Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 10-12 - 4.turnaj 05.04.14

Poslední čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12 se uskutečnil v sobotu dne 5.dubna 2014 v Hlinsku za účasti 55 hráčů.
V kategorii H/D 10 suverénně s plným počtem bodů zvítězil Michal Jareš z Chvaletic před Josefem Adamem Retem z Rapidu Pardubice a Ondřejem Půlpánem z Polabin, nejlepší z dívkek byla Sofie Holfeuerová z Hlinska.
V kategorii H/D 12 patřilo vítězství Danielu Zemanovi z Vysokého Mýta, druhý byl Ondřej Novotný z Hlinska a třetí Rudolf Jun z Chotěboře, nejlepší dívkou byla Kateřina Dudlová z Ústí n/O..
S ohlasy z turnaje se můžete seznámit na na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Chvaletic, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice, Ústí n/O. a Vysokého Mýta, závěrečné pořadí po základní části naleznete zde a přehled postupujících včetně náhradníků je zde.


4. kvalifikace HD10, Hlinsko, 5.4.2014
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH.
1 2 Jareš Michal 1329 TJ ENERGETIK Chvaletice 01.01.2005 7 23
2 5 Ret Adam Josef 1154 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 01.01.2005 5 22
3 11 Půlpán Ondřej 1082 2222 ŠK Polabiny 01.01.2005 5 19
4 9 Václavík Patrik 1100 ŠK Svitavy 01.01.2005 5 19
5 15 Zelenka Adam 1061 ŠO Hlinsko 01.01.2006 5 18
6 4 Nejedlý Radek 1214 TJ CHS Chotěboř 01.01.2008 21½
7 3 Hruban Oliver 1215 2222 ŠK Polabiny 01.01.2005 20½
8 1 Stoček Martin 1359 2222 ŠK Polabiny 01.01.2006 20
9 13 Ďuriančík Michal 1078 ŠK Svitavy 01.01.2006 18½
10 20 Balcar Michal 1000 TJ SOKOL Horní Čermná 10.06.2005 4 19
11 16 Málek Filip 1060 TJ Sokol Horní Čermná 01.01.2007 4 18½
12 18 Holfeuerová Sofie 1042 ŠO Hlinsko 01.01.2005 4 17
13 17 Zachař Michal 1058 ŠK Svitavy 01.01.2005 4 16
14 14 Hanuška Filip 1068 TJ ENERGETIK Chvaletice 01.01.2005 4 15½
15 12 Šulc Jiří 1080 ŠO Hlinsko 01.01.2005 20
16 8 Urban Martin 1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 01.01.2005 14
17 7 Pešek Martin Jakub 1100 ŠO Hlinsko 01.01.2007 3 22
18 6 Nejedlý Lukáš 1100 TJ CHS Chotěboř 01.01.2008 3 20
19 10 Šafář Václav 1100 TJ Štefanydes Polička 01.01.2006 3 17½
20 22 Doskočil Josef 1000 ŠK Svitavy 01.01.2006 3 15
21 21 Chalupník Martin 1000 TJ Štefanydes Polička 00.00.2006 3 15
22 25 Holásková Markéta 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2005 3 14½
23 23 Holfeuer Antonín 1000 ŠO Hlinsko 01.01.2007 3 14
24 29 Šmajzrová Dominika 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2006 17
25 26 Křivská Veronika 1000 TJ CHS Chotěboř 01.01.2007 14
26 27 Stoklásek Ondřej 1000 TJ Štefanydes Polička 01.01.2008 2 15½
27 19 Nešpůrek Jakub 1020 TJ ENERGETIK Chvaletice 01.01.2007 2 15
28 28 Vodičková Nikol 1000 ŠK Svitavy 01.01.2007 2 11½
29 24 Holásek Tomáš 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2008 1 12
4. kvalifikace HD12, Hlinsko, 5.4.2014
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH.
1 3 Zeman Daniel 1359 ŠK Vysoké Mýto 01.01.2003 6 22½
2 8 Novotný Ondřej 1287 ŠO Hlinsko 01.01.2003 22½
3 2 Jun Rudolf 1374 TJ CHS Chotěboř 01.01.2005 21½
4 5 Ročňák Michal 1327 ŠO Hlinsko 01.01.2003 5 22
5 6 Brázda Vít 1311 2222 ŠK Polabiny 01.01.2003 5 20
6 13 Anderle Vojtěch 1185 ŠK Svitavy 01.01.2003 4 23½
7 7 Brokl Daniel 1290 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 4 20½
8 4 Dudlová Kateřina 1341 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2004 4 20
9 1 Žejdlík Erik 1549 2222 ŠK Polabiny 01.01.2003 4 20
10 20 Černohous Marek 1092 TJ Lanškroun 01.01.2003 4 18
11 11 Píše Michal 1224 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2004 4 18
12 14 Martínek Michal 1184 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 4 17
13 12 Rožek Jan 1209 TJ ENERGETIK Chvaletice 01.01.2004 4 16
14 9 Liška Kryštof 1280 2222 ŠK Polabiny 01.01.2003 3 18
15 17 Langrová Ilona 1118 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 3 17
16 16 Kozák Michal 1131 ŠK Svitavy 01.01.2003 3 16½
17 10 Málková Barbora 1249 TJ Lanškroun 01.01.2004 3 15½
18 15 Holásková Veronika 1135 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2003 3 15
19 18 Minář Milan 1100 TJ Lanškroun 01.01.2004 3 15
20 21 Hutař Vojtěch 1047 TJ CHS Chotěboř 01.01.2004 12
21 25 Fiala Štěpán 1000 Chotěboř 00.00.2004 2 14
22 23 Huang Pavel 1033 ŠK Svitavy 01.01.2004 2 13½
23 26 Pytlík Adam 1000 ŠK Svitavy 01.01.2003 2 12½
24 22 Hutař Šimon 1046 TJ CHS Chotěboř 01.01.2003 2 12½
25 19 Pilná Jitka 1100 2222 ŠK Polabiny 01.01.2003 2 11
26 24 Hlína Adam 1019 TJ ENERGETIK Chvaletice 01.01.2004 13½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.