Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kategorií H/D 10-16 - finale 25.05.14

Ve dnech 24.-25.května 2014 se v Kuněticích uskutečnily finalové boje Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-16, do něhož se kvalifikovalo nejúspěšnějších 8 hráčů z každé věkové kategorie. Dvoudenní klání určilo nejen pořadí na stupních vítězů, ale i další postupující do Přeboru Čech (v tabulkách označeni červeně).
Postřehy z turnaje můžete nalézt na webových stránkách České Třebové, Hlinska, Chotěboře, Chvaletic, Poličky, Polabin, Ústí n/O. a Vysokého Mýta, rozsáhlé fotogalerie najdete zde nebo zde.


KP mládeže PDŠS 2013/14 - finalové turnaje
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Michal Novotný
Hlavní rozhodčí : Michal Novotný
Místo : Hostinec U přívozu, Kunětice
Datum od : 2014/05/24 Datum do 2014/05/25
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 5 Cach Jakub  1880 2222 ŠK Polabiny 6 18,75 0
2 7 Grundman Václav  1922 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 12,5 0
3 4 Žejdlík Patrik  1650 2222 ŠK Polabiny 3,5 11,75 0
4 2 Říha Vojtěch  1709 ŠO Hlinsko 3,5 10,25 0
5 1 Nešpor Jakub  1759 TJ Štefanydes Polička 3,5 10 0
6 6 Feltl Patrik  1605 TJ Štefanydes Polička 3 8,75 0
7 8 Tulis Jan  1654 TJ Štefanydes Polička 3 8,5 0
8 3 Simon Jakub  1458 TJ Štefanydes Polička 1 3,5 0
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 7 Cach Ondřej  1545 2222 ŠK Polabiny 4,5 13,75 1
2 5 Kupsa Matěj  1497 TJ Lanškroun 4,5 13,75 0
3 6 Bouchal Lukáš  1259 Sokol Mistrovice 4,5 13 0
4 2 Nešpůrek Jan  1161 2222 ŠK Polabiny 4 13,75 0
5 3 Holásek Vojtěch  1387 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 12,75 0
6 8 Klabeneš Petr  1321 TJ CHS Chotěboř 2,5 9,25 0
7 4 Brejša Adam  1547 TJ Lanškroun 2,5 8,5 0
8 1 Jiroušek Jan  1476 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1,5 3,75 0
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 6 Jun Rudolf  1418 TJ CHS Chotěboř 6 18 0
2 5 Žejdlík Erik  1302 2222 ŠK Polabiny 5 14,25 0
3 3 Pavlíček Lukáš  1520 TJ Štefanydes Polička 4,5 11 0
4 4 Brázda Vít  1237 2222 ŠK Polabiny 4 11,5 0
5 2 Zeman Daniel  1252 ŠK Vysoké Mýto 3 8 0
6 8 Novotný Ondřej  1340 ŠO Hlinsko 3 6,25 0
7 1 Ročňák Michal  1308 ŠO Hlinsko 2,5 5,5 0
8 7 Dudlová Kateřina  1133 Šachový klub Ústí nad Orlicí 0 0 0
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2
1 2 Stoček Martin  1288 2222 ŠK Polabiny 6 17,5 0
2 6 Ret Adam Josef  1056 2222 ŠK Polabiny 5 13 0
3 3 Jareš Michal  1247 TJ ENERGETIK Chvaletice 4,5 11,5 0
4 4 Nejedlý Radek  1079 TJ CHS Chotěboř 4,5 11 0
5 7 Hruban Oliver  1071 2222 ŠK Polabiny 4 10,5 0
6 5 Šulc Jiří  1112 ŠO Hlinsko 3 5 0
7 1 Málek Filip  1100 TJ Lanškroun 1 0 0
8 8 Václavík Patrik  1064 ŠK Svitavy 0 0 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.