Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2014 - hlavní turnaje 27.07.14

Ve dnech 18.-26.července 2014 proběhly v Pardubicích čtyři hlavní turnaje šachového festivalu Czech Open 2014, kterých se letos zúčastnilo 'pouhých' 978 hráčů.
Na stupně vítězů se z českých zástupců dostali jen Michal Schmalz z Buštěhradu za druhé místo v turnaji C a Mark John Towse (v ČR asi neznámý ?) za třetí místo v turnaji D.
Z našich zástupců se nejlépe umístili Jan Tůma z Chotěboře (první v ČR, šestý celkem v turnaji B) a Dominik Řezníček z Polabin (druhý v ČR, devátý celkem v turnaji C) - Blahopřejeme !!!, nikdo další již 'na bednu' nedosáhl.
S názory našich účastníků se možná budete moci postupně seznámit na webových stránkách příslušných oddílů (Bohemia, Č.Třebová, H.Městec, Hlinsko, Chotěboř, Polabiny, Polička, Rapid, Ústí n/O.).


CZECH OPEN 2014 
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Dr. Jan Mazuch
Hlavní rozhodčí : IA Jevgenij Melikset-Bek
Rozhodčí : FA Martin Dobrotka, FA Peter Palecek 
Místo : Pardubice (CZE)
Datum od : 2014/07/18 Datum do 2014/07/26
Turnaj A 
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM NISIPEANU Liviu-Dieter  GER 2686 7,5 2435 39 50,5
2 31 GM ARUN PRASAD S.  IND 2472 7 2442 41 52,5
3 29 IM PAVLIDIS Antonios  GRE 2479   7 2421 39,5 50,5
10 6 GM STOCEK Jiri  CZE 2545 Sk Joly Lysa Nad Labem 6,5 2387 38 48,5
13 13 GM CVEK Robert  CZE 2516 1. Novoborsky Sk 6,5 2375 36,5 46,5
23 12 GM KREJCI Jan  CZE 2528 Tatran Litovel 6 2382 37 46,5
56 22 GM NEUMAN Petr  CZE 2488 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 2346 36 45,5
67 81 FM CERVENY Martin  CZE 2375 2222 Sk Polabiny 5,5 2279 29,5 38,5
138 174 PULPAN Jakub  CZE 2218 2222 Sk Polabiny 4,5 2270 32,5 41
170 144 FM JEDLICKA Ales  CZE 2259 2222 Sk Polabiny 4 2239 29,5 39
189 220 PEKAR Vaclav  CZE 2141 Tj Jiskra Litomysl 3,5 2280 29 38,5
218 91 FM NOVOTNY Michal  CZE 2354 2222 Sk Polabiny 3,5 2177 28,5 36,5
259 119 FM CERVENY Petr  CZE 2301 Tj Stefanydes Policka 1 2166 23 29,5
Turnaj B
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 FM DANILENKO Dmitriy  UKR 2393 7,5 2108 42 54
2 8 LORNYE Pylyp  UKR 2205 7,5 2075 44 55,5
3 23   THENHAUSEN Dirk  GER 2109   7,5 2005 38,5 50
6 129 TUMA Jan  CZE 1923 Tj Chs Chotebor 6,5 2162 42,5 55
24 16 DVORAK Adam  CZE 2157 Sachovy Klub Lokomotiva Brno, 6 2008 35,5 45
26 57   MINDL Josef  CZE 2029 Sokol Tabor 6 1987 34 43
48 29 HORACEK Michal  CZE 2094 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5,5 1964 34,5 44
67 21 NOVAK Ales  CZE 2125 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 1964 31 40,5
71 187 SCHAFFER Ondrej  CZE 1789 Tj Stefanydes Policka 5 1956 30,5 38,5
82 102 DANEK Pavel  CZE 1965 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 1913 32,5 40,5
95 49 VAVRA Radim  CZE 2051 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4,5 1982 31 40,5
140 109 MAZURA Tomas  CZE 1958 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4 1916 27,5 36,5
152 95 JELINEK Vaclav  CZE 1973 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4 1866 27,5 37,5
153 123 STARY Lukas  CZE 1929 Jiskra Hermanuv Mestec 4 1862 27,5 34,5
171 137 LIDUCH Filip  CZE 1897 2222 Sk Polabiny 3,5 1900 28,5 38
174 52 MARES Jan  CZE 2043 Sachovy Klub Usti Nad Orlici 3,5 1881 29,5 39,5
196 180 SLABY Milos  CZE 1804 Sk Rapid Pardubice, O.S. 2,5 1958 26 34,5
198 173 BARTOS Karel  CZE 1828 Sk Svitavy 2,5 1939 30,5 38,5
199 151 SUKDOLAK Radek  CZE 1881 Tj Chs Chotebor 2,5 1924 27,5 36,5
200 150 MICHLIAN Stefan  CZE 1881 Sk Bohemia Pardubice O.S. 2,5 1910 28,5 37
201 182 HON Jiri  CZE 1798 Sk Rapid Pardubice, O.S. 2,5 1892 26,5 33
Turnaj C
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 YAKOVLEV Egor  RUS 2080 8 42,5 54 7
2 6 SCHMALZ Michal  CZE 2061 Sokol Bustehrad 7,5 42 54,5 7
3 9   HAASE Thomas Konstantin  GER 2033 Sf Paderborn 2000 7,5 40 52 7
9 73 REZNICEK Dominik  CZE 1846 2222 Sk Polabiny 6,5 42,5 54 4
11 2   SAFARIK Jakub  CZE 2095   6,5 40 51,5 5
12 130 PULPAN Matej  CZE 1765 6,5 39,5 51 6
32 57 NOVOTNY Ales  CZE 1875 Sk Rapid Pardubice 6 36,5 46,5 5
50 133 GRUNDMAN Vaclav  CZE 1761 2222 Sk Polabiny 5,5 40,5 51 4
55 213 RIHA Vojtech  CZE 1616 So Hlinsko 5,5 37,5 48 5
60 231 TULIS Jan  CZE 1580 Tj Stefanides Policka 5,5 36 46,5 4
76 30 SVUB Jan  CZE 1959 Tj Lanskroun 5,5 31 40,5 5
78 65 NESPUREK Petr  CZE 1859 2222 Sk Polabiny 5,5 30,5 39,5 2
83 45 MIKYSKA Kamil  CZE 1913 Spartak Oez Letohrad 5 38,5 50 5
84 137 MARCINKO Patrik  CZE 1758 5 38,5 50 3
92 96 CESENEK Jan  CZE 1810 Tj Stefanides Policka 5 35 46 5
98 36 ZELENKA Jaroslav  CZE 1943 5 34 43,5 3
107 110 CACH Jakub  CZE 1791 2222 Sk Polabiny 5 32,5 40,5 5
126 104 JANKO Jan  CZE 1801 4,5 34,5 44,5 2
128 212 LUDVIK Tomas  CZE 1618 2222 Sk Pardubice 4,5 34 44 4
133 79 JANECEK Vaclav  CZE 1841 Tj Spartak Oez Letohrad 4,5 33,5 43,5 3
156 288 STRACHON Lukas  CZE 1000 Sk Svitavy 4,5 27 34,5 4
160 102 PAPACEK Milos  CZE 1804 Spartak Oez Letohrad 4,5 26 34,5 2
161 148 DVORAK Eduard  CZE 1743 Sok Kunvald 4,5 25 35 3
164 151 LORENC Adam  CZE 1740 Tj Spartak Oez Letohrad 4 35 44,5 4
172 229 GREGOR Jiri  CZE 1584 2222 Sk Polabiny 4 32,5 41,5 1
178 184 KVAPIL Petr  CZE 1689 Sk Bohemia Pardubice 4 31,5 39 3
191 179 NOVA Michaela  CZE 1703 2222 Sk Polabiny 4 28 36,5 3
201 269 PAVLICEK Lukas  CZE 1520 Tj Stefanydes Policka 4 24 32,5 4
204 167 JANECEK Frantisek  CZE 1713 Tj Spartak Chocen 3,5 32,5 43 3
238 197 VOREL Bohuslav  CZE 1653 2222 Sk Polabiny 3,5 25,5 33 2
245 177 SVITIL Radek  CZE 1706 Sk Rapid Pardubice 3 32 41,5 2
262 221 BURES Martin  CZE 1604 2222 Sk Pardubice 2,5 28,5 37,5 0
280 188 KREJCI Jan  CZE 1684 Polabiny 2222 2 23,5 30,5 2
Turnaj D
Poř. St.č.   Jméno FED RtgFIDE Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 33 BIRKISSON Bjorn Holm  ISL 1607 8 42 54,5 7
2 5 RASHITOV Denis  RUS 1698 7,5 41 53 7
3 208   TOWSE Mark John  CZE 1000   7,5 39,5 50,5 7
10 81 TESAR Patrik  CZE 1000 6,5 44 55 5
11 18   KRAL Ladislav  CZE 1655 Sk Tyn Nad Vltavou 6,5 42,5 54,5 6
13 6 SCHAFFER David  CZE 1698 Tj Stefanydes Policka 6,5 41 52,5 5
14 46 CACH Zdenek  CZE 1550 2222 Sk Polabiny 6,5 41 51,5 6
22 7 JOUZA Petr  CZE 1695 Tj Sokol Lazne Bohdanec 6 38,5 49 5
31 19 SVOBODA Jiri  CZE 1654 Sokol Lazne Bohdanec 6 36 45,5 6
42 52 CACH Ondrej  CZE 1532 2222 Sk Polabiny 5,5 38,5 49,5 5
43 16 PROKOP Matej  CZE 1659 Sk Rapid Pardubice 5,5 38,5 49 4
45 132 STOCEK Pavel  CZE 1000 2222 Sk Polabiny 5,5 37,5 48 4
49 77 JOUKL Martin  CZE 1293 Sk Rapid Pardubice 5,5 36 45 4
56 45 MIKULENKA Tomas  CZE 1553 Sk Rapid Pardubice 5,5 32,5 41,5 5
67 12 BODLAK Stanislav  CZE 1667 5 37 47 4
71 21 VOLDANOVA Barbora  CZE 1653 Sk Bohemia Pardubice 5 35,5 43,5 4
81 56 JANECEK Ondrej  CZE 1500 Spartak Oez Letohrad 5 31,5 40 5
83 75 NESPUREK Jan  CZE 1306 2222 Sk  Polabiny 5 31 39 4
85 111 BILEK Jaroslav  CZE 1000 2222 Sk Pardubice 5 29 37 4
92 38 LORENC Josef  CZE 1586 Tj Spartak Oez Letohrad 4,5 35 45,5 2
94 66 MELICHAR Zdenek  CZE 1407 2222 Sk Polabiny 4,5 35 43 3
96 26 KVAPIL Pavel  CZE 1630 2222 Polabiny Pardubice 4,5 34,5 43 3
102 110 BILEK Marek  CZE 1000 2222 Sk Pardubice 4,5 33,5 40,5 4
108 92 JIROUSEK Jan  CZE 1000 Lokomotiva Ceska Trebova 4,5 32,5 41 2
123 112 STOCEK Martin  CZE 1000 2222 Sk Polabiny 4,5 27 34,5 4
127 120 PENAZ Vladimir  CZE 1000 So Hlinsko 4,5 23,5 30,5 3
133 121 BRAZDA Vit  CZE 1000 2222 Sk Polabiny 4 32 42,5 3
147 214 VINS Karel  CZE 1000 Sk Rapid Pardubice 4 29 37 2
148 61 PISTORA Lubomir  CZE 1489 Lazne Bohdanec 4 28,5 36,5 3
152 118 LISKA Krystof  CZE 1000 2222 Sk Polabiny 4 27,5 34 3
161 68 FIALA Jan  CZE 1390 Rapid Pardubice 3,5 30 38 3
166 103 LORENCOVA Jitka  CZE 1000 Tj Spartak Oez Letohrad 3,5 28 36,5 2
178 136 RET Adam Josef  CZE 1000 Sk Polabiny 2222 Pardubice 3,5 23,5 31 3
182 160 HORACKOVA Isabela  CZE 1000 Sk Bohemia Pardubice 3 29 36,5 3
183 133 PLIVA Petr  CZE 1000 2222 Sk Polabiny 3 28 35,5 2
195 73 DUMEK Ales  CZE 1339 Šachy Zastávka 2,5 25,5 33 1
201 198 SERBOUTI Youness  CZE 1000 Sk Rapid Pardubice 2,5 20,5 28 2
203 166 KOCIAN Stefan  CZE 1000 Rapid Pardubice 2 29 37,5 2
204 177 MACEK Ondrej  CZE 1000 Rapid Pardubice 2 28,5 36,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.