Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční bleskový turnaj Městečko Trnávka 19.04.14

V sobotu 19.dubna 2014 uspořádal Sokol Městečko Trnávka jubilejní 30.ročník turnaje v bleskovém šachu. Za účasti 88 hráčů z 28 oddílů ze širokého okolí skončil na prvním místě favorizovaný FM Marian Sabol z Vysokého Mýta jen na pomocné hodnocení před Janem Macháněm z Polabin, na třetím místě byl Roman Brázdil z Postoupek.


30. ročník bleskového šachu Městečko Trnávka 
Organizátor : Sokol Městečko Trnávka
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : JUDr. Miloš Izák
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Místo : Městečko Trnávka
Datum : 2014/04/19
Ø ELO turnaje : 1801
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM Sabol Marian  2296 ŠK Vysoké Mýto 13,5 141 162,5 132,75
2 5 Macháň Jan  2159 2222 ŠK Polabiny 13,5 138,5 159 131,25
3 9 Brázdil Roman  2102 Sokol Postoupky 13 141 161,5 126,5
4 7 Chloupek Libor  2124 Makkabi Boskovice 11 141,5 161,5 106,5
5 4 Závůrka Roman  2165 Sportovní klub Prostějov 11 136 157,5 98,25
6 21 Zapletal Jiří  2003 Sokol Přemyslovice 10,5 140 160 98,75
7 2 IM Beil Zdeněk  2220 Tatran Litovel 10,5 133,5 155 96,25
8 20 Solil Roman  2007 TJ Lanškroun 10,5 133 152,5 92
9 11 Švancara Petr  2092 Agentura Garde Calcio Olomouc 10 138,5 159,5 89,5
10 27 Veselý Petr  1948 TJ Spartak OEZ Letohrad 10 128 147 85,75
11 16 Mareš Jan  2026 Šachový klub Ústí nad Orlicí 10 124 142 81,5
12 14 Dvořák Vladimír  2052 SK ROŠÁDA Prostějov 10 122,5 143 82,5
13 8 Ptáček Luboš  2109 ŠK Vysoké Mýto 9,5 134,5 155,5 85,5
14 34 Ošťádal Josef  1861 Sokol Přemyslovice 9,5 131,5 151 82,5
15 10 Rozumek Vlastimil  2092 MKS Vyškov 9,5 127 146,5 76,25
16 43 Mikyska Kamil  1841 TJ Spartak OEZ Letohrad 9,5 122,5 139 78,5
17 26 Jecha Petr  1949 2222 ŠK Polabiny 9,5 113,5 125,5 69,5
18 58 Sedlák Ivo  1729 TJ Sloup 9,5 110 125,5 70,5
19 3 Šmajzr Martin  2201 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 135 155,5 76,75
20 12 Volf Jaroslav  2073 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 128 148,5 78
21 87 Adámek Vladimír  1000 TJ Slovan Moravská Třebová 9 127 145,5 78,25
22 38 Boháček Milan  1853 Makkabi Boskovice 9 123 139 74,5
23 61 Ševčík Milan  1724 ŠK GARDE Lipovec 9 122 142 72
24 13 Marek Jiří  2072 TJ Podlužan Prušánky 9 120,5 141 74,25
25 6 Neoral Antonín  2146 Tatran Litovel 9 120 137 71,75
26 18 Petřík Petr  2015 Slavia Kroměříž 9 118 137,5 71,25
27 59 Kapoun Vít  1728 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 114 130 69,5
28 35 Hubený Pavel  1858 Makkabi Boskovice 9 113 130 70,25
29 31 Hloušek Zdeněk  1909 ŠK GARDE Lipovec 9 113 129 68,5
30 15 Chládek Václav  2028 ŠK GARDE Lipovec 9 112,5 128 69,75
31 22 Gerych Jan  1975 Agentura Garde Calcio Olomouc 9 111,5 127,5 68,5
32 17 Kalousek Vladimír  2017 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 124,5 141,5 69,75
33 25 Fiala Jiří  1950 Sportovní klub Prostějov 8,5 122 135,5 64,75
34 28 Kučera Jan  1924 TJ Spartak Choceň 8,5 118,5 135 64,5
35 19 Mareš st. Petr  2008 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 114 129,5 68,25
36 83 Havel Jan  1457 Makkabi Boskovice 8,5 113 130,5 67,75
37 40 Sojma Zdeněk  1846 TJ Slovan Moravská Třebová 8,5 112 125,5 58,5
38 42 Kylar Pavel  1845 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 111,5 127,5 61
39 47 Bartoš Karel  1800 ŠK Svitavy 8,5 104,5 119,5 59
40 39 Odstrčil Jan  1846 ŠK Loštice 8 128,5 146,5 68,25
41 23 Meleshko Andriy  1970 TJ Slovan Moravská Třebová 8 127,5 147,5 67
42 33 Kameník David  1872 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 126,5 144,5 68,5
43 32 Klička Pavel  1905 ŠK Loštice 8 123 142,5 63,75
44 71 Lorenc Adam  1624 TJ Spartak OEZ Letohrad 8 114,5 130,5 61,25
45 24 Švub Jan  1962 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 114 130,5 60,25
46 56 Veselý Miroslav  1737 Makkabi Boskovice 8 112,5 127,5 58,75
47 44 Veselý Jindřich  1831 TJ Sloup 8 112 126 55
48 46 Kubišta Ladislav  1809 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 110 123 54
49 48 Reichl Roman  1798 ŠK 1921 Zábřeh 8 109,5 124,5 55,5
50 45 Burian Michal  1830 Sokol Městečko Trnávka 8 107 123,5 54,25
51 74 Helebrand Zdeněk  1574 TJ Sloup 8 102 114 52
52 85 Mrázek Jakub  1306 ŠK 1921 Zábřeh 8 98 112 50,5
53 41 Brácha Pavel  1845 Sokol Vrahovice 7,5 111,5 127,5 60,25
54 52 Strachoň Lukáš  1762 ŠK Svitavy 7,5 107,5 123 54,75
55 55 Ševčík Luboš  1753 ŠK GARDE Lipovec 7,5 100,5 116 48
56 67 Liebl Pavel  1657 Jevíčko 7,5 97,5 109,5 44
57 77 Marcikán Tomáš  1540 Makkabi Boskovice 7,5 96 108,5 44,25
58 49 Marinov Peter  1791 ŠK Vysoké Mýto 7 122 142,5 56,5
59 66 Baláž František  1674 TJ Sloup 7 118,5 135 54,75
60 37 Prucek Ladislav  1856 Sokol Přemyslovice 7 112,5 128,5 47,5
61 68 Dvořák Eduard  1656 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 111 127 50,5
62 29 Zemánek Jan  1910 Jevíčko 7 105 120,5 53,75
63 53 Glembek Bohumír  1756 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 105 120,5 41,25
64 36 Grepl Pavel  1857 TJ Slovan Moravská Třebová 7 104,5 122 45,5
65 57 Maděra Stanislav  1733 ŠK Svitavy 7 102 113,5 44,5
66 80 Krušina Adolf  1503 ŠK Svitavy 7 99 112,5 46,25
67 65 Mareš ml. Petr  1698 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 97 110 43,5
68 76 Nedelčev Radim  1559 ŠK Vysoké Mýto 7 97 109 40
69 30 Chvojka Antonín  1909 TJ Slovan Moravská Třebová 7 93,5 106 41,5
70 79 Krupica Zdeněk  1522 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 7 91,5 103 38,75
71 51 Virgler Karel  1779 Sportovní klub Prostějov 6,5 109 123 45,5
72 70 Mikulášek Petr  1634 TJ Sloup 6,5 105 118,5 46
73 73 Vařeka Jiří  1587 ŠK Loštice 6,5 98 111,5 38,25
74 75 Pavlů Pavel  1571 Sokol Městečko Trnávka 6,5 93,5 105 35,75
75 63 Němec Karel  1706 TJ Sloup 6 111 128 47
76 78 Šmajzrová Kateřina  1534 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 103 115 38,5
77 54 Macháň Václav  1755 2222 ŠK Polabiny 6 101 113 34,25
78 50 Papáček Miloš  1791 TJ Spartak OEZ Letohrad 6 99 111,5 37,25
79 86 Tomeš Zdeněk  1249 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 96 108 30
80 62 Trimmel Bohuslav  1717 Sportovní klub Prostějov 6 89 100,5 28,75
81 64 Goroš Vladimír  1699 Agentura Garde Calcio Olomouc 6 88,5 101,5 26,25
82 81 Řehák Josef  1480 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 6 80 91,5 23,25
83 82 Havlíček Tomáš  1474 ŠK Loštice 5,5 85 97 19,5
84 60 Roháč Miloslav  1725 Agentura Garde Calcio Olomouc 4,5 84 96,5 22,5
85 88 Dvořák Jan  1000 Brněnec 4 84 94,5 16,5
86 72 Vencl Jiří  1589 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 82,5 93,5 12,75
87 84 Reichl Luboš  1337 ŠK 1921 Zábřeh 2,5 85 97 12,5
88 69 Sysr Pavel  1642 TJ Spartak OEZ Letohrad 2,5 81,5 92,5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.