Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - jedenácté kolo 13.04.14

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy potvrdila Polička B letošní úspěšnou sezonu a po vítězství 5,5:2,5 v Chrudimi zůstala na prvním místě tabulky.
Další výsledky: Rapid C - Lanškroun 6:2, Č.Třebová - Chotěboř 3,5:4,5, Litomyšl - Zaječice 4,5:3,5, V.Mýto B - Ústí n/O. B 4,5:3,5, Bohemia - Žamberk 6:2
První místo a postup do 2.ligy získala TJ Štefanydes Polička B - Blahopřejeme !!!, do Krajského přeboru 2.třídy sestupují TJ ŠO Chrudim B, SK+Sokol Žamberk a ŠK Ústí n/O. B.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2013/2014 – PDŠS

Krajský přebor I 2013/2014 – PDŠS
Výsledky 11. kola hraného 13. 04. 2014

 

      ŠK Rapid Pardubice C – TJ Lanškroun            TJ Lokomotiva Česká Třebová – TJ CHS Chotěboř

                 Rozhodčí: Pokorný Tomáš                                             Rozhodčí: Vondra Lukáš

   1.  Sýkora J.             V   2096     1/2    Pokorný T.          H  2247            1.  Hurt L.                       2110     0:1    Tůma J.                      2326

   2.  Novotný A.              1834     1/2    Vaculík J.                 1756            2.  Krátký J.                   2020     1/2    Hospodka J.             1895

   3.  Hennig T.                  2014     0:1    Paukert I.                  1803            3.  Kotva M.             H  1996     0:1    Vala F.                  H  2110

   4.  Vávra R.                    2040     1:0    Kolomý Š.                1651            4.  Meleshko A.       H  1994     1:0    Štolba M.             H  2161

   5.  Hrnčiarik K.             1879     1:0    Šilar L.                      1835            5.  Prax I.                         1975     1/2    Černovský J.      H  2078

   6.  Janko J.                     1781     +:-                                                               6.  Krušina P.           H  1909     0:1    Ondráček O.             2119

   7.  Marcinko P.              1767     +:-                                                               7.  Vondra L.                 1977     1:0    Linhart J.                  2006

   8.  Mikulenka T.           1529     +:-                                                               8.  Pelcl K.                      1896     1/2    Petrus L.                    2013

                                     6 : 2                                                                           3,5 : 4,5

  TJ ŠO Chrudim B – TJ Štefanydes Polička B                     TJ Jiskra Litomyšl – Sokol Zaječice

                 Rozhodčí: Němec Bohumil                                           Rozhodčí: Nekvinda Tomáš

   1.  Komárek D.              2148     0:1    Červený P.          V  2292            1.  Zeman M.                  2073     1:0    Vařejčko J.               2188

   2.  Koníček P.                2014     0:1    Paščenko J.         V  2108            2.  Daniel M.            H  2093     0:1    Jedlička L.          H  2182

   3.  Kokeš B.                   2000     0:1    Houška B.                2036            3.  Doseděl J.           H  2036     1/2    Fiedler B.             H  2105

   4.  Linhart Z.                  1994     1:0    Stodola M.               1963            4.  Odstrčil J.                 1837     0:1    Hájek L.                    2124

   5.  Němec B.                   1925     1/2    Smejkal J.                 1978            5.  Šváb J.                       1874     1:0    Hájek J.                     2074

   6.  Honek J.              H   1861     0:1    Sion D.                      1876            6.  Zeman L.                   1871     0:1    Hájek J.                     1921

   7.  Krys J.                       1764     1:0    Petrásek K.               1724            7.  Nešpor J.             H  1664     1:0    Samková P.               1250

   8.  Sokol P.                     1530     0:1    Schaffer O.               1832            8.  Nekvinda T.             1655     1:0    Žídek J.                      1250

                                  2,5 : 5,5                                                                        4,5 : 3,5

    ŠK Vysoké Mýto B – ŠK Ústí nad Orlicí B               ŠK Bohemia Pardubice – SK + Sokol Žamberk

                      Rozhodčí: Kosek Jiří                                                Rozhodčí: Horáček Michal

   1.  Ptáček L.             V   2092     1/2    Mareš J.               V  2008            1.  Novák A.                  2134     1:0    Felcman T.                1939

   2.  Kosek J.              V   2121     1/2    Mareš P.                    1992            2.  Horáček M.               2023     1:0    Havrlík P.                 1902

   3.  Kosek M.                  2007     1/2    Volf J.                       2087            3.  Vodička P.                2047     1:0    Dungl P.                    1870

   4.  Sabolová G.             1877     1/2    Poslušný M.            1976            4.  Třasák O.                   2049     0:1    Mikyska K.         H  1865

   5.  Sabolová K.             1871     1/2    Kylar P.                     1890            5.  Jelínek V.                 1982     1:0    Mazura M.                 1958

   6.  Kučera J.             H   1861     1/2    Kameník D.             1876            6.  Nadrchal T.               2020     0:1    Kacálek K.                1727

   7.  Marinov P.                1822     1/2    Jániš P.                      1826            7.  Daněk P.                    1983     +:-                                                  

   8.  Ptáček M.                  1759     +:-                                                               8.  Kuzmin S.                 1845     +:-                                                  

                                  4,5 : 3,5                                                                           6 : 2

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Štefanydes Polička B                 11  10    0    1         30     51,5   :  36,5     34

                   2.   TJ CHS Chotěboř                             11    9    1    1         28     58,5   :  29,5     48

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice                    11    8    1    2         25     53,5   :  34,5     41

                   4.   TJ Jiskra Litomyšl                           11    8    0    3         24        49   :  39        38

                   5.   ŠK Rapid Pardubice C                     11    6    0    5         18     46,5   :  41,5     33

                   6.   TJ Lokomotiva Česká Třebová        11    4    2    5         14        43   :  45        27

                   7.   Sokol Zaječice                                 11    4    1    6         13        46   :  42        31

                   8.   TJ Lanškroun                                  11    4    1    6         13        41   :  47        24

                   9.   ŠK Vysoké Mýto B                         11    3    2    6         11        40   :  48        18

                 10.   TJ ŠO Chrudim B                           11    2    2    7           8     33,5   :  54,5     19

                 11.   SK + Sokol Žamberk                      11    2    1    8           7        33   :  55        16

                 12.   ŠK Ústí nad Orlicí B                       11    0    1  10           1     32,5   :  55,5     16

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.