Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 06.04.14

Poslední jedenácté kolo Krajského přeboru 2.třídy západ přineslo střídání na čele tabulky. Zasloužilo se o ně béčko Bohemie, které zvítězilo nad Chrudimí C 5,5:2,5, což na skore vyneslo na první místo Chotěboř B, která dokázala venku zvítězit 4,5:3,5 nad Rapidem Pardubice E.
Další výsledky: V.Mýto C - Litomyšl B 3,5:4,5, Hlinsko - Polabiny E 4:4, Polabiny D - Polička D 6:2, H.Městec - Rapid D 5,5:2,5.
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stala Chotěboř B - Blahopřejeme !!!, na sestupových příčkách skončila družstva Rapidu Pardubice E a Vysokého Mýta C.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2013/2014 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajský přebor II západ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola hraného 06. 04. 2014

 

    ŠK Vysoké Mýto C – TJ Jiskra Litomyšl B               ŠK Rapid Pardubice E – TJ CHS Chotěboř B

                Rozhodčí: Janeček František                                         Rozhodčí: Kalhous Miroslav

   1.  Sabolová K.             1872     1/2    Škeřík K.             V  2003            1.  Hennig T.             V  2014     1:0    Linhart J.             V  2006

   2.  Kučera J.             H   1861     0:1    Odstrčil J.           V  1837            2.  Hrnčiarik K.       V  1879     0:1    Tůma J.                      1817

   3.  Marinov P.                1822     1/2    Šváb J.                       1874            3.  Veselý E.                  1860     0:1    Sukdolák R.             1872

   4.  Vavroušek P.     H   1786     0:1    Zeman L.                   1871            4.  Slabý M.                    1801     0:1    Fiala M.                     1842

   5.  Janeček F.           H   1752     1/2    Nešpor J.             H  1664            5.  Režný Z.                    1782     1:0    Štolfa J.                     1870

   6.  Ptáček M.                  1759     1:0    Nekvinda T.             1655            6.  Marcinko P.              1767     0:1    Pařízek V.            H  1710

   7.  Nedelčev R.              1640     1:0    Jonáš P.                     1637            7.  Kalhous M.              1620     1:0    Michal M.                 1788

   8.  Zeman D.                   1250     0:1    Horák L.                   1691            8.  Král M.                      1579     1/2    Jun R.                         1402

                                  3,5 : 4,5                                                                        3,5 : 4,5

          ŠO Hlinsko – 2222 ŠK Polabiny E                     ŠK Bohemia Pardubice B – TJ ŠO Chrudim C

                  Rozhodčí: Adámek Milan                                             Rozhodčí: Horáček Michal

   1.  Roušar Z.                   1960     1/2    Liduch F.                  1856            1.  Nadrchal T.               2020     1/2    Pokorný Z.          V  2275

   2.  Adámek M.               1959     0:1    Cach J.                       1746            2.  Horáček M.               2023     1:0    Krys J.                  V  2096

   3.  Dvořák S.                  1922     1/2    Žejdlík P.                  1637            3.  Daněk P.                    1983     1/2    Česenek J.           H  1819

   4.  Hanus M.                  1915     1:0    Cach Z.                      1534            4.  Kuzmin S.                 1845     1/2    Linhart Z.                  1994

   5.  Zámečník J.              1866     1/2    Gregor J.                   1553            5.  Mazura T.                  1952     1/2    Němec B.                   1925

   6.  Vojanec H.               1558     1/2    Cach O.                     1449            6.  Mudruňka P.            2008     1:0    Bartoš M.                  1736

   7.  Říha V.                      1526     1:0    Nešpůrek J.              1417            7.  Makeš M.                  2079     1/2    Ždímal P.                   1705

   8.  Novotný O.              1250     0:1    Žejdlík E.                 1320            8.  Michlian Š.               1875     1:0    Sokol P.                     1530

                                     4 : 4                                                                           5,5 : 2,5

2222 ŠK Polabiny D – TJ Štefanydes Polička D       Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Pardubice D

                    Rozhodčí: Kvapil Pavel                                                   Rozhodčí: Honek Jan

   1.  Škorpík J.                 1896     1/2    Smejkal J.           V  1978            1.  Konrád F.            H  1904     1:0    Seidl Z.                      1793

   2.  Bělohlav J.               1793     1:0    Charouz M.              1651            2.  Honek J.                    1861     0:1    Janko J.                     1781

   3.  Rež M.                        1695     0:1    Stodola J.                 1561            3.  Přibyl J.                     1846     1:0    Mikulenka T.           1529

   4.  Vorel B.                     1668     1:0    Buchta M.                 1639            4.  Hon J.                   H  1801     1/2    Svítil R.                     1665

   5.  Krejčí J.                     1711     1:0    Stodola J.                 1424            5.  Šindelář P.                1829     1/2    Pyskatý J.                 1635

   6.  Kvapil P.                   1625     1/2    Ryšavá M.                1380            6.  Klouček J.                1697     1/2    Prokop M.                 1619

   7.  Formánek M.            1250     1:0    Houška F.                 1336            7.  Vondráček E.           1664     1:0    Joukl J.                      1458

   8.  Málek T.                    1250     +:-                                                               8.  Sedlák P.                   1439     1:0    Joukl M.                    1321

                                     6 : 2                                                                           5,5 : 2,5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ CHS Chotěboř B                       11    9    1    1         28        61   :  27        49

                   2.   TJ ŠO Chrudim C                            11    9    1    1         28        57   :  31        40

                   3.   ŠK Bohemia Pardubice B                 11    8    3    0         27     54,5   :  33,5     40

                   4.   2222 ŠK Polabiny D                        11    6    3    2         21        48   :  40        29

                   5.   ŠO Hlinsko                                      11    5    4    2         19     46,5   :  41,5     30

                   6.   Jiskra Heřmanův Městec                 11    4    2    5         14     42,5   :  45,5     31

                   7.   TJ Štefanydes Polička D                  11    4    0    7         12        37   :  51        24

                   8.   ŠK Rapid Pardubice D                     11    3    1    7         10     39,5   :  48,5     26

                   9.   TJ Jiskra Litomyšl B                        11    3    1    7         10        34   :  54        22

                 10.   2222 ŠK Polabiny E                        11    2    3    6           9     39,5   :  48,5     23

                 11.   ŠK Rapid Pardubice E                    11    2    1    8           7     37,5   :  50,5     29

                 12.   ŠK Vysoké Mýto C                         11    0    2    9           2        31   :  57        18

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.