
Jirásek Pavel 2328F ½ - ½ 2308F Sabol Marian Šmajzr Martin 2202F 0 - 1 2528F Žilka Štěpán (H)
Vařejčko Josef (H) 2188F ½ - ½ 2157F Trhal Tomáš Zeinert Michal 2131F ½ - ½ 2199F Jedlička Aleš (H)
Jedlička Luboš 2182F ½ - ½ 2228F Němec Pavel (H) Výprachtický David (H) 2133F ½ - ½ 2008F Alfimov Igor
Fiedler Bedřich 2105F ½ - ½ 2121F Kosek Jiří Holásek Pavel 2077F 0 - 1 2026F Vaculík Jakub
Hájek Jiří (H) 2074F ½ - ½ 2092F Ptáček Luboš Hurt Lukáš (H) 2110F ½ - ½ 1996F Gnida Patrik
Šafařík Jakub (H) 2055F ½ - ½ 2042F Šmíd Jaroslav (H) Pečinka Martin 2083F ½ - ½ 2037F Hastík Svatopluk
Kaisler Martin 2058F ½ - ½ 2036F Doseděl Jiří Mareš Jan 2008F 0 - 1 1941F Kopecký Roman
Novák Luděk 1934F ½ - ½ 1974F Lipavský Dušan Švub Jan 1964F ½ - ½ 1718F Lužíková Nicola
  4 : 4     :  
 
AKIS Pardubice - ŠK AD Jičín B   2222 ŠK Polabiny B - TJ Štefanydes Polička
Prandstetter Eduard 2262F 0 - 1 2346F Kraus Tomáš (V) Mojžíš Jaroslav (V) 2159F 0 - 1 2292F Červený Petr
Hlavnička Jiří 2199F 0 - 1 2385F Voloshin Leonid (V) Kourek Josef 2121F 0 - 1 2148F Komárek David (H)
Pačovský Jiří (H) 2248F ½ - ½ 2274F Schula Michal (H) Šilar Lubomír (H) 2176F 0 - 1 2247F Pokorný Tomáš
Smutný Jan (H) 2170F 1 - 0 2163F Tázlar Petr Törvenyi Roman 2027F ½ - ½ 2108F Paščenko Jaromír
Sýkora Josef 2096F ½ - ½ 2180F Novotný Jaroslav Trojan Luboš 2018F ½ - ½ 2030F Komárková Magdaléna
Petuchov Sergej 2118F ½ - ½ 2187F Fiala Jaroslav Just Pavel 2001F ½ - ½ 2036F Houška Bronislav
Veselý Tomáš 2092F 1 - 0 2123F Pochinkov Andrey Ludvík Tomáš 1543F 0 - 1 1963F Stodola Marek
Kastner Oldřich 2076F ½ - ½ 2132F Indrák Igor 0 0 0 k 1 1846F Sodomka Adam
  4 : 4     :  
 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - 2222 ŠK Polabiny C   Region Panda Rychnov n. K. - TJ Slavia Hradec Králové B
Večeřa Pavel (H) 2215F 0 - 1 2343F Hrabuša Matěj (C) Sabuk Piotr (C) 2300F ½ - ½ 2376F Nun Jiří (V)
Pártl Ondřej 1987F 0 - 1 2241F Novotný Michal (V) Ringel Zbyněk 2249F ½ - ½ 2339F Možný Miloš (V)
Mašek Jan (H) 1937F 0 - 1 2144F Macháň Jan Kracík Tomáš 2164F ½ - ½ 2136F Novák Radomír
Běloušek Michal (H) 2076F 0 - 1 2089F Půlpán Jakub Mesiarik Rudolf 2157F ½ - ½ 2218F Nun Josef
Veselý Vítek 1857F 0 - 1 1939F Melichar Vojtěch Novotný Josef 2130F ½ - ½ 2035F Jaeger Luděk
Reichel Tomáš 1927F ½ - ½ 1887F Vlčková Kateřina Machlowski Slawomir 2107F 1 - 0 1932F Marek Petr
Beránek Ondřej 1902F ½ - ½ 1832F Nešpůrek Petr Daniel Jiří 1932F ½ - ½ 1870F Steiner Pavel
Holata Miroslav 1756N ½ - ½ 1785F Řezníček Dominik Horníček Pavel 1777F 1 k 0 0 0
  :     5 : 3  
Závěrečná tabulka
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. Region Panda Rychnov n. K. 9 2 0 29 54 35
2. ŠK AD Jičín B 9 1 1 28 57,5 41
3. ŠK ZVU Engineering Lípa A 6 3 2 21 50,5 32
4. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 7 0 4 21 49 33
5. 2222 ŠK Polabiny C 5 5 1 20 50,5 28
6. ŠK Vysoké Mýto 5 2 4 17 45 25
7. TJ Slavia Hradec Králové B 4 1 6 13 41 21
8. AKIS Pardubice 3 2 6 11 43 26
9. TJ Štefanydes Polička 3 2 6 11 40,5 21
10. ŠK Ústí nad Orlicí 3 1 7 10 39 21
11. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 1 9 4 25,5 12
12. 2222 ŠK Polabiny B 1 0 10 3 32,5 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.