Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 17.05.14

V sobotu 17.května 2014 uspořádal DDM Duha ve spolupráci s ŠK Ústí n/O. Krajský přebor mládeže v rapid šachu, který se odehrál v prostorách Kulturního domu v Ústí n/O. za účasti 113 hráčů z 11 oddílů a klubů Pardubického kraje.
V kategorii H/D 10 zvítězil Jan Jiroušek z České Třebové před Michalem Jarešem z Chvaletic a Kateřinou Dudlovou z Ústí n/O..
V kategorii H/D 12 byl nejlepší Daniel Zeman z Vysokého Mýta před Ondřejem Novotným z Hlinska a Erikem Žejdlíkem z Polabin, nejlepší dívkou byla Marie Vašková z Hlinska.
V kategorii H/D 14 byl nejúspěšnější Patrik Žejdlík z Polabin před Matějem Kupsou z Lanškrouna a Ondřejem Cachem z Polabin, nejlepší dívkou se stala Veronika Šmajzrová z Ústí n/O..
Současně se hrálo o prvenství i v přidružených kategoriích H/D 16-20, spojených do jednoho turnaje. V něm byl nejúspěšnější Josef Havelka z Lanškrouna před Václavem Grundmanem z Ústí n/O. a Dominikem Řezníčkem z Polabin, nejlepší dívkou byla Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O.
Ohlasy z turnaje byste mohli nalézt na webových stránkách České Třebové, Hlinska, Chvaletic, Poličky, Polabin, Vysokého Mýta a Ústí n/O..


Krajský přebor PDŠS v rapidu 2014
Organizátor : ŠK Ústí nad Orlicí
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Štěpánka Svobodová
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : David Kameník, Pavel Holásek, Kateřina Šmajzrová
Místo : Ústí nad Orlicí, Kulturní dům
Datum : 2014/05/17
Kategorie H/D 10
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Jiroušek Jan  1517 TJ Lokomotiva Česká Třebová 8 41 53,5 46,75
2 2 Jareš Michal  1469 TJ ENERGETIK Chvaletice 7,5 38,5 50,5 39,5
3 3 Dudlová Kateřina  1254 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 37 48,5 35,5
4 5 Ďuriančík Michal  1199 ŠK Svitavy 6 38,5 51 30,5
5 8 Stoček Martin  1164 2222 ŠK Polabiny 6 36,5 48,5 29
6 6 Ret Adam Josef  1197 2222 ŠK Polabiny 6 34,5 43,5 23,5
7 11 Zelenka Adam  1118 ŠO Hlinsko 6 34 43,5 24,5
8 10 Václavík Patrik  1147 ŠK Svitavy 5,5 32,5 44 24,5
9 32 Pilař Vít  1000 2222 ŠK Polabiny 5,5 31 41 24,25
10 4 Píše Michal  1238 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 38,5 51 24
11 22 Bartoš Andrej  1000 TJ Štefanydes Polička 5 36,5 46,5 23,5
12 12 Málková Barbora  1102 TJ Lanškroun 5 36 47 23
13 7 Rožek Jan  1195 TJ ENERGETIK Chvaletice 5 35,5 44,5 20,5
14 9 Leksová Soňa  1153 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 34,5 44,5 22
15 19 Kylar Ondřej  1060 TJ Lanškroun 5 33,5 43 18
16 14 Huang Pavel  1100 ŠK Svitavy 5 32 41,5 20,5
17 16 Pešek Martin Jakub  1100 ŠO Hlinsko 4,5 36,5 47,5 21,25
18 23 Doskočil Josef  1000 ŠK Svitavy 4,5 30 37,5 15
19 15 Minář Milan  1100 TJ Lanškroun 4,5 28,5 37,5 16,25
20 36 Zlatník Jiří  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4,5 26,5 32,5 12,75
21 18 Málek Filip  1086 TJ Lanškroun 4 35 44 17
22 17 Pilař Jan  1100 2222 ŠK Polabiny 4 34 44 15,75
23 34 Stoklásek Ondřej  1000 TJ Štefanydes Polička 4 30 38,5 14,75
24 26 Klejch Filip  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 29 38 13
25 28 Michalička Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 28,5 36 12,5
26 27 Kotizová Lucie  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 28,5 34,5 10,5
27 13 Hanuška Filip  1100 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 28 38,5 12,5
28 20 Pavlíčková Tereza  1056 ŠK Svitavy 4 27,5 36 11,5
29 21 Zachař Michal  1008 ŠK Svitavy 3,5 27,5 36 10
30 31 Novotný Samuel  1000   3 28 34,5 10
31 30 Nguyen Petr  1000 ŠO Hlinsko 3 25,5 32,5 8,25
32 35 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 3 23,5 29 5,5
33 33 Přibyl Adam  1000 TJ Lanškroun 3 22,5 28,5 4
34 29 Nahodilová Ludmila  1000 ŠK Svitavy 1,5 24 31 1,75
35 25 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1,5 23,5 29,5 1,75
36 24 Holásek Tomáš  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 23 30,5 3
Kategorie H/D 12
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 6 Zeman Daniel  1395 ŠK Vysoké Mýto 8,5 39,5 51 48
2 3 Novotný Ondřej  1511 ŠO Hlinsko 7 37,5 49,5 36
3 7 Žejdlík Erik  1389 2222 ŠK Polabiny 6,5 40 52 34
4 4 Pavlíček Lukáš  1489 TJ Štefanydes Polička 6 37,5 50 29,75
5 2 Vašková Marie  1527 ŠO Hlinsko 6 37,5 50 29
6 1 Ročňák Michal  1550 ŠO Hlinsko 6 35,5 47,5 27,5
7 20 Václavík Matěj  1098 ŠK Svitavy 6 35 45 27
8 11 Štulpa Miroslav  1206 ŠK Svitavy 6 33 42 25
9 10 Brokl Daniel  1243 TJ Štefanydes Polička 5,5 32,5 41 21,5
10 14 Holásková Veronika  1158 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 27,5 35 17,25
11 9 Anderle Vojtěch  1301 ŠK Svitavy 5 41 53,5 27,5
12 5 Brázda Vít  1397 2222 ŠK Polabiny 5 38 50 23,25
13 17 Martínek Michal  1109 TJ Štefanydes Polička 5 32,5 42,5 17,5
14 24 Csernyanský Denis  1061 ŠK Vysoké Mýto 5 32 40 19
15 25 Kozák Michal  1050 ŠK Svitavy 5 31 40,5 20
16 29 Bureš Tomáš  1007 TJ Lanškroun 5 26 35 17,5
17 8 Bílek Marek  1343 2222 ŠK Polabiny 4,5 37 48 23
18 21 Haljuk Jakub  1094 ŠK Vysoké Mýto 4,5 32,5 40 15,25
19 26 Syrový Ondřej  1048 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 29,5 38,5 18,25
20 23 Leksa Roman  1068 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 29 40,5 17,25
21 13 Liška Kryštof  1185 2222 ŠK Polabiny 4 33 42,5 14,5
22 19 Pluhař Daniel  1100 2222 ŠK Polabiny 4 33 42 15
23 12 Bulva František  1186 ŠK Svitavy 4 29,5 38 11,5
24 22 Pilná Jitka  1071 2222 ŠK Polabiny 4 29,5 37 13,5
25 15 Maňáková Mira  1149 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 29 38 14
26 32 Kotrč Jiří  1000 TJ Lanškroun 4 27,5 35,5 12
27 18 Haas Matouš  1100 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 31,5 39 13
28 16 Šejnoha Jan  1146 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 29,5 38 10,25
29 27 Langrová Ilona  1043 TJ Štefanydes Polička 3,5 26 33,5 9,25
30 28 Šmíd Jaroslav  1017 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 24,5 32 7,5
31 33 Pytlík Adam  1000 ŠK Svitavy 3,5 24 30,5 7,5
32 30 Petržílka Radek  1003 TJ ENERGETIK Chvaletice 3,5 21,5 28 7,5
33 31 Kotiza Zbyněk  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 24,5 31,5 5
34 34 Stránský Dominik  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 24,5 31,5 3
35 35 Svatoš Martin  1000 TJ Lanškroun 2 24 31 3
Kategorie H/D 14
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Žejdlík Patrik  1767 2222 ŠK Polabiny 7,5 39 51 41,25
2 5 Kupsa Matěj  1608 TJ Lanškroun 7 38,5 49,5 38,25
3 4 Cach Ondřej  1668 2222 ŠK Polabiny 7 35,5 46,5 33,25
4 7 Píše Jiří  1517 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 36 45 25,5
5 15 Zelenka Petr  1287 ŠO Hlinsko 5,5 35,5 45,5 23,75
6 17 Bouchal Lukáš  1234 Sokol Mistrovice 5,5 34,5 45,5 23,25
7 8 Kolomý Adam  1465 TJ Lanškroun 5,5 30,5 37,5 21,25
8 2 Nešpor Jakub  1759 TJ Štefanydes Polička 5 40,5 52,5 26,5
9 3 Tulis Jan  1759 TJ Štefanydes Polička 5 40 51,5 26
10 6 Holásek Vojtěch  1552 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 37,5 47,5 22
11 9 Ježek Jakub  1450 TJ Lanškroun 5 32,5 39 17
12 10 Nešpůrek Jan  1418 2222 ŠK Polabiny 5 30,5 41 19,5
13 14 Dvořák Jakub  1296 ŠK Svitavy 5 30,5 37,5 19
14 13 Málek Tomáš  1300 2222 ŠK Polabiny 5 28,5 36,5 14,5
15 18 Pešek Petr  1211 TJ Lanškroun 4 31,5 40 16
16 24 Málek Martin  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 31 38,5 12
17 11 Šmajzrová Veronika  1365 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 30,5 39 14
18 16 Chudý Vladimír  1243 TJ ENERGETIK Chvaletice 4 30,5 38 11
19 12 Lysý Karel  1314 2222 ŠK Polabiny 4 30,5 37,5 13
20 23 Kercl Aleš  1000 TJ Štefanydes Polička 4 26,5 34 13
21 22 Kapeš David  1000 2222 ŠK Polabiny 4 26,5 34 11,5
22 20 Sotona Petr  1094 TJ Štefanydes Polička 4 24 30 8
23 25 Obermajerová Gabriela  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 26 32 4,5
24 19 Mrázková Aneta  1112 ŠK Svitavy 2 26 32,5 2
25 21 Hrůšová Natálie  1089 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 25 31,5 0,5
Kategorie H/D 16-20
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Havelka Josef  2100 TJ Lanškroun 8 36,5 48 42,25
2 4 Grundman Václav  1824 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 36 48 36,75
3 3 Řezníček Dominik  1928 2222 ŠK Polabiny 6,5 37 45,5 28,5
4 2 Melichar Vojtěch  1967 2222 ŠK Polabiny 6 35,5 47 26,25
5 5 Cach Jakub  1810 2222 ŠK Polabiny 5,5 39 51 28,5
6 6 Kolomý Štěpán  1698 TJ Lanškroun 5 33,5 43,5 17,25
7 11 Šmajzrová Kateřina  1582 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 31 39,5 15,75
8 13 Holásek Vít  1441 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 30 38,5 18,5
9 8 Bureš Martin  1681 2222 ŠK Polabiny 5 29 37,5 13,75
10 12 Gregor Jiří  1554 2222 ŠK Polabiny 4,5 31 41 13,5
11 10 John Petr  1587 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 30 39,5 16
12 9 Cach Zdeněk  1629 2222 ŠK Polabiny 4,5 27,5 36 12
13 7 Vaculík Jakub  1688 TJ Lanškroun 4 34 42 11,75
14 14 Ryšavá Monika  1361 TJ Štefanydes Polička 4 26,5 33 11
15 15 Šolc Petr  1257 TJ Lanškroun 2,5 26,5 32 3,5
16 16 Řehák Jan  1171 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2,5 26,5 32 3,5
17 17 Brokl Matěj  1000 TJ Štefanydes Polička 1 27 35,5 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.