Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická Šachová Olympiáda 2014 - třetí turnaj 26.04.14

V sobotu 26.dubna 2014 se ve Chvaleticích uskutečnil 3.turnaj Chvaletické Šachové Olympiády 2014, kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo celkem 72 mladých adeptů šachové hry ze 14 oddílů a klubů.
V nejpočetněji obsazené nejmladší Kategorii A se ze 42 účastníků nejvíce dařilo zástupcům DDM Symfonie Poděbrady Pavlovi a Lukášovi Němečkovým, kteří se spolu s Michalem Jarešem z Chvaletic rozdělili o první místo až třetí místo a o jejichž pořadí rozhodlo až pomocné hodnocení, nejlepší dívkou byla Soňa Leksová z České Třebové.
V kategorii B se prezentovalo 26 hráčů, z nichž byl suverénně nejlepší Martin Novotný s plným bodovým ziskem (!) před Karlem Doležalem (oba DDM Symfonie Poděbrady) a Vítem Brázdou z Polabin, nejlepší z dívek byla Natálie Hrůšová z Ústí n/O..
Nejstarší kategorie C se zúčastnili pouze 4 hráči (nezájem, kolize s nejvyššími dorosteneckými soutěžemi družstev a nebo pouhá přehranost ?), z jejichž dvoukolového klání se stoprocentním bodovým výsledkem vyšel suverénní vítěz Matěj Prokop z Rapidu Pardubice, boj o stříbro skončil mrtvým během Jana Řeháka z Kunvaldu a Bořivoje Kronowettera z DDM Symfonie Poděbrady.
Průběžné pořadí po třech odehraných turnajích naleznete zde.


Chvaletická šachová olympiáda 2014 - turnaj č.3
Organizátor : Šachový oddíl TJ ENERGETIK Chvaletice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Lubomír Šilar
Hlavní rozhodčí : Ing. Ondřej Jareš
Rozhodčí : Ing. František Navrátil
Místo : Chvaletice, Dům kultury
Datum : 2014/04/26
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 3 Němeček Pavel  1414 DDM Symfonie Poděbrady 6 25 34
2 1 Němeček Lukáš  1549 DDM Symfonie Poděbrady 6 23 32
3 5 Jareš Michal  1329 TJ ENERGETIK Chvaletice 6 22 29
4 2 Jiroušek Jan  1495 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 24 31,5
5 16 Málek Filip  1060 TJ Sokol Horní Čermná 5 20 29
6 11 Ret Adam Josef  1154 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 20 28
7 14 Leksová Soňa  1087 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 19,5 28,5
8 6 Málková Barbora  1249 TJ Lanškroun 5 17,5 26
9 7 Píše Michal  1224 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 20,5 29
10 9 Nejedlý Radek  1214 TJ CHS Chotěboř 4,5 19 26
11 13 Urban Martin  1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 4,5 17 25
12 10 Rožek Jan  1209 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 22 31
13 35 Pilař Vít  1000 2222 ŠK Polabiny 4 22 30
14 8 Hruban Oliver  1215 2222 ŠK Polabiny 4 19,5 28,5
15 27 Klejch Filip  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 19 27
16 19 Hlína Adam  1019 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 18,5 27,5
17 40 Váňa Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 4 18 24
18 4 Stoček Martin  1359 2222 ŠK Polabiny 4 17,5 24,5
19 12 Nejedlý Lukáš  1100 TJ CHS Chotěboř 4 15,5 22
20 34 Pilař Jan  1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 21,5 30
21 36 Rožek Tomáš  1000 TJ Energetik Chvaletice 3,5 18,5 24,5
22 18 Nešpůrek Jakub  1020 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 16 22,5
23 41 Zlatník Jiří  1000 ŠO Kunvald 3,5 15 21
24 15 Hanuška Filip  1068 TJ ENERGETIK Chvaletice 3 18,5 25,5
25 37 Stárková Eliška  1000 DDM Přelouč 3 18,5 24,5
26 17 Tlapák Marek  1036 TJ ENERGETIK Chvaletice 3 18 25
27 29 Lauryn Jakub  1000 DDM Přelouč 3 17,5 24
28 22 Hančák Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 3 17 23,5
29 30 Michalička Patrik  1000 ŠO Kunvald 3 17 23,5
3 20 Dedek Jan  1000 ZŠ J. Gočára, HK 3 16,5 23
31 24 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 15 22,5
32 31 Novotný Samuel  1000 ŠO Kunvald 3 13,5 18
33 39 Torvenyi Vojtěch  1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 16 22,5
34 28 Kotizová Lucie  1000 ŠO Kunvald 2,5 14,5 20,5
35 32 Němečková Kamila  1000 DDM Symfonie Poděbrady 2 15,5 22
36 38 Suchodolová Tereza  1000 ŠO Kunvald 2 14 19
37 42 Štaud Jakub  1000 2222ŠK Polabiny 2 13,5 19
38 25 Janáčková Barbora  1000 2222 ŠK Polabiny 2 10 14,5
39 23 Holásek Tomáš  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 12 17,5
40 21 Eliášová Majda  1000 ZŠ Masarykova, Praha 9 1,5 12 17
41 26 Janáčková Veronika  1000 2222 ŠK Polabiny 1 14 20,5
42 33 Pecháček Čeněk  1000 2222 ŠK Polabiny 0,5 11,5 16,5
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 3 Novotný Martin  1296 DDM Symfonie Poděbrady 7 22 29,5
2 5 Doležal Karel  1249 DDM Symfonie Poděbrady 5 22 32,5
3 2 Brázda Vít  1311 2222 ŠK Polabiny 5 19,5 28
4 18 Lauryn Josef  1000 DDM Přelouč 4,5 23 33,5
5 1 Kronowetter Aleš  1322 DDM Symfonie Poděbrady 4,5 21 31
6 14 Plíva Petr  1074 2222 ŠK Polabiny 4,5 19,5 26,5
7 7 Hrůšová Natálie  1142 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 18 25
8 23 Vančata Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 15 21
9 8 Holásková Veronika  1135 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20,5 30
10 6 Váňa Vojtěch  1159 2222 ŠK Polabiny 4 19,5 27
11 10 Leksa Roman  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 15 23,5
12 12 Pilná Jitka  1100 2222 ŠK Polabiny 4 15 20,5
13 4 Liška Kryštof  1280 2222 ŠK Polabiny 3,5 20 26,5
14 24 Vlček Tomáš  1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 18,5 25,5
15 22 Urbanová Lucie  1000 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 13 19
16 13 Pelcl Robin  1094 2222 ŠK Polabiny 3 19 26
17 20 Obermajerová Gabriela  1000 ŠO Kunvald 3 18 23
18 9 Haas Matouš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 17 24,5
19 21 Skála Jakub  1000 2222 Šk Polabiny 3 17 23,5
20 19 Mazuch Ondřej  1000 2222 ŠK Polabiny 3 11 15,5
21 16 Brož Dominik  1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 18 27
22 17 Kotiza Zbyněk  1000 ŠO Kunvald 2,5 13,5 18,5
23 26 Šebestián Miloš  1000 DDM Přelouč 2 17 22
24 15 Albahri Khalid  1000 2222 ŠK Polabiny 2 16 21,5
25 25 Víšek František  1000 ZŠ Třemošnice 1 11 16
26 11 Nikolinko Tomáš  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 0 12 16,5
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 3 Prokop Matěj  1523 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 12
2 1 Řehák Jan  1079 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 3
3 4 Kronowetter Bořivoj  1319 DDM Symfonie Poděbrady 3 3
4 2 Šemljanskij Vincent  1000 2222 ŠK Polabiny 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.