Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže kat. H/D 14-16 - 4.kolo 12.04.14

Závěrečný čtvrtý kvalifikační turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu dne 12.dubna 2014 v Hlinsku za účasti 83 hráčů.
Vítězství v nejstarší kategorii H/D 16 získal Václav Grundman z Ústí n/O. před Jakubem Nešporem z Poličky, třetí byl Tomáš Ludvík z Polabin, dívky se nezúčastnily.
V kategorii H/D 14 byl nejúspěšnější Matěj Kupsa z Lanškrouna před Vítem Brázdou a Janem Nešpůrkem (oba Polabiny), nejlepší z dívek byla Marie Vašková z Hlinska.
Ohlasy z turnaje naleznete na na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Polabin, Poličky, Rapidu Pardubice a Ústí n/O., závěrečné pořadí po základní části naleznete zde a přehled postupujících včetně náhradníků je zde.


4. kvalifikace HD 14-16, Hlinsko, 12.4.2014 
Organizátor : DDM Hlinsko a ŠO Hlinsko
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Naďa Šmahelová
Hlavní rozhodčí : Jana Londinová
Místo : Hlinsko
Datum : 2014/04/12
Kategorie H/D 16
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Grundman Václav  1920 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 22 31,5 24
2 4 Nešpor Jakub  1683 TJ Štefanydes Polička 5,5 21 29,5 22
3 6 Ludvík Tomáš  1569 2222 ŠK Polabiny 5 20 28 18,5
4 3 Tulis Jan  1726 TJ Štefanydes Polička 4,5 22 31 19
5 8 Prokop Matěj  1523 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4,5 19 27,5 16
6 7 Simon Jakub  1544 TJ Štefanydes Polička 4 23 31 15,75
7 2 Žejdlík Patrik  1795 2222 ŠK Polabiny 4 20 28,5 15
8 5 Říha Vojtěch  1662 ŠO Hlinsko 4 20 28 13,5
9 11 Doleček Matěj  1496 TJ Lanškroun 4 18,5 26,5 12,75
10 13 Ježek Jakub  1399 TJ Lanškroun 4 17,5 24,5 12,5
11 12 Joukl Martin  1460 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 16,5 22 8,25
12 14 Holásek Vít  1354 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 16,5 22 5,25
13 10 Joukl Jakub  1506 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 3,5 16 20 6,75
14 9 Kolomý Adam  1507 TJ Lanškroun 3 20 26,5 7,5
15 18 Lysý Karel  1208 2222 ŠK Polabiny 3 14 18,5 3,5
16 17 Dvořák Jakub  1235 ŠK Svitavy 2,5 16,5 20,5 4,75
17 15 Pešek Petr  1326 TJ Lanškroun 2,5 15 19 2,25
18 16 Šolc Petr  1279 TJ Lanškroun 2,5 14 19 2,25
19 19 Biben Vojtěch  1071 TJ ŠO Chrudim 1 14,5 18 0
20 20 Brokl Matěj  1000 TJ Štefanydes Polička 0 14 18,5 0
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 Kupsa Matěj  1510 TJ Lanškroun 6,5 24 33,5 31,25
2 16 Brázda Vít  1311 2222 ŠK Polabiny 5,5 24 33,5 24,25
3 11 Nešpůrek Jan  1372 2222 ŠK Polabiny 5,5 23 32,5 23,25
4 6 Jiroušek Jan  1495 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5,5 22,5 31,5 23,5
5 8 Brejša Adam  1400 TJ Lanškroun 5,5 22 30,5 22,75
6 20 Novotný Ondřej  1287 ŠO Hlinsko 5,5 20 27 19,5
7 3 Holásek Vojtěch  1510 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 25 33,5 21,5
8 5 Píše Jiří  1510 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 23 32,5 20,5
9 10 Jun Rudolf  1374 TJ CHS Chotěboř 5 23 31,5 21,5
10 1 Žejdlík Erik  1549 2222 ŠK Polabiny 5 22,5 30 19,5
11 12 Zeman Daniel  1359 ŠK Vysoké Mýto 5 21 29 19,5
12 25 Zelenka Petr  1257 ŠO Hlinsko 5 19 25 14,5
13 24 Pešek Patrik  1267 ŠO Hlinsko 5 18 25,5 16,5
14 23 Málek Tomáš  1268 2222 ŠK Polabiny 4,5 22 29 15,75
15 9 Vašková Marie  1379 ŠO Hlinsko 4,5 21,5 30 16,25
16 14 Šmajzrová Veronika  1329 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 20,5 28,5 16,75
17 27 Anderle Vojtěch  1185 ŠK Svitavy 4,5 20 27,5 14,75
18 18 Brokl Daniel  1290 TJ Štefanydes Polička 4 21 29 14
19 22 Bílek Marek  1268 2222 ŠK Polabiny 4 20,5 27,5 12
20 15 Fiala Jan  1320 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 20 26 10
21 2 Klabeneš Petr  1522 TJ CHS Chotěboř 4 19,5 27,5 13,5
22 7 Bouchal Lukáš  1401 Sokol Mistrovice 4 19 27 13
23 19 Kalousová Julie  1289 TJ Lanškroun 4 18 26,5 10
24 21 Liška Kryštof  1280 2222 ŠK Polabiny 4 18 25,5 11,5
25 29 Štulpa Miroslav  1173 ŠK Svitavy 4 17,5 24,5 11
26 31 Chvojka Jan  1135 TJ ŠO Chrudim 4 17,5 24,5 10
27 35 Koblížek Kamil  1100 TJ ŠO Chrudim 4 16,5 23,5 8,5
28 13 Dudlová Kateřina  1341 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 22,5 31 13,25
29 41 Václavík Matěj  1087 ŠK Svitavy 3,5 18,5 24,5 8,25
30 30 Hrůšová Natálie  1142 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 17,5 24,5 10,75
31 46 Zelenka Adam  1061 ŠO Hlinsko 3,5 17,5 24,5 9,75
32 17 Veselý Milan  1303 ŠK Svitavy 3,5 17 23 9,75
33 28 Martínek Michal  1184 TJ Štefanydes Polička 3,5 15 22 8,25
34 33 Hendrych Daniel  1117 ŠK Vysoké Mýto 3,5 15 21 9,25
35 61 Svoboda David  1000 Rapid Pardubice 3,5 15 20,5 9,75
36 37 Pešek Martin Jakub  1100 ŠO Hlinsko 3,5 14 21 7
37 45 Plíva Petr  1074 2222 ŠK Polabiny 3,5 14 19,5 6,25
38 52 Kercl Aleš  1000 TJ Štefanydes Polička 3 17,5 23,5 7,5
39 43 Půlpán Ondřej  1082 2222 ŠK Polabiny 3 17,5 23 5
40 57 Pozner Jakub  1000 Rapid Pardubice 3 17 24,5 9,5
41 39 Sotona Petr  1100 TJ Štefanydes Polička 3 16,5 23,5 5,5
42 38 Pilná Jitka  1100 2222 ŠK Polabiny 3 16 22,5 6,5
43 44 Šulc Jiří  1080 ŠO Hlinsko 3 16 22 6,5
44 36 Leksa Roman  1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 15,5 22,5 7
45 42 Balcar Vojtěch  1082 TJ Sokol Horní Čermná 3 14,5 21,5 6,5
46 58 Salaqurda Petr  1000 TJ ŠO Chrudim 3 14,5 20,5 7,5
47 49 Bakrlík Adam  1000 Rapid Pardubice 3 13 17,5 4,5
48 47 Málek Filip  1060 TJ Sokol Horní Čermná 3 11,5 17,5 5
49 59 Seidl Jiří  1000 Rapid Pardubice 3 10,5 15,5 5
50 48 Křivský Lukáš  1055 TJ CHS Chotěboř 2 17 24,5 6,5
51 26 Málková Barbora  1249 TJ Lanškroun 2 17 24,5 6
52 60 Serbouti Youness  1000 Rapid Pardubice 2 17 22,5 6,5
53 32 Langrová Ilona  1118 TJ Štefanydes Polička 2 16 22,5 4,5
54 51 Kapeš David  1000 2222 ŠK Polabiny 2 15 22 3,5
55 34 Balcar Michal  1100 TJ Sokolo Horní Čermná 2 15 21,5 3,5
56 40 Šafář Václav  1100 TJ Štefanydes Polička 2 14,5 19,5 2,5
57 50 Balcarová Ingrid  1000 TJ SOKOL Horní Čermná 2 14,5 19 3,5
58 54 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 2 13,5 18,5 3,5
59 62 Vančata Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 2 12,5 18,5 3,5
60 53 Motl Ondřej  1000 Rapid Pardubice 2 12,5 17 2
61 55 Nápravník Lukáš  1000 Rapid Pardubice 2 10,5 16 2
62 63 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 1 16 22 0,5
63 56 Oberreiter Matyáš  1000 Rapid Pardubice 1 12,5 18,5 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.