Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev v rapidu 18.05.14

Krajský přebor čtyřčlenných družstev v rapidu, hraný v neděli 18.května 2014 v Poličce, se moc velkému zájmu netěšil - na start se dostavilo pouhých šest družstev. Vítězem se trochu nečekaně (ale zcela zaslouženě) stalo mladé družstvo Polabin před Vysokým Mýtem a Bohemií Pardubice, na domácí Poličku zbyla až bramborová medaile.


KP družstev PDŠS v rapidu 2014
Konečné pořadí
Poř. Družstvo Part. + = - Body Res.
1 2222 Polabiny A 5 5 0 0 17½ 0
2 ŠK Vysoké Mýto 5 4 0 1 15 0
3 ŠK Bohemia Pardubice 5 2 1 2 12 0
4 TJ Štefanydes Polička A 5 2 1 2 9 0
5 TJ Štefanydes Polička B 5 1 0 4 0
6 TJ Sokol Mistrovice 5 0 0 5 2 0
Výsledky jednotlivců
4. 2222 Polabiny A (17½ Body/0 Res.)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 Body Part. % Rtg-Ø
1   Půlpán Jakub 2138 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1972
2   Melichar Vojtěch 1967 1 1 1 1 1 5 5 100,0 1838
3   Nešpůrek Petr 1854 ½ 1 ½ ½ ½ 3 5 60,0 1724
4   Cach Jakub 1810 1 1 1 1 ½ 5 90,0 1675
2. ŠK Vysoké Mýto (15 Body/0 Res.)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 Body Part. % Rtg-Ø
1 FM Sabol Marian 2381 1 1 1 1 0 4 5 80,0 1922
2   Ptáček Luboš 2147 1 1 1 0 0 3 5 60,0 1800
3   Trhal Tomáš 2122 1 ½ 1 ½ ½ 5 70,0 1689
4   Kosek Marek 2010 1 1 1 1 ½ 5 90,0 1624
3. ŠK Bohemia Pardubice (12 Body/0 Res.)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 Body Part. % Rtg-Ø
1   Horáček Michal 2111 0   ½ 0 1 4 37,5 2075
2   Novák Aleš 2140 0 1 1 1   3 4 75,0 1899
3   Daněk Pavel 1978   1 0 ½ 1 4 62,5 1726
4   Kuzmin Sergej 1888 ½ 1   0 1 4 62,5 1676
    Michlian Štefan 1900 0 1 ½   1 4 62,5 1559
1. TJ Štefanydes Polička A (9 Body/0 Res.)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 Body Part. % Rtg-Ø
1   Sion David 1964 0 0 ½ 0 1 5 30,0 2012
2   Sodomka Adam 1878 1 0 0 0 0 1 5 20,0 1847
3   Schaffer Ondřej 1773 1 ½ 1 ½ 1 4 5 80,0 1759
4   Schaffer David 1759 1 0 ½ 0 1 5 50,0 1678
5. TJ Štefanydes Polička B (4½ Body/0 Res.)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 Body Part. % Rtg-Ø
1   Tulis Jan 1759 0 0 0 0 0 0 5 0,0 2085
2   Simon Jakub 1557 0 0 0 1 1 2 5 40,0 1890
3   Ryšavá Monika 1361 0 0 ½ 1 0 5 30,0 1823
4   Simon Michal 1379 0 0 0 1 0 1 5 20,0 1749
6. TJ Sokol Mistrovice (2 Body/0 Res.)
Šach.   Jméno Rtg 1 2 3 4 5 Body Part. % Rtg-Ø
1   Glöckner Jaromír 1851 1 0 0 1 0 2 5 40,0 2028
2   Ježek Jakub 1450 0 0 0 0 0 0 5 0,0 1911
3   Halbrštát Karel 1477 0 0 0 0 0 0 5 0,0 1800
4   Špinler Bronislav 1370 0 0 0 0 0 0 5 0,0 1751

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.