Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 06.04.14

V závěrečném kole Krajského přeboru 2.třídy východ neponechala Moravská Třebová nic náhodě a po suverénním vítězství 7,5:0,5 venku nad B družstvem České Třebové si na skore udržela první místo v tabulce.
Další výsledky: D.Čermná - Ústí n/O. D 5:3, Žamberk B - Letohrad 3:5, Kunvald - Jablonné n/O. 4:4, Svitavy - Polička C 5:3, Lanškroun B - Ústí n/O. C 2:6
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stala Moravská Třebová - Blahopřejeme !!!, na sestupových příčkách skončila družstva Kunvaldu a Jablonného n/O..


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2013/2014 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II východ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola hraného 06. 04. 2014

 

     ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí D     Lokomotiva Česká Třebová B – Slovan Moravská Třebová

               Rozhodčí: Dostálek Vladimír                                               Rozhodčí: Vencl Jiří

   1.  Merta J.                      1816     1:0    Kameník D.             1876            1.  Prax I.                         1975     0:1    Beil Z.                   H  2232

   2.  Merta M.                    1722     0:1    Kapoun V.               1745            2.  Pelcl K.                      1896     0:1    Kotva M.                   1996

   3.  Motl L.                      1651     0:1    Grundman V.          1713            3.  Kovář V.                   1700     0:1    Urbášek O.          H  2051

   4.  Pecháček T.               1668     1:0    Dudla M.                  1518            4.  Vencl J.                     1589     0:1    Krátký J.              H  2020

   5.  Slavíček M.              1732     1:0    John P.                      1624            5.  Jasanský K.              1735     0:1    Meleshko A.            1994

   6.  Dostálek V.              1608     0:1    Šmajzrová K.           1534            6.  Jiroušek J.                1250     0:1    Chvojka A.               1909

   7.  Marek J.                     1432     1:0    Holásek V.               1599            7.  Tapušík E.                1000     0:1    Sojma Z.                    1834

   8.  Žídek P.                     1633     1:0    Holásek V.               1332            8.  Petrželka K.              1884     1/2    Glöckner J.               1830

                                     5 : 3                                                                           0,5 : 7,5

SK + Sokol Žamberk B – TJ Spartak Letohrad            ŠO K a. s. Kunvald – TJ Jablonné nad Orlicí

                 Rozhodčí: Kopal Vladimír                                             Rozhodčí: Dvořák Eduard

   1.  Havrlík P.           V   1902     0:1    Mikyska K.              1865            1.  Keprta S.              H  1866     1/2    Filip L.                      1907

   2.  Zámečník B.             1909     1/2    Lorenc J.                   1773            2.  Vymetálek P.           1875     1:0    Vaníček J.                 1742

   3.  Kopal V.                   1502     0:1    Janeček V.                1811            3.  Hodek R.                   1702     0:1    Černohous J.            1683

   4.  Šulc J.                        1532     0:1    Papáček M.               1796            4.  Dvořák E.                 1742     1:0    Matoulek V.       H  1000

   5.  Kubalík M.               1422     0:1    Lorenc A.                 1633            5.  Štěpán S.                   1692     0:1    Kubíček V.               1624

   6.  Mazura J.                   1567     1:0    Kristl V.              H  1582            6.  Rusz G.                      1633     1/2    Hubálek R.               1558

   7.  Janeček M.                1586     1:0    Sysr P.                       1642            7.  Tobiška J.                 1735     0:1    Vorlíček P.               1582

   8.  Uřičář P.                    1396     1/2    Lorenc J.                   1563            8.  Krčmář S.                  1545     1:0    Bouchal L.          H  1250

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

       ŠK Svitavy – TJ Štefanydes Polička C                       TJ Lanškroun B – ŠK Ústí nad Orlicí C

                    Rozhodčí: Bartoš Karel                                                Rozhodčí: Šilar Ladislav

   1.  Krušina P.                 1909     1:0    Schaffer O.               1832            1.  Havelka J.           V  1994     1:0    Jániš P.                      1826

   2.  Bartoš K.                   1837     1:0    Pospíšil P.                1721            2.  Vaculík J.            V  1756     0:1    Hrobař V.            H  1939

   3.  Havel F.                     1864     0:1    Schaffer D.               1687            3.  Boháč L.                    1570     0:1    Smola J.                     1852

   4.  Maděra S.                  1788     1/2    Švanda R.                 1814            4.  Kolomý Š.                1651     0:1    Kylar P.                     1890

   5.  Kozák D.                   1797     1:0    Švanda O.                 1756            5.  Křivohlávek J.        1500     0:1    Glembek B.              1771

   6.  Rosenkranz J.          1751     1/2    Tulis J.                      1558            6.  Lapáček L.                1634     0:1    Čech M.                H  1694

   7.  Tesař J.                       1810     1:0    Pavlíček L.               1482            7.  Pilný J.                      1347     1/2    Driemer J.                 1512

   8.  Vodička M.              1100     0:1    Feltl P.                       1483            8.  Kupsa M.                  1429     1/2    Vencl J.                     1773

                                     5 : 3                                                                              2 : 6

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Slovan Moravská Třebová       11  10    0    1         30        62   :  26        49

                   2.   ŠK Ústí nad Orlicí C                        11  10    0    1         30     59,5   :  28,5     46

                   3.   TJ Spartak Letohrad                        11    9    0    2         27        54   :  34        39

                   4.   SK + Sokol Žamberk B                    11    6    1    4         19        45   :  43        29

                   5.   TJ Lokomotiva Česká Třebová B    11    5    1    5         16     41,5   :  46,5     25

                   6.   TJ Lanškroun B                               11    5    1    5         16     40,5   :  47,5     25

                   7.   ŠK Svitavy                                      11    5    0    6         15        46   :  42        34

                   8.   TJ Štefanydes Polička C                  11    4    2    5         14        44   :  44        33

                   9.   ŠK Dolní Čermná                            11    3    2    6         11        35   :  53        20

                 10.   ŠK Ústí nad Orlicí D                        11    2    1    8           7        35   :  53        25

                 11.   ŠO K a. s. Kunvald                         11    1    1    9           4        34   :  54        18

                 12.   TJ Jablonné nad Orlicí                  11    0    3    8           3     31,5   :  56,5     17

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.