Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - desáté kolo 30.03.14

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun - Bohemia 2,5:5,5, Žamberk - V.Mýto B 5,5:2,5, Ústí n/O. B - Litomyšl 2,5:5,5, Zaječice - Chrudim B 4:4, Polička B - Č.Třebová 4,5:3,5, Chotěboř - Rapid C 5,5:2,5
Teprve v posledním kole se rozhodne o vítězi a postupujícím do 2.ligy mezi Poličkou B a Chotěboří, jasno ale není ani o sestupujících, když k již jistému Ústí n/O. B se budou muset přidat ještě dvě družstva z trojice Žamberk, Chrudim B a Vysoké Mýto B.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2013/2014 – PDŠS

Krajský přebor I 2013/2014 – PDŠS
Výsledky 10. kola hraného 30. 03. 2014

 

      TJ Lanškroun – ŠK Bohemia Pardubice                    SK + Sokol Žamberk – ŠK Vysoké Mýto B

                   Rozhodčí: Šilar Ladislav                                           Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang

   1.  Hrubeš P.                  2156     1/2    Yakimenko A.   C   2212            1.  Výprachtický D.     2133     1:0    Trhal T.                 V  2157

   2.  Havelka J.                 1994     1/2    Novák A.                  2134            2.  Felcman T.                1939     1/2    Ptáček L.              V  2092

   3.  Solil R.                      1995     0:1    Horáček M.              2023            3.  Wiesinger W.           1944     1/2    Kosek J.               V  2121

   4.  Vaculík J.                 1756     1:0    Vodička P.               2047            4.  Kalous T.                  1874     1:0    Trhal M.                     1954

   5.  Paukert I.                   1803     0:1    Třasák O.                  2049            5.  Dungl P.                    1870     1/2    Lipavský D.             1974

   6.  Palla S.                       1803     1/2    Jelínek V.                 1982            6.  Mikyska K.         H  1865     1/2    Kosek M.                  2007

   7.  Šilar L.                       1835     0:1    Nadrchal T.              2020            7.  Mazura M.                 1958     1:0    Tomeš O.                   1250

   8.  Křivohlávek J.        1500     0:1    Daněk P.                   1983            8.  Zámečník B.             1909     1/2    Marek J.                     1700

                                  2,5 : 5,5                                                                        5,5 : 2,5

    ŠK Ústí nad Orlicí B – TJ Jiskra Litomyšl                        Sokol Zaječice – TJ ŠO Chrudim B

                Rozhodčí: Kubišta Ladislav                                            Rozhodčí: Hájek Jaroslav

   1.  Mareš P.                     1992     0:1    Zeman M.                  2073            1.  Vařejčko J.               2188     1:0    Komárek D.              2148

   2.  Trojan L.             H   2018     1/2    Daniel M.            H  2093            2.  Jedlička L.          H  2182     1:0    Krys J.                       2096

   3.  Blaško Š.                   1973     0:1    Doseděl J.           H  2036            3.  Fiedler B.             H  2105     1/2    Komárková M.   H  2030

   4.  Poslušný M.             1976     0:1    Jirsa L.                      1999            4.  Hájek L.                    2124     0:1    Kokeš B.                   2000

   5.  Kylar P.                     1890     0:1    Odstrčil J.                1837            5.  Hájek J.                     2074     1/2    Česenek J.           H  1819

   6.  Jániš P.                      1826     0:1    Zeman L.                   1871            6.  Jelínek M.                 1999     1:0    Němec P.              V  2228

   7.  Kubišta L.                1743     1:0    Nekvinda T.             1655            7.  Hájek J.                     1921     0:1    Linhart Z.                  1994

   8.  Grundman V.           1713     1:0    Krejčí M.                  1626            8.  Konrád F.                  1904     0:1    Němec B.                   1925

                                  2,5 : 5,5                                                                           4 : 4

TJ Štefanydes Polička B – TJ Lokomotiva Česká Třebová TJ CHS Chotěboř – ŠK Rapid Pardubice C

                Rozhodčí: Houška František                                              Rozhodčí: Ďoubal Petr

   1.  Červený P.          V   2292     1/2    Hurt L.                      2110            1.  Tůma J.                      2326     1:0    Veselý T.                   2092

   2.  Lorenc O.            V   2115     1/2    Krátký J.                   2020            2.  Hospodka J.             1895     0:1    Kastner O.                2076

   3.  Paščenko J.         V   2108     1/2    Kotva M.             H  1996            3.  Vala F.                  H  2110     1:0    Sýkora J.              V  2096

   4.  Houška B.                 2036     1/2    Meleshko A.      H  1994            4.  Štolba M.             H  2161     1:0    Novotný A.              1834

   5.  Stodola M.                1963     1/2    Šimek Z.                    1886            5.  Černovský J.      H  2078     1:0    Hennig T.                  2014

   6.  Smejkal J.                 1978     1/2    Borek P.                    1881            6.  Ondráček O.             2119     1/2    Hrnčiarik K.             1879

   7.  Sion D.                      1876     1/2    Pelcl K.                     1896            7.  Linhart J.                  2006     0:1    Janko J.                     1781

   8.  Petrásek K.               1724     +:-                                                               8.  Tůma J.                      1817     1:0    Marcinko P.              1767

                                  4,5 : 3,5                                                                        5,5 : 2,5

 

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička B                  10    9    0    1         27        46   :  34        29

                   2.   TJ CHS Chotěboř                             10    8    1    1         25        54   :  26        45

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice                    10    7    1    2         22     47,5   :  32,5     35

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl                           10    7    0    3         21     44,5   :  35,5     34

                   5.   ŠK Rapid Pardubice C                     10    5    0    5         15     40,5   :  39,5     28

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová        10    4    2    4         14     39,5   :  40,5     25

                   7.   Sokol Zaječice                                 10    4    1    5         13     42,5   :  37,5     28

                   8.   TJ Lanškroun                                  10    4    1    5         13        39   :  41        23

                   9.   ŠK Vysoké Mýto B                         10    2    2    6           8     35,5   :  44,5     17

                 10.   TJ ŠO Chrudim B                            10    2    2    6           8        31   :  49        17

                 11.   SK + Sokol Žamberk                       10    2    1    7           7        31   :  49        14

                 12.   ŠK Ústí nad Orlicí B                       10    0    1    9           1        29   :  51        16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.