Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Extraliga dorostu - finale 28.04.14

Ve dnech 25.-27.dubna 2014 se v Třešti uskutečnily finalové boje Extraligy dorostu, které určily jak medailisty, tak čtyři sestupující.
Ve finálové skupině A, v níž se hrálo o prvenství, získaly Polabiny A ze čtyř zápasů 9 bodů, které jim však stačily jen k zisku třetího místa - Blahopřejeme !!!
Ve finálové skupině B, v níž se hrálo o udržení v Extralize, získaly Polabiny B jen 4 body což jim k udržení v soutěži nestačilo.
Postřehy z finale Extraligy dorostu naleznete na webových stránkách zúčastněných družstev - Vlašim, Frýdek-Místek, Polabiny, Most, OAZA Praha, Duras Brno, Klatovy, Orlová, Bohemians Praha, Údlice, Lokomotiva Brno, Hradec Králové a Tábor.


Finale A - Výsledky na šachovnicích
2222 ŠK Polabiny A   Chess Most
Pecháč Jerguš (ZCm) 2200F 1 - 0 2094F Vykouk Jan (Zm)
Macháň Jan (Z) 2163F 1 - 0 1802F Kuchař Tomáš (Z)
Půlpán Jakub (Z) 2089F 1 - 0 1820F Škuthan Jiří (Z)
Melichar Vojtěch (Z) 1939F 1 - 0 1772F Hanzlík Daniel (Z)
Liduch Filip (Z) 1856F ½ - ½ 1787F Kastl Daniel (Z)
Ludvík Tomáš (Zsm) 1543F 1 - 0 1542F Polanský Adam Luboš (Zsm)
: ½
SK OAZA Praha   2222 ŠK Polabiny A
Hollan Martin (Z) 1936F 0 - 1 2200F Pecháč Jerguš (ZCm)
Jelínek Michal (Zm) 1849F 0 - 1 2163F Macháň Jan (Z)
Anaškin Arsenij (ZHm) 1916F 0 - 1 2089F Půlpán Jakub (Z)
Hollan Petr (Z) 1951F 0 - 1 1939F Melichar Vojtěch (Z)
Dobiáš Daniel 1753F ½ - ½ 1856F Liduch Filip (Z)
Němcová Kamila (Dm) 1552F ½ - ½ 1543F Ludvík Tomáš (Zsm)
1 : 5
2222 ŠK Polabiny A   TJ Spartak Vlašim
Pecháč Jerguš (ZCm) 2200F 0 - 1 2122F Rýdl Jiří (Z)
Macháň Jan (Z) 2163F ½ - ½ 2040F Kratochvíl Vít (ZH)
Půlpán Jakub (Z) 2089F 0 - 1 1994F Pýcha Patrik (Z)
Melichar Vojtěch (Z) 1939F 0 - 1 1970F Pýchová Nela (ZD)
Liduch Filip (Z) 1856F 0 - 1 1864F Filip Vojtěch (Z)
Ludvík Tomáš (Zsm) 1543F ½ - ½ 1707N Mládek Richard (Zsm)
1 : 5
TJ Sokol Klatovy   2222 ŠK Polabiny A
Bodický Michal (Z) 1943F 0 - 1 2200F Pecháč Jerguš (ZCm)
Jánská Jitka (ZD) 1931F 0 - 1 2163F Macháň Jan (Z)
Eret Jonáš (Zm) 1898F ½ - ½ 2089F Půlpán Jakub (Z)
Hurdzan Tomáš (Zm) 1870F ½ - ½ 1939F Melichar Vojtěch (Z)
Eret Matouš (Zsm) 1725F 1 - 0 1856F Liduch Filip (Z)
Seják Michal (H) 1629F ½ - ½ 1543F Ludvík Tomáš (Zsm)
:
Závěrečná tabulka finale A
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Spartak Vlašim 6 1 0 19 41788 24
2. BŠS Frýdek-Místek 5 2 0 17 26.0 19
3. 2222 ŠK Polabiny A 4 1 2 13 25.0 19
4. Chess Most 2 2 3 8 17.0 12
5. SK OAZA Praha 2 1 4 7 41779 13
6. ŠK Duras BVK Královo Pole 2 1 4 7 18.0 12
7. TJ Sokol Klatovy 1 3 3 6 19.0 12
8. SK Slavia Orlová A 0 1 6 1 13.0 9
Finale B - Výsledky na šachovnicích
2222 ŠK Polabiny B Desko Liberec
Vančura Daniel (Z) 1747F 0 - 1 1865F Liška Jiří (ZHm)
Řezníček Dominik (Z) 1785F 0 - 1 1837F Pajerský Michal (Z)
Cach Jakub 1746F 0 - 1 1770F Hejduk Miroslav (Z)
Žejdlík Patrik (Zm) 1637F 0 - 1 1792F Suchomel Tomáš (Z)
Bureš Martin 1644F ½ - ½ 1674F Sýkora Marek (Zsm)
Miklášová Emma (ZCDsm) 1590F 0 - 1 1579F Viták Jiří (Zm)
½ :
ŠACHklub SIMOPT Tábor 2222 ŠK Polabiny B
Miesbauer Jan (ZHm) 1983F 1 - 0 1747F Vančura Daniel (Z)
Žilavý Jan (Z) 1809F ½ - ½ 1785F Řezníček Dominik (Z)
Dolanský Lukáš (Zsm) 1590F 0 - 1 1746F Cach Jakub
Novák Lukáš (Z) 1647F ½ - ½ 1637F Žejdlík Patrik (Zm)
Široký Richard (Z) 1652F 0 - 1 1644F Bureš Martin
Šustr Dominik (Zm) 1580F ½ - ½ 1590F Miklášová Emma (ZCDsm)
:
2222 ŠK Polabiny B TJ Bohemians Praha
Vančura Daniel (Z) 1747F 0 - 1 2112F Petr Jan (Z)
Řezníček Dominik (Z) 1785F 0 - 1 1994F Havelka Josef (ZH)
Cach Jakub 1746F ½ - ½ 1760F Macková Veronika (ZD)
Žejdlík Patrik (Zm) 1637F ½ - ½ 1726F Škvařil Michal (Z)
Bureš Martin 1644F ½ - ½ 1670F Daňhel Lukáš (Z)
Miklášová Emma (ZCDsm) 1590F 0 - 1 1584F Staněk Ondřej (Zm)
:
TJ Sokol Údlice 2222 ŠK Polabiny B
Toman Ondřej (Z) 2080F 0 - 1 1747F Vančura Daniel (Z)
Kalužný Matyáš (Z) 1985F 1 - 0 1785F Řezníček Dominik (Z)
Horák Aleš (Z) 1988F 0 - 1 1746F Cach Jakub
Bobek Daniel (ZH) 1694F 1 - 0 1637F Žejdlík Patrik (Zm)
Pech David (Zm) 1525N ½ - ½ 1644F Bureš Martin
Žatečková Karolína (D) 1448F ½ - ½ 1590F Miklášová Emma (ZCDsm)
3 : 3
Závěrečná tabulka skupiny B
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. TJ Bohemians Praha 5 1 1 16 26 19
2. TJ Sokol Údlice 3 3 1 12 24 19
3. ŠK Lokomotiva Brno 4 0 3 12 24 16
4. Desko Liberec 4 0 3 12 22,5 18
5. ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 3 0 4 9 22 17
6. SK Slavia Orlová B 2 2 3 8 19 12
7. 2222 ŠK Polabiny B 2 1 4 7 14,5 7
8. ŠACHklub SIMOPT Tábor 1 1 5 4 16 12

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.