Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická Olympiáda - 4.turnaj 11.05.14

V sobotu 10.května 2014 se ve Chvaleticích uskutečnil závěrečný čtvrtý turnaj Chvaletické Olympiády 2014, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 62 chlapců a dívek.
V nejmladší kategorii A zvítězil Jan Jiroušek z České Třebové před Rudolfem Junem z Chotěboře a Filipem Rokošem z Hradce Králové, nejlepší dívkou byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
V kategorii B se suverénním vítězem s plným bodovým ziskem stal Petr Klabeneš z Chotěboře před Martinem Novotným z Poděbrad a Vojtěchem Holáskem, nejlepší z dívek byla Veronika Holásková (oba Ústí n/O.).
V kategorii C byl první Martin Bureš z Polabin před Vítem Holáskem z Ústí n/O. a Karlem Lysým z Polabin, mezi chlapci se neztratila ani jediná dívka Tereza Nováková z Poděbrad.
Postřehy z turnaje naleznete na webových stránkách České Třebové, Chotěboře, Chvaletic, Poděbrad, Polabin a Ústí n/O..
Závěrečné pořadí po čtyřech sehraných turnajích naleznete zde.


Chvaletická šachová olympiáda 2014 - turnaj č.4
Organizátor : Šachový oddíl TJ ENERGETIK Chvaletice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Ing. František Navrátil
Místo : Chvaletice, Dům kultury
Datum : 2014/05/10
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Jiroušek Jan  1517 TJ Lokomotiva Česká Třebová 6 23,5 32,5
2 2 Jun Rudolf  1487 TJ CHS Chotěboř 5,5 23 32,5
3 5 Rokoš Filip  1252 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 5,5 22,5 31
4 4 Dudlová Kateřina  1254 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 23 30,5
5 6 Píše Michal  1238 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 22,5 31,5
6 11 Leksová Soňa  1153 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 20 27,5
7 13 Pražák Viktor  1103 ŠK Lípa 4,5 23 32
8 3 Jareš Michal  1469 TJ ENERGETIK Chvaletice 4,5 20,5 28,5
9 10 Rožek Jan  1195 TJ ENERGETIK Chvaletice 4,5 20 27,5
10 29 Pilař Vít  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 17,5 25
11 7 Půlpán Ondřej  1230 2222 ŠK Polabiny 4,5 17 23
12 14 Málková Barbora  1102 TJ Lanškroun 4 22 31
13 9 Ret Adam Josef  1197 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 18 25
14 17 Tlapák Marek  1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 17 23,5
  28 Pataki Alexandr  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 17 23,5
16 31 Stárková Eliška  1000 DDM Přelouč 4 15 22
17 19 Tlustý Jakub  1063 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 21,5 30
18 8 Tlustý Tomáš  1208 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 19,5 27,5
19 16 Nešpůrek Jakub  1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 18,5 25,5
20 34 Zlatník Jiří  1000 ŠO Kunvald 3,5 16,5 22,5
21 18 Urban Martin  1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 16 23,5
22 12 Hlína Adam  1133 TJ ENERGETIK Chvaletice 3 20 27
23 22 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 17 23
24 30 Rožek Tomáš  1000 TJ ENERGETIK Chvaletice 3 16 22,5
25 23 Klejch Filip  1000 Lokomotiva Česká Třebová 3 15 20,5
26 15 Hanuška Filip  1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 3 13,5 19
27 25 Lauryn Jakub  1000 DDM Přelouč 3 13,5 18
28 26 Novotný  Samuel  1000 ŠO Kunvald 2,5 14,5 20
  33 Váňa Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 14,5 20
30 20 Hančák Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 2 17 23,5
31 35 Štaud Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 2 14 18,5
32 24 Kůrka Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 2 13 19
33 27 Ouhrabka Jan  1000 ZŠ Štefánikova Pardubice 2 12,5 18,5
34 21 Holásek Tomáš  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 12,5 18
35 32 Tesařová Anna  1000 2222 ŠK Polabiny 1 11,5 16
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 4 Klabeneš Petr  1428 TJ CHS Chotěboř 7 22 28
2 3 Novotný Martin  1463 DDM Symfonie Poděbrady 6 21 31
3 1 Holásek Vojtěch  1552 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21 30,5
4 5 Nešpůrek Jan  1418 2222 ŠK Polabiny 4,5 19 29
5 17 Lauryn Josef  1000 DDM Přelouč 4,5 19 28,5
6 6 Brázda Vít  1397 2222 ŠK Polabiny 4,5 17,5 25,5
7 2 Píše Jiří  1517 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 23 32,5
8 8 Chudý Vladimír  1243 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 18,5 27
9 9 Holásková Veronika  1158 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18 27
10 13 Leksa Roman  1068 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 15 21,5
11 14 Petržílka Radek  1003 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 13 20,5
12 10 Šejnoha Jan  1146 ŠO Kunvald 3 20,5 28
13 22 Vlček Tomáš  1000 2222 ŠK Polabiny 3 19 25,5
14 16 Brož Dominik  1000 ŠK 2222 Polabiny 3 17 21,5
15 11 Nikolinko Tomáš  1133 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 14,5 19
16 18 Obermajerová Gabriela  1000 ŠO Kunvald 3 14 18,5
17 19 Skála Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 3 12,5 16,5
18 7 Váňa Vojtěch  1258 2222 ŠK Polabiny 2,5 18,5 26
19 12 Pilná Jitka  1071 2222 ŠK Polabiny 2,5 15,5 22
20 20 Urbanová Lucie  1000 TJ ENERGETIK Chvaletice 2 16 20,5
21 21 Vančata Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 1,5 14,5 18
22 15 Albahri Khalid  1000 2222 ŠK Polabiny 0 14 22,5
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 1 Bureš Martin  1681 2222 ŠK Polabiny 7,5 19,5 25
2 2 Holásek Vít  1441 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 21,5 29
3 3 Lysý Karel  1314 2222 ŠK Polabiny 5 22,5 30
4 4 Novotná Tereza  1304 DDM Symfonie Poděbrady 2 28,5 36
5 5 Řehák Jan  1171 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 0 32,5 40

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.