Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Aktuální květnové Ratingy - FIDE i LOK 06.05.14

Začátek měsíce května je každoročně obdobím, kdy jsou zveřejňovány nejnovější ELO listiny - FIDE i národní (zahrnující zejména výsledky dosažené v celoročních soutěžích družstev) a ani letos tomu nebylo jinak. V poslední době se však jejich počet značně rozrostl, takže začátkem května bylo aktualizováno hned 6 ELO listin:
FIDE, FIDE-R a FIDE-B - mezinárodní ratingové listiny v klasickém šachu, rapidu a blesku
LOK, LOK-R a LOK-O - národní ratingové listiny v klasickém šachu, rapidu a online šachu
Pravidelná aktualizace všech nejnovějších ELO listin na krajských webových stránkách se tak už stala neúnosnou, proto příště již všechny zájemce odkazujeme na online databázi ŠSČR, v níž jsou všechny tyto údaje pravidelně aktualizovány.


Poř. Jméno hráče VT ELO ELO-R ELO-O FIDE FIDE-R FIDE-B Oddíl
1 Adámek Milan 1 1978 1963 1907 ŠO Hlinsko
2 Adámek Vladimír 2 1731 1250 TJ Slovan Moravská Třebová
3 Anderle Vojtěch 3 1193 1301 ŠK Svitavy
4 Baláš Vojtěch 5 1000 Sokol Mistrovice
5 Balcar Vojtěch 4 1100 1137 TJ Sokol Horní Čermná
6 Balek Josef 2 1581 1593 ŠO Hlinsko
7 Bartoš Andrej 5 1000 TJ Štefanydes Polička
8 Bartoš Karel 2 1815 1868 1828 1868 1876 ŠK Svitavy
9 Bartoš Karel 2 1675 1684 1645 TJ Štefanydes Polička
10 Bartoš Martin 2 1768 1771 1736 TJ ŠO Chrudim
11 Bartošová Lucie KMž 1956 1983 1944 1983 1954 TJ Jiskra Litomyšl
12 Bauer Jindřich 1 2094 2040 2050 2222 ŠK Polabiny
13 Bednarz Roman 5 1000 SPV Červená Voda
14 Belobrad Ivan KM 2092 2092 2120 SK Žamberk
15 Belobrad Jan 3 1289 1289 SK Žamberk
16 Bělohlav Jan 1 1942 1889 1940 2222 ŠK Polabiny
17 Bém Tadeáš 4 1095 1250 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
18 Bém Tomáš 3 1330 1317 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
19 Beneš Daniel 2 1684 1633 1633 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
20 Bernášek Jan GM 2519 2532 2536 2535 2506 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
21 Betlach Jan 3 1523 1522 TJ Sokol Horní Čermná
22 Biben Vojtěch 4 1100 1047 TJ ŠO Chrudim
23 Biedla Vojtěch 5 1000 ŠK Kámen
24 Bielčik Jindřich 2 1550 1550 ŠK Kámen
25 Bílek Jaroslav 3 1297 1301 2222 ŠK Polabiny
26 Bílek Marek 3 1298 1343 2222 ŠK Polabiny
27 Binas Jindřich 2 1612 1621 Sokol Lázně Bohdaneč
28 Blaško Štěpán 1 1980 1997 1957 Šachový klub Ústí nad Orlicí
29 Bodlák Stanislav 2 1673 1673 1667 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
30 Boháč Luboš 2 1562 1570 TJ Lanškroun
31 Bohuněk Ondřej 3 1250 1160 TJ ENERGETIK Chvaletice
32 Borek Pavel 1 1837 1871 1860 1871 TJ Lokomotiva Česká Třebová
33 Bouchal Lukáš 3 1259 1234 Sokol Mistrovice
34 Bouchal Tomáš 5 1000 Sokol Mistrovice
35 Brázda Vít 3 1237 1397 2222 ŠK Polabiny
36 Brdíček David 2 1711 1682 1711 SK Žamberk
37 Brejša Adam 2 1547 1419 TJ Lanškroun
38 Brokl Daniel 3 1300 1243 TJ Štefanydes Polička
39 Brožka Karel 2 1573 1573 TJ Sokol Zaječice
40 Brožka Karel 4 1100 1100 TJ Sokol Zaječice
41 Brychta Antonín 2 1679 1703 SPV Červená Voda
42 Břízová Žaneta 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
43 Buchta Martin 2 1636 1641 1686 1641 TJ Štefanydes Polička
44 Bujnoch Radek KM 2294 2213 2294 2213 2149 TJ ŠO Chrudim
45 Bulva František 4 1100 1186 ŠK Svitavy
46 Bureš Lukáš 4 1100 1057 TJ Lanškroun
47 Bureš Martin 2 1560 1681 1604 1645 2222 ŠK Polabiny
48 Bureš Tomáš 5 1000 1007 TJ Lanškroun
49 Bureš Zbyněk 2 1578 1563 TJ ŠO Chrudim
50 Burian Michal 2 1788 1830 2038 Sokol Městečko Trnávka
51 Bušina Vilém 2 1526 1518 Sokol Městečko Trnávka
52 Cach Jakub 2 1880 1810 1791 1752 2222 ŠK Polabiny
53 Cach Ondřej 3 1545 1668 1532 1471 2222 ŠK Polabiny
54 Cach Zdeněk 2 1594 1629 1550 2222 ŠK Polabiny
55 Cach Zdeněk 3 1281 1281 2222 ŠK Polabiny
56 Cimprich Miroslav 2 1649 1630 TJ Sokol Horní Čermná
57 Csernyanský Denis 4 1100 1061 ŠK Vysoké Mýto
58 Černohous Jiří 2 1726 1683 TJ Jablonné nad Orlicí
59 Černohous Josef 2 1536 1532 TJ Spartak OEZ Letohrad
60 Černohous Marek 3 1250 1146 TJ Lanškroun
61 Černý Jan KM 2041 2054 2048 2222 ŠK Polabiny
62 Červený Martin FM 2358 2380 2375 2388 2425 2222 ŠK Polabiny
63 Červený Petr FM 2306 2199 2289 2301 2199 2242 TJ Štefanydes Polička
64 Česenek Jan 2 1874 1793 1816 TJ Štefanydes Polička
65 Česenek Jiří 1 1915 1915 1908 TJ Sokol Zaječice
66 Česenek Vladimír 2 1726 1726 1725 TJ ŠO Chrudim
67 Čižinský Petr KM 2205 2209 2164 2156 2222 ŠK Polabiny
68 Čuma Jan 2 1599 1521 1599 ŠK Svitavy
69 Čupr Tomáš 2 1831 1832 ŠK Svitavy
70 Daněk Pavel 1 1953 1978 1965 1982 2006 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
71 Dědek Petr 4 1240 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
72 Dědič Tomáš 4 1104 TJ Sokol Krouna
73 Dobšinský Pavel 1 1805 1810 1724 TJ CHS Chotěboř
74 Dočekal Milan 5 1000 TJ CHS Chotěboř
75 Doláková Eva 4 1100 1032 ŠK Svitavy
76 Doláková Tereza 5 1000 ŠK Svitavy
77 Doleček Matěj 3 1502 1547 1455 TJ Lanškroun
78 Doleček Pavel 3 1447 1534 Šachový klub Ústí nad Orlicí
79 Doseděl Jiří KM 2089 2038 1995 2090 2038 2089 ŠK Vysoké Mýto
80 Doseděl Marek 3 1522 1477 TJ Jiskra Litomyšl
81 Doseděl Zdeněk 2 1633 1629 TJ Spartak Choceň
82 Doskočil Josef 5 1000 ŠK Svitavy
83 Dostál Jakub 4 1100 1100 TJ Sokol Zaječice
84 Dostálek Vladimír 2 1590 1608 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
85 Ďoubal Petr 2 1750 1716 1737 1716 TJ CHS Chotěboř
86 Driemer Jaroslav 2 1537 1512 1481 Šachový klub Ústí nad Orlicí
87 Dubišar Jiří 5 1000 TJ Sokol Němčice
88 Dudek Vladimír 2 1724 1726 2222 ŠK Polabiny
89 Dudla Martin 3 1518 1518 1762 Šachový klub Ústí nad Orlicí
90 Dudlová Kateřina 3 1133 1254 Šachový klub Ústí nad Orlicí
91 Dunajčík Jiří 1 1902 1891 TJ ENERGETIK Chvaletice
92 Dungl Petr 1 1895 1912 1889 1912 SK Žamberk
93 Dunglová Natálie 2 1738 1738 1738 SK Žamberk
94 Ďuriančík Michal 4 1088 1199 ŠK Svitavy
95 Dušek Adam 3 1251 1263 TJ Sokol Horní Čermná
96 Dušek Josef 3 1486 1448 1753 TJ Sokol Horní Čermná
97 Dušek Ondřej 4 1094 1084 Sokol Mistrovice
98 Dvořáčková Anežka 5 1000 2222 ŠK Polabiny
99 Dvořák Eduard 1 1666 1748 1743 1739 1811 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
100 Dvořák Jakub 3 1236 1296 ŠK Svitavy
101 Dvořák Slavomil 1 1867 1910 1832 ŠO Hlinsko
102 Dytrt Filip 5 1000 SK Žamberk
103 Efler David KM 2213 2213 2210 2222 ŠK Polabiny
104 Endl Vlastimil 2 1607 1609 TJ Slovan Moravská Třebová
105 Fajová Alice 3 1353 1549 1549 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
106 Fajt Ladislav 5 1000 TJ Spartak Choceň
107 Faltejsek Leoš 5 1000 TJ Sokol Horní Čermná
108 Felcman Tomáš 1 1928 1947 1902 SK Žamberk
109 Feltl Patrik 2 1605 1633 1529 TJ Štefanydes Polička
110 Fiala Jan 3 1390 1305 1390 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
111 Fiala Milan 2 1888 1861 1854 1861 TJ CHS Chotěboř
112 Fiala Štěpán 5 1000 TJ CHS Chotěboř
113 Filip Dominik 4 1100 1027 TJ Jablonné nad Orlicí
114 Filip Josef 4 1095 1090 TJ Jablonné nad Orlicí
115 Filip Libor 1 1905 1871 1883 1871 TJ Jablonné nad Orlicí
116 Filip Ondřej 5 1000 TJ Jablonné nad Orlicí
117 Fišer Vladislav 2 1766 1764 TJ Spartak Choceň
118 Fišnar Karel 3 1429 1399 1431 2222 ŠK Polabiny
119 Formánek Matěj 3 1293 1263 2222 ŠK Polabiny
120 Frgalová Hana 2 1664 1620 1633 1612 2222 ŠK Polabiny
121 Glembek Bohumír 2 1769 1790 1779 1790 1778 Šachový klub Ústí nad Orlicí
122 Glöckner Jaromír 1 1847 1851 1848 1851 TJ Slovan Moravská Třebová
123 Gregor Jiří 2 1705 1554 1587 1530 2222 ŠK Polabiny
124 Grepl Pavel 1 1857 1825 1858 1825 TJ Slovan Moravská Třebová
125 Grundman Václav 1 1922 1824 1761 1711 1885 Šachový klub Ústí nad Orlicí
126 Haas Matouš 4 1112 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
127 Hábík Jiří 4 1092 1100 ŠK Svitavy
128 Hacura Lukáš 5 1000 TJ Lanškroun
129 Hájek Jaroslav 1 1947 1894 1950 1894 TJ Sokol Zaječice
130 Hájek Jiří KM 2080 2028 2085 2045 TJ Sokol Zaječice
131 Hájek Lukáš KM 2088 2110 2101 TJ Sokol Zaječice
132 Halbrštát Karel 3 1437 1477 Sokol Mistrovice
133 Haljuk Jakub 4 1100 1094 ŠK Vysoké Mýto
134 Hanus Lukáš 2 1561 1484 ŠO Hlinsko
135 Hanus Michal 1 1870 1879 1902 ŠO Hlinsko
136 Hanuška Filip 4 1100 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
137 Havel Dominik 3 1337 1319 TJ Sokol Horní Čermná
138 Havel František 1 1834 1865 1811 ŠK Svitavy
139 Havelka Josef 1 2054 2100 2030 1991 TJ Lanškroun
140 Havrlík Pavel 1 1890 1925 1879 SK Žamberk
141 Hebr František 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
142 Hejl Petr 2 1552 1532 TJ Spartak OEZ Letohrad
143 Hendrych Daniel 4 1100 1135 ŠK Vysoké Mýto
144 Hennig Thomas 1 2029 2047 2014 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
145 Hlaváček Robert KM 2203 2208 2205 TJ ŠO Chrudim
146 Hlavnička Jiří FM 2174 2178 2190 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
147 Hlína Adam 4 1100 1133 TJ ENERGETIK Chvaletice
148 Hodek Roman 2 1761 1702 1761 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
149 Hofman Oskar 2 1555 1555 1564 2222 ŠK Polabiny
150 Hofmanová Vilma 3 1369 1369 2222 ŠK Polabiny
151 Hojgr František 3 1264 1250 Sokol Městečko Trnávka
152 Holásek Pavel KM 2064 2068 2049 2033 Šachový klub Ústí nad Orlicí
153 Holásek Tomáš 5 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí
154 Holásek Vít 3 1532 1441 1532 Šachový klub Ústí nad Orlicí
155 Holásek Vojtěch 2 1387 1552 1502 Šachový klub Ústí nad Orlicí
156 Holásková Markéta 5 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí
157 Holásková Veronika 4 1098 1158 Šachový klub Ústí nad Orlicí
158 Holfeuer Antonín 2 1820 1822 ŠO Hlinsko
159 Holfeuer Antonín 5 1000 ŠO Hlinsko
160 Holfeuerová Sofie 4 1100 1027 ŠO Hlinsko
161 Hon Jiří 1 1802 1859 1798 1896 1920 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
162 Honek Jan 2 1829 1812 1820 1812 1863 Jiskra Heřmanův Městec
163 Horáček Michal 1 2084 2111 2094 2111 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
164 Horáčková Isabela 5 1000 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
165 Horák Libor 2 1698 1691 TJ Jiskra Litomyšl
166 Horník Zbyněk 5 1000 NOPO Miřetice
167 Hospodka Josef 1 1924 1965 1917 1880 TJ CHS Chotěboř
168 Hostinský Jiří KM 2221 2220 2215 2222 ŠK Polabiny
169 Hošek Milan FM 2283 2288 2286 2222 ŠK Polabiny
170 Houška Bronislav KM 2038 2036 2049 2036 1935 TJ Štefanydes Polička
171 Houška František 3 1314 1342 TJ Štefanydes Polička
172 Hrabčák Anton 5 1000 TJ Spartak Choceň
173 Hrančík Jaroslav 3 1415 1420 Sokol Krucemburk
174 Hrdina Filip 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
175 Hrnčiarik Karel 1 1904 1920 1872 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
176 Hromádko Martin 1 1949 1977 1969 TJ Sokol Zaječice
177 Hromádko Matyáš 4 1100 1100 TJ Sokol Zaječice
178 Hromek Karel 3 1420 1427 NOPO Miřetice
179 Hruban Oliver 4 1071 1167 2222 ŠK Polabiny
180 Hrubeš Pavel KM 2169 2155 2165 2182 2119 TJ Lanškroun
181 Hrůšová Natálie 4 1091 1089 Šachový klub Ústí nad Orlicí
182 Huang Pavel 4 1100 1100 ŠK Svitavy
183 Hubálek Roman 2 1575 1558 TJ Jablonné nad Orlicí
184 Hůlka Libor 2 1630 1628 TJ Sokol Němčice
185 Hülle Jan 3 1389 1399 Sokol Krucemburk
186 Hurdes Emil 2 1455 1483 1501 SK Žamberk
187 Hurt Lukáš KM 2103 2111 2103 2021 TJ Lokomotiva Česká Třebová
188 Hutař Šimon 4 1059 1019 TJ CHS Chotěboř
189 Hutař Vojtěch 4 1083 1100 TJ CHS Chotěboř
190 Hylena Ondřej 4 1112 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová
191 Charouz Milan 2 1762 1750 1710 TJ Štefanydes Polička
192 Charvát Václav 3 1308 1333 SK Žamberk
193 Chládek Josef 4 1100 1111 TJ Lanškroun
194 Chudý Vladimír 3 1250 1243 TJ ENERGETIK Chvaletice
195 Chvojka Antonín 1 1873 1909 1885 TJ Slovan Moravská Třebová
196 Chvojka Jan 4 1096 1134 TJ ŠO Chrudim
197 Indra Antonín 3 1365 1371 ŠO Hlinsko
198 Izák Miloš 2 1638 1656 Sokol Městečko Trnávka
199 Janda Lubomír 1 1851 1855 1867 ŠO Hlinsko
200 Janeček František 1 1674 1734 1713 TJ Spartak Choceň
201 Janeček Miroslav 2 1595 1586 1614 SK Žamberk
202 Janeček Ondřej 2 1487 1495 1500 TJ Spartak OEZ Letohrad
203 Janeček Pavel 5 1000 TJ Spartak Choceň
204 Janeček Václav 2 1818 1759 1841 TJ Spartak OEZ Letohrad
205 Jániš Petr 1 1887 1838 1841 1840 Šachový klub Ústí nad Orlicí
206 Janko Jan 1 1804 1802 1801 1776 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
207 Janota Jiří 3 1420 1408 Sokol Mistrovice
208 Janoušek Ladislav 3 1455 1472 NOPO Miřetice
209 Janoušek Petr 3 1503 1505 NOPO Miřetice
210 Jarábek Vratislav KM 2189 2203 2188 TJ ŠO Chrudim
211 Jareš Michal 3 1247 1469 TJ ENERGETIK Chvaletice
212 Jasanský Karel 1 1707 1735 1689 TJ Lokomotiva Česká Třebová
213 Jedlička Aleš FM 2254 2240 2257 2238 2314 2222 ŠK Polabiny
214 Jedlička Eduard 2 1689 1705 1688 ŠK Svitavy
215 Jecha Petr 1 1942 1997 1929 1986 2222 ŠK Polabiny
216 Jelínek Milan KM 1950 1940 1996 TJ Sokol Zaječice
217 Jelínek Václav KM 1969 1994 1971 1994 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
218 Jeništa Jiří 1 1805 1805 SK Žamberk
219 Jerman Miloš 2 1741 1736 TJ Štefanydes Polička
220 Ježek Jakub 2 1575 1450 TJ Lanškroun
221 Ježek Jaroslav 5 1000 Sokol Mistrovice
222 Jirmásek Vladimír 2 1567 1592 TJ Sokol Krouna
223 Jiroušek Jan 3 1476 1517 TJ Lokomotiva Česká Třebová
224 Jirovský Miloš GM 2464 2473 2524 2466 2475 2527 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
225 Jirsa Lukáš 1 2013 1985 2012 TJ Jiskra Litomyšl
226 Jirsa Ondřej 4 1217 1100 TJ CHS Chotěboř
227 John Petr 2 1672 1587 1672 1799 Šachový klub Ústí nad Orlicí
228 Jonáš Petr 2 1617 1637 1536 TJ Jiskra Litomyšl
229 Joukl Jakub 3 1452 1475 1443 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
230 Joukl Martin 3 1390 1456 1293 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
231 Jouza Petr 1 1724 1699 1695 1699 Sokol Lázně Bohdaneč
232 Juchelka Petr 1 1696 1747 1744 1765 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
233 Jun Rudolf 3 1437 1346 1429 TJ CHS Chotěboř
234 Jun Rudolf 3 1418 1487 1418 TJ CHS Chotěboř
235 Juroš Zbyněk 3 1415 1415 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
236 Just Pavel KM 2018 1969 2021 1969 1973 2222 ŠK Polabiny
237 Kacálek Karel 1 1817 1789 1782 SK Žamberk
238 Kačor Petr 5 1000 Sokol Krucemburk
239 Kafka Roman 2 1542 1525 Sokol Krucemburk
240 Kalhous Miroslav 2 1598 1587 1613 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
241 Kalous Tomáš 2 1848 1865 1854 SK Žamberk
242 Kalousek Miroslav 2 1591 1561 TJ Sokol Horní Čermná
243 Kalousek Vladimír KM 2017 2011 2051 2011 1871 Šachový klub Ústí nad Orlicí
244 Kalousová Julie 3 1179 1337 TJ Lanškroun
245 Kameník David 1 1841 1857 1844 1857 1921 Šachový klub Ústí nad Orlicí
246 Kantor Tomáš 3 1282 1250 2222 ŠK Polabiny
247 Kapoun Vít 2 1787 1770 1775 1774 1762 Šachový klub Ústí nad Orlicí
248 Kastner Oldřich KM 2032 2032 2046 2053 1978 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
249 Kastner Vojtěch 1 1959 2027 1971 2047 2039 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
250 Kaška Petr 3 1221 1186 TJ Lanškroun
251 Kašpar Libor 2 1572 1540 1727 Sokol Krucemburk
252 Káva František 3 1508 1506 TJ ŠO Chrudim
253 Klabeneš Petr 3 1321 1428 TJ CHS Chotěboř
254 Klejch Filip 5 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová
255 Klouček Jindřich 2 1708 1697 Jiskra Heřmanův Městec
256 Klouček Michal 5 1000 Sokol Mistrovice
257 Kocanda Jakub 4 1150 1269 TJ Lanškroun
258 Kocian Štefan 5 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
259 Kodytek Tomáš 2 1841 1854 1830 Šachový klub Ústí nad Orlicí
260 Kohoutek Tomáš 2 1807 1813 2001 TJ ŠO Chrudim
261 Kokeš Bohuslav 1 1951 1945 1997 TJ ŠO Chrudim
262 Koláček Petr 5 1000 TJ ENERGETIK Chvaletice
263 Kolomý Adam 3 1497 1465 1458 TJ Lanškroun
264 Kolomý Robert 5 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
265 Kolomý Štěpán 2 1724 1698 1676 TJ Lanškroun
266 Kolovratník Miloš KM 2084 2090 2087 TJ Lokomotiva Česká Třebová
267 Komárek David KM 2149 2151 2147 2185 TJ ŠO Chrudim
268 Komárek Matěj 5 1000 2222 ŠK Polabiny
269 Komárková Magdaléna 2022 2039 2024 2039 2013 TJ Štefanydes Polička
270 Koníček Petr 1 2009 2027 1983 TJ ŠO Chrudim
271 Koníčková Alžběta 5 1000 TJ ŠO Chrudim
272 Koníčková Justýna 5 1000 TJ ŠO Chrudim
273 Konrád František 1 1843 1887 1860 1875 TJ Sokol Zaječice
274 Kopal Vladimír 2 1635 1502 1635 SK Žamberk
275 Kopecký Václav 2 1722 1760 1695 TJ Štefanydes Polička
276 Kopecký Vojtěch 5 1000 TJ Jablonné nad Orlicí
277 Korol Jiří KM 2042 2041 2043 2222 ŠK Polabiny
278 Kosek Jiří KM 2079 2125 2081 2125 ŠK Vysoké Mýto
279 Kosek Marek 1 2040 2010 2032 2010 ŠK Vysoké Mýto
280 Kosek Matěj 5 1000 TJ Jablonné nad Orlicí
281 Kotizová Lucie 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
282 Kotlant Tomáš 2 1704 1735 1678 1735 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
283 Kotva Milan KM 2025 1929 2027 1929 TJ Slovan Moravská Třebová
284 Kouba Petr 1 1859 1864 1887 2222 ŠK Polabiny
285 Koumar Filip 4 1107 1069 TJ Štefanydes Polička
286 Kourek Josef KM 2126 2129 2118 2091 2222 ŠK Polabiny
287 Koutný Ludvík 2 1571 1582 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
288 Kovář Václav 2 1708 1700 1708 TJ Lokomotiva Česká Třebová
289 Kozák David 2 1771 1846 1814 1829 ŠK Svitavy
290 Kozák Michal 4 1100 1050 ŠK Svitavy
291 Král Miloš 2 1625 1628 1606 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
292 Králík Alex 5 1000 ŠO Hlinsko
293 Králík Nikolas 5 1000 ŠO Hlinsko
294 Králová Gabriela 4 1100 1100 TJ Sokol Zaječice
295 Krátký Josef 1 2021 1986 2009 1963 2010 TJ Lokomotiva Česká Třebová
296 Kraus Ondřej 1 2023 1963 2022 1963 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
297 Krčmář Stanislav 3 1537 1545 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
298 Krečmer Josef 2 1387 1387 TJ ŠO Chrudim
299 Krejčí Jan 1 1639 1671 1684 2222 ŠK Polabiny
300 Krejčí Milan 2 1627 1626 TJ Jiskra Litomyšl
301 Krejčík Tomáš 1 1896 1902 1917 TJ CHS Chotěboř
302 Kristl Václav 2 1565 1582 Sokol Mistrovice
303 Krištof Jiří 2 1611 1611 TJ Lanškroun
304 Krmenčík Roman 1 1838 1853 1763 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
305 Kropáček Michal 4 1100 1100 2222 ŠK Polabiny
306 Krumer Miroslav 1 1904 1904 TJ Spartak OEZ Letohrad
307 Krupica Zdeněk 2 1499 1522 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
308 Krušina Adolf 3 1524 1503 ŠK Svitavy
309 Krušina Patrik 1 1888 1874 1910 1868 1868 ŠK Svitavy
310 Krys Jan 2 1760 1762 1754 TJ ŠO Chrudim
311 Krys Jaromír KM 2063 2114 2051 TJ ŠO Chrudim
312 Křeček Jiří 2 1689 1760 1721 ŠK Svitavy
313 Křehký Roman 4 1135 1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
314 Křemenák Jiří 2 1672 1672 TJ Lokomotiva Česká Třebová
315 Křičenský Martin 5 1000 NOPO Miřetice
316 Křistek Karel 3 1253 1250 TJ Lanškroun
317 Křivohlávek Josef 3 1511 1512 1484 1512 TJ Lanškroun
318 Křivská Veronika 5 1000 TJ CHS Chotěboř
319 Křivský Lukáš 4 1069 1100 TJ CHS Chotěboř
320 Kubalík Michal 3 1448 1422 SK Žamberk
321 Kubášek Jan 4 1100 1100 TJ Sokol Zaječice
322 Kubelka Libor 3 1402 1400 NOPO Miřetice
323 Kubíček Vlastimil 2 1638 1662 1648 TJ Jablonné nad Orlicí
324 Kubišta Ladislav 1 1824 1862 1778 1869 1885 Šachový klub Ústí nad Orlicí
325 Kučera Aleš 2 1711 1717 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
326 Kučera Jan 1 1922 1924 1878 1912 TJ Spartak Choceň
327 Kučera Jan 3 1360 1403 ŠK Svitavy
328 Kučera Petr 5 1000 2222 ŠK Polabiny
329 Kupsa Matěj 3 1497 1608 1497 TJ Lanškroun
330 Kůrka Adam 5 1000 2222 ŠK Polabiny
331 Kůs Miroslav 3 1351 1370 NOPO Miřetice
332 Kuzmin Sergej 1 1894 1888 1860 1888 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
333 Kvapil Pavel 2 1604 1623 1630 1623 2222 ŠK Polabiny
334 Kvapil Petr 2 1709 1707 1689 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
335 Kylar Ondřej 4 1100 1060 TJ Lanškroun
336 Kylar Pavel 1 1807 1893 1840 1893 1801 Šachový klub Ústí nad Orlicí
337 Lacina Marek 2 1674 1250 Sokol Krucemburk
338 Lacko Dušan 2 1810 1807 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
339 Lahner Jakub FM 2282 2283 2294 2220 2222 ŠK Polabiny
340 Langr Petr 3 1457 1671 1671 1415 Sokol Mistrovice
341 Langrová Ilona 4 1100 1043 TJ Štefanydes Polička
342 Lapáček Luboš 2 1592 1620 1621 1620 TJ Lanškroun
343 Lattenberg František 2 1643 1667 Sokol Městečko Trnávka
344 Laušman Petr 1 1997 2065 1981 2065 2028 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
345 Lebduška Josef 3 1250 1250 TJ ŠO Chrudim
346 Leksa Roman 4 1047 1068 TJ Lokomotiva Česká Třebová
347 Leksová Soňa 4 1085 1153 TJ Lokomotiva Česká Třebová
348 Liduch Filip 1 1868 1829 1870 2222 ŠK Polabiny
349 Liduch Martin 5 1000 2222 ŠK Polabiny
350 Linhart Jan 1 2044 1957 2034 1957 TJ CHS Chotěboř
351 Linhart Zbyněk 1 1971 2001 1969 TJ ŠO Chrudim
352 Lipavský Dušan 1 1987 1961 1996 ŠK Vysoké Mýto
353 Liška Kryštof 3 1250 1185 2222 ŠK Polabiny
354 Londin Milan 2 1791 1810 1745 ŠO Hlinsko
355 Londinová Jana 2 1569 1560 ŠO Hlinsko
356 Lorenc Adam 2 1811 1722 1740 1722 TJ Spartak OEZ Letohrad
357 Lorenc Josef 2 1825 1801 1785 1801 TJ Spartak OEZ Letohrad
358 Lorenc Josef 2 1560 1553 1586 TJ Spartak OEZ Letohrad
359 Lorenc Oldřich KM 2101 2066 2103 2090 2101 TJ Štefanydes Polička
360 Lorencová Jitka 3 1338 1333 TJ Spartak OEZ Letohrad
361 Ludvik František 2 1701 1708 SPV Červená Voda
362 Ludvík Tomáš 2 1677 1724 1618 2222 ŠK Polabiny
363 Lukashchuk Ivan 5 1000 TJ Lanškroun
364 Lysý Karel 4 1111 1314 2222 ŠK Polabiny
365 Maceška Bohumír 1 1742 1777 1805 TJ Spartak OEZ Letohrad
366 Maceška Vladimír 2 1611 1607 TJ Spartak OEZ Letohrad
367 Maděra Stanislav 1 1747 1804 1794 1804 1813 ŠK Svitavy
368 Mácha Martin 2 1519 1518 1491 Sokol Lázně Bohdaneč
369 Macháň Jan KM 2267 2202 2261 2148 2140 2222 ŠK Polabiny
370 Macháň Václav 2 1755 1759 1746 2222 ŠK Polabiny
371 Makeš Martin KM 2003 2046 1922 2048 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
372 Málek Filip 4 1100 1086 TJ Lanškroun
373 Málek Ondřej 3 1293 1250 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
374 Málek Tomáš 3 1239 1300 2222 ŠK Polabiny
375 Malivánek Jiří KM 2126 2163 2124 TJ ŠO Chrudim
376 Málková Barbora 4 1100 1102 TJ Lanškroun
377 Malý Evžen 3 1526 1517 SPV Červená Voda
378 Malý Miroslav 3 1527 1527 ŠO Hlinsko
379 Maňáková Mira 4 1100 1149 TJ ENERGETIK Chvaletice
380 Mann Štěpán 4 1107 1120 TJ Lanškroun
381 Marcinko Patrik 1 1778 1753 1758 1753 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
382 Marek Jan 3 1441 1432 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
383 Marek Jiří 1 1725 1743 1661 ŠK Vysoké Mýto
384 Mareš Jan 1 2074 1945 2043 1909 1968 Šachový klub Ústí nad Orlicí
385 Mareš Petr KM 1974 1961 1963 1961 1897 Šachový klub Ústí nad Orlicí
386 Mareš Petr 2 1692 1698 Šachový klub Ústí nad Orlicí
387 Marinov Peter 2 1785 1809 1791 1800 ŠK Vysoké Mýto
388 Martinec Jan 2 1780 1778 1786 SK Žamberk
389 Martínek Michal 3 1218 1109 TJ Štefanydes Polička
390 Matoulek Václav 2 1560 1250 SPV Červená Voda
391 Mazuch Jan 1 1969 1969 1995 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
392 Mazura Jaroslav 2 1582 1567 SK Žamberk
393 Mazura Miloš 1 1941 1948 1939 SK Žamberk
394 Mazura Ondřej 3 1345 1345 SK Žamberk
395 Mazura Tomáš 1 1942 1932 1958 1932 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
396 Meleshko Andriy 1 1925 1968 1935 1968 1903 TJ Slovan Moravská Třebová
397 Melichar Vojtěch 1 1954 1967 1955 1956 1890 2222 ŠK Polabiny
398 Melichar Zdeněk 3 1424 1381 1407 1397 2222 ŠK Polabiny
399 Merta Josef 1 1871 1867 1846 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
400 Merta Michal 2 1766 1776 1715 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
401 Michal Milan 2 1785 1788 1732 TJ CHS Chotěboř
402 Michalička Patrik 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
403 Michalička Václav 3 1439 1447 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
404 Michlian Štefan 1 1904 1900 1881 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
405 Mikulenka Tomáš 2 1624 1521 1553 1521 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
406 Mikyska Kamil 1 1901 1841 1913 TJ Spartak OEZ Letohrad
407 Minář Milan 4 1100 1100 TJ Lanškroun
408 Minařík Lubomír 2 1659 1673 1613 1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí
409 Mlynář Miroslav 2 1533 1631 1645 1631 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
410 Mojžíš Jaroslav FM 2133 2172 2137 2172 2222 ŠK Polabiny
411 Mojžíš Martin KM 2022 2041 2026 2222 ŠK Polabiny
412 Moravec Jakub 4 1100 1027 ŠK Svitavy
413 Morávek Robin 5 1000 ŠK Kámen
414 Motl Josef 2 1628 1653 TJ Sokol Horní Čermná
415 Motl Ladislav 2 1640 1651 1635 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
416 Mrázek Josef 5 1000 TJ CHS Chotěboř
417 Mrázková Aneta 4 1048 1112 ŠK Svitavy
418 Mudruňka Pavel 1 2008 2008 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
419 Müller Petr 1 1962 1969 1967 1995 Jiskra Heřmanův Městec
420 Musil Vojtěch 3 1250 1148 TJ ENERGETIK Chvaletice
421 Mužík Ferdinand 2 1598 1585 1576 TJ ŠO Chrudim
422 Myška František 2 1635 1642 TJ Sokol Němčice
423 Nadrchal Tomáš 1 1981 2032 1992 2034 2016 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
424 Nahodilová Ludmila 5 1000 ŠK Svitavy
425 Najman Petr 5 1000 TJ Jablonné nad Orlicí
426 Navrátil František KM 2147 2124 2150 2124 2163 2222 ŠK Polabiny
427 Navrátil Ladislav 2 1792 1785 1799 TJ Štefanydes Polička
428 Navrátil Miroslav 2 1759 1708 1759 Sokol Městečko Trnávka
429 Navrátil Václav 2 1631 1641 1553 TJ Spartak Choceň
430 Navrátil Zdeněk 2 1755 1755 TJ Spartak Choceň
431 Nečesánek Josef 2 1553 1553 TJ Slovan Moravská Třebová
432 Nedelčev Radim 2 1597 1575 1623 1765 ŠK Vysoké Mýto
433 Nejedlý Lukáš 4 1100 1045 TJ CHS Chotěboř
434 Nejedlý Radek 4 1079 1247 TJ CHS Chotěboř
435 Nejedlý Radek 5 1000 TJ CHS Chotěboř
436 Nekvinda Tomáš 2 1623 1655 1599 TJ Jiskra Litomyšl
437 Němec Bohumil 1 1913 1922 1913 TJ ŠO Chrudim
438 Němec Pavel M 2265 2231 2265 TJ ŠO Chrudim
439 Němec Vladimír 2 1610 1589 1590 TJ ŠO Chrudim
440 Nešpor Jakub 2 1759 1759 1733 TJ Štefanydes Polička
441 Nešpůrek Jakub 4 1100 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
442 Nešpůrek Jan 3 1161 1418 1306 1501 2222 ŠK Polabiny
443 Nešpůrek Petr 1 1874 1854 1854 1854 2222 ŠK Polabiny
444 Nešpůrek Vojtěch 4 1210 2222 ŠK Polabiny
445 Netolický Josef 2 1529 1493 TJ Sokol Krouna
446 Netušil Jakub 1 1917 1880 1941 Šachový klub Ústí nad Orlicí
447 Neuman Petr GM 2484 2445 2435 2485 2450 2529 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
448 Neumann Michal 3 1247 1250 ŠO Hlinsko
449 Nguyen Dang Ngoc 5 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová
450 Nguyen Petr 5 1000 ŠO Hlinsko
451 Nikl Josef 2 1634 1645 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
452 Nikolinko Tomáš 4 1023 1133 TJ Lokomotiva Česká Třebová
453 Novák Aleš KM 2129 2140 2125 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
454 Novák Martin 3 1252 1257 ŠK Vysoké Mýto
455 Novák Michal 3 1268 1250 ŠK Vysoké Mýto
456 Novák Michal 4 1100 1100 TJ Sokol Zaječice
457 Novák Miroslav 2 1686 1691 TJ Lanškroun
458 Novotný Aleš 1 1901 1888 1875 1865 1795 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
459 Novotný Martin 3 1281 1289 TJ CHS Chotěboř
460 Novotný Michal FM 2348 2284 2316 2354 2314 2386 2222 ŠK Polabiny
461 Novotný Ondřej 3 1340 1511 ŠO Hlinsko
462 Novotný Tomáš 1 1894 1886 1922 TJ CHS Chotěboř
463 Nunvář Vojtěch 4 1100 1046 TJ Štefanydes Polička
464 Odstrčil Jan 3 1429 1438 TJ Jiskra Litomyšl
465 Odstrčil Jaromír 1 1885 1824 1874 1824 TJ Jiskra Litomyšl
466 Onderek David KM 2207 2196 2201 TJ ŠO Chrudim
467 Ondráček Ondřej KM 2098 2123 2097 TJ CHS Chotěboř
468 Ondrej Tomáš 2 1870 1879 1851 ŠK Vysoké Mýto
469 Osička Přemysl 3 1258 1322 ŠO Hlinsko
470 Pácha Lukáš 3 1402 1385 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
471 Pail Milan 1 1898 1886 TJ Sokol Němčice
472 Palla Stanislav 1 1730 1783 1769 1783 TJ Lanškroun
473 Paluda Jiří 2 1418 1418 TJ Lokomotiva Česká Třebová
474 Papáček Miloš 1 1806 1795 1804 1795 1860 TJ Spartak OEZ Letohrad
475 Paščenko Jaromír KM 2110 2124 2104 2076 2056 TJ Štefanydes Polička
476 Pataki Alexandr 5 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová
477 Paukert Ivo 2 1831 1803 1831 TJ Lanškroun
478 Pavlas Ladislav 4 1100 1100 TJ Lanškroun
479 Pavlíček Leoš 5 1000 TJ Štefanydes Polička
480 Pavlíček Lukáš 3 1520 1489 TJ Štefanydes Polička
481 Pavlíčková Tereza 4 1100 1056 ŠK Svitavy
482 Pavlovec Vladimír 1 1863 1849 1877 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
483 Pavlů Pavel 2 1566 1571 Sokol Městečko Trnávka
484 Pečinka Martin KM 2086 2085 2085 Šachový klub Ústí nad Orlicí
485 Pecháček Tomáš 2 1841 1668 1841 1746 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
486 Pekař Václav KM 2164 2122 2141 2150 2156 TJ Jiskra Litomyšl
487 Pěkník Milan 1 1877 1866 TJ Sokol Němčice
488 Pelcl Karel 1 1898 1905 1890 TJ Lokomotiva Česká Třebová
489 Pelcl Robin 4 1086 1145 2222 ŠK Polabiny
490 Peňáz Vladimír 3 1240 1254 ŠO Hlinsko
491 Peřina Josef 3 1240 1253 TJ Štefanydes Polička
492 Pešek Martin Jakub 4 1100 1100 ŠO Hlinsko
493 Pešek Patrik 3 1198 1314 ŠO Hlinsko
494 Pešek Petr 3 1243 1211 TJ Lanškroun
495 Pešek Roman 5 1000 ŠO Hlinsko
496 Petr Martin GM 2540 2559 2536 2559 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
497 Petráček Jiří 3 1469 1445 TJ Spartak OEZ Letohrad
498 Petrásek Kamil 2 1823 1805 1745 1805 TJ Štefanydes Polička
499 Petráž Martin 1 2014 1993 2002 1970 2080 TJ Lokomotiva Česká Třebová
500 Petrážová Kateřina 2 1599 1599 TJ Lokomotiva Česká Třebová
501 Petrovič Pavel 1 2070 2074 2069 TJ ŠO Chrudim
502 Petrus Luděk 1 2009 2017 2003 TJ CHS Chotěboř
503 Petružálek Jiří 2 1784 1784 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
504 Petružálek Radim 2 1590 1590 1607 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
505 Petrželka Karel 1 1883 1862 1877 1862 TJ Lokomotiva Česká Třebová
506 Petržílka Radek 4 1100 1003 TJ ENERGETIK Chvaletice
507 Petuchov Sergej KM 2117 2160 2119 2169 2237 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
508 Pilař Vít 5 1000 2222 ŠK Polabiny
509 Pilná Jitka 4 1100 1071 2222 ŠK Polabiny
510 Pilný Jaroslav 3 1362 1347 TJ Lanškroun
511 Píše Jiří 3 1443 1517 Šachový klub Ústí nad Orlicí
512 Píše Michal 3 1201 1238 Šachový klub Ústí nad Orlicí
513 Pištora Lubomír 3 1536 1540 1489 Sokol Lázně Bohdaneč
514 Pittner Martin 5 1000 ŠK Svitavy
515 Plíva Petr 4 1089 1106 2222 ŠK Polabiny
516 Pluhař Daniel 4 1100 1100 2222 ŠK Polabiny
517 Podgorný Radim 2 1785 1813 1771 ŠK Vysoké Mýto
518 Pokorný Jan 1 1914 1885 1899 1885 1892 Šachový klub Ústí nad Orlicí
519 Pokorný Ondřej 5 1000 TJ Lanškroun
520 Pokorný Tomáš M 2284 2197 2266 2200 2212 TJ Štefanydes Polička
521 Pokorný Zdeněk FM 2274 2296 2261 TJ ŠO Chrudim
522 Poslušný Martin 1 1923 1939 1952 1934 Šachový klub Ústí nad Orlicí
523 Pospíšil Petr 2 1753 1754 1717 1751 1718 TJ Štefanydes Polička
524 Prandstetter Eduard IM 2257 2234 2269 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
525 Prax Ivo 1 1953 1942 1982 1977 TJ Lokomotiva Česká Třebová
526 Pressl Ladislav 2 1603 1603 ŠK Svitavy
527 Profousová Věra 5 1000 TJ Sokol Krouna
528 Procházka Petr 1 1989 2002 1984 TJ Lanškroun
529 Prokeš Martin 5 1000 2222 ŠK Polabiny
530 Prokop Matěj 2 1662 1605 1659 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
531 Přibyl Adam 4 1100 1083 TJ Sokol Zaječice
532 Přibyl Adam 5 1000 TJ Lanškroun
533 Přibyl Jiří 1 1850 1818 1815 1818 1928 Jiskra Heřmanův Městec
534 Ptáček Luboš KM 2109 2147 2119 2147 2124 ŠK Vysoké Mýto
535 Ptáček Miloslav 2 1767 1812 1746 1812 1716 ŠK Vysoké Mýto
536 Půlpán Jakub KM 2229 2138 2191 2218 2133 2183 2222 ŠK Polabiny
537 Půlpán Matěj 2 1755 1897 1765 1774 1843 2222 ŠK Polabiny
538 Půlpán Ondřej 4 1100 1230 2222 ŠK Polabiny
539 Pyskatý Jiří 1 1731 1780 1613 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
540 Pytlík Adam 5 1000 ŠK Svitavy
541 Racek Josef 2 1605 1587 TJ Sokol Němčice
542 Remeš Vojtěch 5 1000 ŠO Hlinsko
543 Ret Adam Josef 3 1056 1197 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
544 Rež Matouš 2 1769 1695 1769 2222 ŠK Polabiny
545 Režný Zdeněk 2 1785 1793 1741 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
546 Riedl Vladimír 2 1674 1697 ŠK Svitavy
547 Ročňák Michal 3 1308 1550 ŠO Hlinsko
548 Ročňák Zdeněk 4 1121 1100 1571 ŠO Hlinsko
549 Rosenbaum Pavel 1 1961 1956 1960 2222 ŠK Polabiny
550 Rosenkranz Jindřich 1 1744 1751 ŠK Svitavy
551 Roušar Zdeněk 1 1920 1922 1951 ŠO Hlinsko
552 Rovner Oldřich 3 1535 1535 Sokol Městečko Trnávka
553 Rožek Jan 3 1250 1195 TJ ENERGETIK Chvaletice
554 Rožek Tomáš 5 1000 TJ ENERGETIK Chvaletice
555 Rupprich Jan 5 1000 SPV Červená Voda
556 Rusz Gustav 2 1606 1622 1641 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
557 Rusz Roman 2 1519 1516 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
558 Rychlý Tomáš 2 1661 1694 1642 1714 1694 TJ CHS Chotěboř
559 Ryšavá Monika 3 1423 1361 TJ Štefanydes Polička
560 Rytířová Barbora 5 1000 2222 ŠK Polabiny
561 Řehák Jan 3 1083 1171 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
562 Řehák Jiří 1 1848 1847 1841 TJ Spartak OEZ Letohrad
563 Řehák Josef 3 1478 1480 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
564 Řezníček Dominik 2 1856 1928 1829 1830 2222 ŠK Polabiny
565 Řezníček Jan KM 2173 2170 2175 ŠK Vysoké Mýto
566 Říha Vojtěch 2 1709 1665 1616 ŠO Hlinsko
567 Sabol Marian FM 2263 2381 2255 2270 2383 2360 ŠK Vysoké Mýto
568 Sabolová Gabriela KMž 1858 1932 1848 1910 1947 ŠK Vysoké Mýto
569 Sabolová Kristýna 1 1874 1931 1855 1886 1833 ŠK Vysoké Mýto
570 Salaqurda Petr 5 1000 TJ ŠO Chrudim
571 Samková Pavla 3 1248 1252 TJ Sokol Zaječice
572 Sedlák Petr 2 1522 1581 1446 Jiskra Heřmanův Městec
573 Seidl Jiří 2 1755 1755 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
574 Seidl Jiří 2 1656 1654 TJ Jiskra Litomyšl
575 Seidl Pavel 3 1415 1409 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
576 Seidl Zdeněk 1 1855 1856 1829 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
577 Sekyrka Josef 1 1818 1766 1818 Sokol Lázně Bohdaneč
578 Schaffer David 2 1721 1759 1698 1733 1762 TJ Štefanydes Polička
579 Schaffer Ondřej 2 1810 1773 1788 1773 1767 TJ Štefanydes Polička
580 Siegel Josef 2 1726 1726 TJ Spartak Choceň
581 Simon Jakub 3 1458 1557 TJ Štefanydes Polička
582 Simon Michal 3 1408 1379 TJ Štefanydes Polička
583 Sion David 1 2011 1964 1937 1934 1864 TJ Štefanydes Polička
584 Slabý Miloš 1 1818 1799 1804 1799 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
585 Slanina Maxmilián 5 1000 TJ CHS Chotěboř
586 Slavíček Miroslav 2 1754 1766 1680 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
587 Smejkal Jan 1 1938 1940 1953 1956 TJ Štefanydes Polička
588 Smola Jan 1 1839 1849 1827 1826 Šachový klub Ústí nad Orlicí
589 Sodomka Adam 1 1897 1878 1889 1913 1922 TJ Štefanydes Polička
590 Sodomka Michal 5 1000 TJ Štefanydes Polička
591 Sojma Zdeněk 1 1847 1870 1745 1839 TJ Slovan Moravská Třebová
592 Sokol Pavel 2 1658 1684 1529 TJ ŠO Chrudim
593 Solil Roman 1 1986 1960 1978 1961 2018 TJ Lanškroun
594 Sotona Petr 4 1100 1094 TJ Štefanydes Polička
595 Spáčilová Anna 3 1095 1197 Sokol Mistrovice
596 Spurný Filip 5 1000 ŠK Vysoké Mýto
597 Starý Lukáš 1 1933 1900 1929 1900 1900 Jiskra Heřmanův Městec
598 Starý Stanislav 3 1419 1417 TJ Spartak Choceň
599 Starý Vladimír 1 1788 1838 1769 Jiskra Heřmanův Městec
600 Starý Vladislav 5 1000 NOPO Miřetice
601 Stoček Martin 3 1288 1164 2222 ŠK Polabiny
602 Stodola Jakub 2 1638 1562 1638 TJ Štefanydes Polička
603 Stodola Marek 1 1915 1918 1931 1924 TJ Štefanydes Polička
604 Stodolová Kristýna KMž 1982 1979 1973 TJ Štefanydes Polička
605 Stoklásek Ondřej 5 1000 TJ Štefanydes Polička
606 Stránský Dominik 5 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová
607 Stryka Rostislav 2 1523 1515 TJ ŠO Chrudim
608 Sukdolák Radek 1 1914 1922 1865 1912 TJ CHS Chotěboř
609 Svatoš Martin 5 1000 TJ Lanškroun
610 Svatoš Zdeněk 2 1728 1728 1736 ŠK Svitavy
611 Svítil Radek 2 1743 1689 1706 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
612 Svoboda Jiří 2 1654 1634 1654 Sokol Lázně Bohdaneč
613 Sýkora Josef KM 2112 2084 2117 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
614 Syrový Ondřej 4 1075 1048 TJ Lokomotiva Česká Třebová
615 Sysr Pavel 2 1611 1642 1517 TJ Spartak OEZ Letohrad
616 Šafář Václav 4 1100 1100 TJ Štefanydes Polička
617 Šebek Miroslav 3 1493 1487 NOPO Miřetice
618 Šebrle Jaroslav 2 1765 1794 TJ Lanškroun
619 Šejnoha Jan 4 1079 1146 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
620 Šejnoha Lukáš 3 1376 1382 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
621 Šenkýř Jindřich 2 1529 1530 TJ Sokol Krouna
622 Šilar Josef 2 1570 1598 TJ Sokol Horní Čermná
623 Šilar Josef 2 1560 1566 TJ Sokol Horní Čermná
624 Šilar Karel 2 1493 1490 TJ Sokol Horní Čermná
625 Šilar Karel 3 1269 1250 TJ Sokol Horní Čermná
626 Šilar Ladislav 1 1758 1844 1807 1844 TJ Lanškroun
627 Šilar Lubomír KM 2138 2139 2144 2163 2099 TJ ENERGETIK Chvaletice
628 Šilhán Michal 4 1100 1088 TJ Sokol Zaječice
629 Šimek Viktor 5 1000 2222 ŠK Polabiny
630 Šimek Zdeněk 1 1935 1914 2103 1923 1917 TJ Lokomotiva Česká Třebová
631 Šindelář Petr 2 1829 1834 1821 Jiskra Heřmanův Městec
632 Škeřík Karel KM 2013 2008 2007 TJ Jiskra Litomyšl
633 Škorpík František 2 1654 1650 2222 ŠK Polabiny
634 Škorpík Jan 1 1917 1896 1917 2222 ŠK Polabiny
635 Škrobánek Jaroslav 5 1000 ŠK Kámen
636 Škroch Martin 1 1864 1856 1853 1856 2222 ŠK Polabiny
637 Šlesingr Vilém 2 1610 1610 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
638 Šmahel Jiří 5 1000 TJ Sokol Krouna
639 Šmahel Vojtěch 5 1000 TJ Sokol Krouna
640 Šmajzr Martin KM 2218 2198 2086 2218 2198 2104 Šachový klub Ústí nad Orlicí
641 Šmajzrová Dominika 5 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí
642 Šmajzrová Kateřina 2 1705 1582 1770 1543 Šachový klub Ústí nad Orlicí
643 Šmajzrová Veronika 3 1255 1365 Šachový klub Ústí nad Orlicí
644 Šmejdíř Waldemar 2 1530 1540 TJ Spartak Choceň
645 Šmíd František 2 1683 1712 Sokol Městečko Trnávka
646 Šmíd Jaroslav 4 1100 1017 TJ ENERGETIK Chvaletice
647 Šolc Petr 3 1225 1257 TJ Lanškroun
648 Špinler Bronislav 3 1385 1370 1406 Sokol Mistrovice
649 Štěpán Josef 2 1468 1482 1557 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
650 Štěpán Stanislav 2 1651 1681 1631 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
651 Štěpánek Zbyněk 2 1744 1748 ŠO Hlinsko
652 Štěrba Jiří 4 1100 1100 ŠO Hlinsko
653 Štěrba Martin 3 1244 1250 ŠO Hlinsko
654 Štětka Václav 2 1583 1599 TJ Jiskra Litomyšl
655 Štolfa Jaroslav 2 1865 1921 1781 TJ CHS Chotěboř
656 Štorek Ladislav 3 1480 1463 Sokol Krucemburk
657 Štorek Luboš 1 1660 1673 ŠO Hlinsko
658 Šťulík Jiří 2 1819 1789 ŠO Hlinsko
659 Štulpa Miroslav 4 1135 1206 ŠK Svitavy
660 Šulc Jiří 3 1537 1532 SK Žamberk
661 Šulc Jiří 4 1112 1156 ŠO Hlinsko
662 Šváb Jiří 1 1843 1879 1884 1879 TJ Jiskra Litomyšl
663 Švanda Adam 3 1317 1336 TJ Štefanydes Polička
664 Švanda Ondřej 2 1709 1723 1688 TJ Štefanydes Polička
665 Švanda Radek 1 1772 1853 1814 1853 TJ Štefanydes Polička
666 Švub Jan KM 1958 1962 1959 1913 Šachový klub Ústí nad Orlicí
667 Tapušík Eduard 5 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová
668 Tesař Jaromír 1 1780 1810 ŠK Svitavy
669 Thér Petr 3 1259 1250 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
670 Tlapák Marek 4 1100 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
671 Tlustý Jakub 4 1100 1063 TJ ENERGETIK Chvaletice
672 Tlustý Tomáš 3 1250 1208 TJ ENERGETIK Chvaletice
673 Tobiška Jaroslav 2 1594 1627 1704 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
674 Tomek Karel 2 1811 1850 1761 1762 TJ CHS Chotěboř
675 Tomeš Lukáš 2 1736 1761 1730 TJ Lokomotiva Česká Třebová
676 Tomeš Zdeněk 2 1253 1250 Šachový klub Ústí nad Orlicí
677 Tomšová Hana 5 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová
678 Törvenyi Roman 1 2006 2020 2012 2222 ŠK Polabiny
679 Tran Huyen Linh 2 1622 1793 1620 1793 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
680 Trhal Michal 1 1962 1975 1954 1975 2036 ŠK Vysoké Mýto
681 Trhal Tomáš KM 2152 2122 2185 2153 2122 2124 ŠK Vysoké Mýto
682 Trojan Luboš KM 2024 1971 2032 1921 1999 2222 ŠK Polabiny
683 Třasák Ondřej 1 2014 2021 2016 2021 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
684 Tulis Jan 2 1654 1759 1580 TJ Štefanydes Polička
685 Tůma Jan 1 1983 1933 1923 TJ CHS Chotěboř
686 Tůma Jiří FM 2302 2328 2302 TJ CHS Chotěboř
687 Urban Daniel 3 1298 1250 TJ Lanškroun
688 Urban Martin 4 1100 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice
689 Urban Radim 5 1000 ŠK Kámen
690 Urbánek Josef 1 1970 1975 2044 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
691 Urbanová Lucie 5 1000 TJ ENERGETIK Chvaletice
692 Uřičář Petr 3 1396 1396 SK Žamberk
693 Vacek Miroslav 2 1482 1477 TJ Sokol Horní Čermná
694 Václavík Matěj 4 1101 1098 ŠK Svitavy
695 Václavík Patrik 4 1064 1147 ŠK Svitavy
696 Vaculík Jakub 2 1754 1688 1781 TJ Lanškroun
697 Valenta Rudolf 3 1502 1494 Sokol Mistrovice
698 Váňa Jakub 5 1000 2222 ŠK Polabiny
699 Váňa Vojtěch 4 1115 1258 2222 ŠK Polabiny
700 Vančura Daniel 2 1750 1733 1751 2222 ŠK Polabiny
701 Vaníček Jan 2 1683 1729 1703 1729 1757 TJ Jablonné nad Orlicí
702 Vaníček Petr 5 1000 TJ Jablonné nad Orlicí
703 Vařejčko Josef M 2185 2204 2186 TJ Sokol Zaječice
704 Vašek Petr 3 1300 1294 ŠO Hlinsko
705 Vašková Marie 3 1242 1527 ŠO Hlinsko
706 Vávra Radim KM 2061 2052 2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
707 Vávra Šimon 5 1000 TJ Lanškroun
708 Vavroušek Petr 1 1669 1675 1730 TJ Spartak Choceň
709 Velešík Marian 3 1509 1500 ŠK Svitavy
710 Vencl Jiří 1 1768 1773 Šachový klub Ústí nad Orlicí
711 Vencl Jiří 2 1563 1597 1388 TJ Lokomotiva Česká Třebová
712 Verdiyan Bagrat 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
713 Veselý Emanuel 1 1800 1881 1828 1881 1937 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
714 Veselý Milan 3 1178 1275 ŠK Svitavy
715 Veselý Ondřej 2 1637 1637 ŠK Svitavy
716 Veselý Petr 1 1955 1948 1948 1998 TJ Spartak OEZ Letohrad
717 Veselý Tomáš KM 2106 2103 2105 2103 2141 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
718 Vinš Karel 5 1000 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
719 Vitvar Tomáš 3 1391 1408 TJ Jiskra Litomyšl
720 Vlčková Kateřina KMž 1936 1933 1917 1912 2222 ŠK Polabiny
721 Vobořil Pavel KM 1935 1976 1953 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
722 Vodička Martin 4 1232 1174 ŠK Svitavy
723 Vodička Pavel KM 2018 2030 2022 2030 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
724 Vodička Stanislav 3 1391 1392 ŠK Svitavy
725 Vodička Stanislav 4 1100 1066 ŠK Svitavy
726 Vodičková Nikol 5 1000 ŠK Svitavy
727 Vohník Miroslav 2 1649 1659 SK Žamberk
728 Vojanec Hynek 2 1675 1709 1560 ŠO Hlinsko
729 Voldan Beno 3 1361 1347 TJ Sokol Krouna
730 Voldánová Barbora 2 1677 1506 1653 1506 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
731 Volf Jaroslav KM 2062 2106 2074 2106 2024 Šachový klub Ústí nad Orlicí
732 Vondra Lukáš 1 2004 2005 1978 2012 TJ Lokomotiva Česká Třebová
733 Vondráček Emil 2 1629 1664 Jiskra Heřmanův Městec
734 Vorel Bohuslav 2 1648 1644 1653 2222 ŠK Polabiny
735 Vorlíček Pavel 2 1580 1582 TJ Jablonné nad Orlicí
736 Votava Jan GM 2499 2504 2527 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
737 Vymetálek Petr 2 1849 1853 1867 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
738 Výprachtický David KM 2132 2171 2127 2171 2193 SK Žamberk
739 Weis Ladislav 1 1802 1810 1784 TJ Spartak Choceň
740 Wiesinger Wolfgang 1 1969 1961 1954 SK Žamberk
741 Zachař Michal 4 1100 1008 ŠK Svitavy
742 Zámečník Bohumír 1 1856 1919 1852 SK Žamberk
743 Zámečník Jan 2 1844 1856 1853 ŠO Hlinsko
744 Zárybnický Tomáš 4 1100 1088 TJ Sokol Zaječice
745 Zdražil Jindřich 5 1000 ŠO Hlinsko
746 Zdražil Jiří 5 1000 ŠO Hlinsko
747 Zehnal Miloš 1 1841 1841 ŠK Svitavy
748 Zelenka Adam 4 1100 1118 ŠO Hlinsko
749 Zelenka Jaroslav KM 1924 1971 1943 1971 1971 ŠK Bohemia Pardubice o.s.
750 Zelenka Petr 3 1243 1287 ŠO Hlinsko
751 Zelený František 2 1635 1667 1615 TJ ŠO Chrudim
752 Zeman Daniel 3 1252 1395 ŠK Vysoké Mýto
753 Zeman Ladislav 1 1862 1862 1865 TJ Jiskra Litomyšl
754 Zeman Martin KM 2071 2076 2070 TJ Jiskra Litomyšl
755 Zlatník Jiří 5 1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
756 Zmek Jaroslav 2 1663 1650 Sokol Lázně Bohdaneč
757 Zoubek David 2 1848 1789 1775 1789 1771 ŠK Rapid Pardubice, o.s.
758 Zvěřina Jan 1 1858 1911 1872 TJ CHS Chotěboř
759 Ždímal Petr 2 1773 1705 1773 TJ ŠO Chrudim
760 Žejdlík Erik 3 1302 1389 2222 ŠK Polabiny
761 Žejdlík Patrik 2 1650 1767 1620 2222 ŠK Polabiny
762 Žídek Jan 3 1260 1423 TJ Sokol Zaječice
763 Žídek Pavel 2 1684 1633 1684 Šachový klub Dolní Čermná o.s.
764 Žůrek Oldřich 3 1260 1250 Sokol Městečko Trnávka

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.