Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor PDŠS mládeže 2013/14 29.03.14

Závěrečné dvoukolo Krajského přeboru družstev mládeže, které se odehrálo v sobotu 29.března 2014 v Poličce, potvrdilo (i přes drobné zaváhání) vítězství družstva Lanškrouna B před Hlinskem, na třetím místě skončila Polička B a 'bramborovou' medaili získaly Polabiny D.


Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2013/2014

Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2013/2014

Kolo 6 na 29.03.2014 k 09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.1

1

ŠKM TJ Lanškroun B

3 - 3

4

Chotěbořští draci

1

 

Doleček Matěj

1406

0 : 1

 

Klabeneš Petr

1323

2

 

Kolomý Adam

1321

0 : 1

 

Jun Rudolf

1250

3

 

Brejša Adam

1556

0 : 1

 

Dejmal Ondřej

1250

4

 

Kupsa Matěj

1429

1 : 0

 

Hutař Vojtěch

1000

5

 

Kalousová Julie

1250

1 : 0

 

Křivský Lukáš

1000

6

 

Kocanda Jakub

1100

1 : 0

 

Nejedlý Radek

1000

6.2

7

Lokomotiva Česká Třebová

½ - 5½

3

ŠO Hlinsko, o.s.

1

 

Jiroušek Jan

1250

½ : ½

 

Říha Vojtěch

1539

2

 

Leksa Roman

1100

0 : 1

 

Novotný Ondřej

1250

3

 

Nikolinko Tomáš

1100

0 : 1

 

Ročňák Michal

1250

4

 

Stránský Dominik

1000

0 : 1

 

Vašková Marie

1340

5

 

Leksová Soňa

1100

0 : 1

 

Pešek Patrik

1250

6

 

NguyenDang Ngoc

1000

0 : 1

 

Šulc Jiří

1100

6.3

5

2222 ŠK Polabiny D

4 - 2

6

ŠK Svitavy

1

 

Formánek Matěj

1250

0 : 1

 

Anderle Vojtěch

1250

2

 

Málek Tomáš

1250

1 : 0

 

Václavík Matěj

1100

3

 

Váňa Vojtěch

1100

1 : 0

 

Mrázková Aneta

1100

4

 

Lysý Karel

1100

0 : 1

 

Štulpa Miroslav

1100

5

 

Brázda Vít

1000

1 : 0

 

Kozák Michal

1100

6

 

Stoček Martin

1100

1 : 0

 

Ďuriančík Michal

1100

6.4

2

TJ Sokol Mistrovice

1½ - 4½

8

TJ Štefanydes Polička B

1

 

Ježek Jakub

1250

1 : 0

 

Simon Jakub

1250

2

 

Bouchal Lukáš

1250

½ : ½

 

Švanda Adam

1338

3

 

Baláš Vojtěch

1000

0 : 1

 

Zeman Daniel

1250

4

 

Klouček Michal

1000

0 : 1

 

Brokl Daniel

1250

5

 

-

 

- : +

 

Martínek Michal

1100

6

 

-

 

- : +

 

Šafář Václav

1000

 

Kolo 7 na 29.03.2014 k 11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.1

5

2222 ŠK Polabiny D

½ - 5½

1

ŠKM TJ Lanškroun B

1

 

Formánek Matěj

1250

0 : 1

 

Doleček Matěj

1406

2

 

Málek Tomáš

1250

0 : 1

 

Kolomý Adam

1321

3

 

Váňa Vojtěch

1100

0 : 1

 

Brejša Adam

1556

4

 

Lysý Karel

1100

0 : 1

 

Kupsa Matěj

1429

5

 

Brázda Vít

1000

½ : ½

 

Kalousová Julie

1250

6

 

Stoček Martin

1100

0 : 1

 

Kocanda Jakub

1100

7.2

6

ŠK Svitavy

3 - 3

4

Chotěbořští draci

1

 

Anderle Vojtěch

1250

0 : 1

 

Klabeneš Petr

1323

2

 

Václavík Matěj

1100

0 : 1

 

Jun Rudolf

1250

3

 

Mrázková Aneta

1100

0 : 1

 

Dejmal Ondřej

1250

4

 

Štulpa Miroslav

1100

1 : 0

 

Hutař Vojtěch

1000

5

 

Kozák Michal

1100

1 : 0

 

Křivský Lukáš

1000

6

 

Ďuriančík Michal

1100

1 : 0

 

Nejedlý Radek

1000

7.3

2

TJ Sokol Mistrovice

1½ - 4½

3

ŠO Hlinsko, o.s.

1

 

Ježek Jakub

1250

½ : ½

 

Říha Vojtěch

1539

2

 

Bouchal Lukáš

1250

1 : 0

 

Novotný Ondřej

1250

3

 

Baláš Vojtěch

1000

0 : 1

 

Ročňák Michal

1250

4

 

Klouček Michal

1000

0 : 1

 

Vašková Marie

1340

5

 

-

 

- : +

 

Pešek Patrik

1250

6

 

-

 

- : +

 

Šulc Jiří

1100

7.4

8

TJ Štefanydes Polička B

4½ - 1½

7

Lokomotiva Česká Třebová

1

 

Simon Jakub

1250

½ : ½

 

Jiroušek Jan

1250

2

 

Švanda Adam

1338

1 : 0

 

Leksa Roman

1100

3

 

Zeman Daniel

1250

1 : 0

 

Nikolinko Tomáš

1100

4

 

Brokl Daniel

1250

1 : 0

 

Stránský Dominik

1000

5

 

Martínek Michal

1100

0 : 1

 

Leksová Soňa

1100

6

 

Langrová Ilona

1000

1 : 0

 

NguyenDang Ngoc

1000

 

Konečné pořadí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poř.

Družstvo

Part.

+

=

-

MP3

Body

1

ŠKM TJ Lanškroun B

7

6

1

0

19

34

2

ŠO Hlinsko, o.s.

7

6

0

1

18

31

3

TJ Štefanydes Polička B

7

5

0

2

15

26½

4

2222 ŠK Polabiny D

7

4

0

3

12

17½

5

ŠK Svitavy

7

2

1

4

7

16

6

TJ Sokol Mistrovice

7

2

0

5

6

15½

7

Chotěbořští draci

7

1

2

4

5

16

8

Lokomotiva Česká Třebová

7

0

0

7

0

11½

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.