Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ - jedenácté kolo 13.04.14

Poslední jedenácké kolo Krajské soutěže východ potvrdilo výsadní postavení Němčic, které si po výhře 3,5:1,5 v Žamberku udržely první místo v tabulce. Další výsledky: Č.Voda - Lanškroun C 3:_2, Ústí n/O. E - H.Čermná B 4:1, Mistrovice A - Mistrovice B 4:1, H.Čermná A - Letohrad B 2,5:2,5, Kunvald C - Kunvald B 1,5:3,5
První místo a nárok na postup do Krajského přeboru 2.třídy si vybojovaly Němčice - Blahopřejeme !!!


KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2013/2014 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č

Krajská soutěž východ 2013/2014 – PDŠS – zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola hraného 13. 04. 2014

 

       SPV Červená Voda – TJ Lanškroun C                    SK + Sokol Žamberk C – TJ Sokol Němčice

                Rozhodčí: Matoulek Václav                                              Rozhodčí: Hurdes Emil

   1.  Ludvik F.                  1708     0:1    Palla S.                      1803            1.  Šulc J.                        1532     0:1    Pěkník M.                 1866

   2.  Brychta A.                1703     0:1    Křivohlávek J.        1500            2.  Kubalík M.               1422     0:1    Pail M.                       1886

   3.  Matoulek V.             1000     1:0    Pilný J.                      1347            3.  Mazura J.                   1567     1:0    Myška F.                   1642

   4.  Malý E.                      1517     1:0    Lapáček L.               1634            4.  Charvát V.                1333     0:1    Petrželka K.        H  1877

   5.  Vaníček J.           H   1744     1:0    Kupsa M.                  1429            5.  Hurdes E.                  1501     1/2    Racek J.                     1587

                                     3 : 2                                                                           1,5 : 3,5

ŠK Ústí nad Orlicí E – TJ Sokol Horní Čermná B      TJ Sokol Mistrovice A – TJ Sokol Mistrovice B

              Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina                                          Rozhodčí: Halbrštát Karel

   1.  Grundman V.     V   1713     1/2    Šilar J.                       1566            1.  Sysr P.                  H  1642     1:0    Ježek J.                 H  1250

   2.  Šmajzrová K.     V   1534     1:0    Šilar J.                       1598            2.  Halbrštát K.             1477     0:1    Bouchal L.                1250

   3.  Driemer J.                 1512     1/2    Šilar K.                      1490            3.  Langr P.                     1447     1:0    Spáčilová A.            1100

   4.  Holásek V.               1599     1:0    Vacek M.                  1477            4.  Špinler B.                  1370     1:0    Dušek O.                   1100

   5.  Holásek V.               1332     1:0    Dušek A.                  1263            5.  Bouchal T.                1000     1:0    Ježek J.                      1000

                                     4 : 1                                                                              4 : 1

TJ Sokol Horní Čermná A – TJ Spartak Letohrad B   ŠO K a. s. Kunvald C – ŠO K a. s. Kunvald B

               Rozhodčí: Cimprich Miroslav                                            Rozhodčí: Rusz Gustav

   1.  Motl J.                       1653     1/2    Maceška B.               1821            1.  Rusz G.                V  1633     0:1    Dvořák E.                 1742

   2.  Cimprich M.             1630     1/2    Janeček O.                1500            2.  Rusz R.                      1516     1/2    Krčmář S.                  1545

   3.  Betlach J.                  1522     1/2    Hejl P.                       1532            3.  Krupica Z.                 1522     1/2    Michalička V.          1447

   4.  Havel D.                    1319     1/2    Černohous J.           1532            4.  Šejnoha L.                1382     1/2    Bém T.                        1304

   5.  Faltejsek L.              1000     1/2    Lorencová J.            1333            5.  Řehák J.                     1100     0:1    Mlynář M.                 1643

                                  2,5 : 2,5                                                                        1,5 : 3,5

 

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body           Skóre      Poč. výher

                   1.   TJ Sokol Němčice                           11  10    1    0         31        41   :  14        34

                   2.   TJ Sokol Horní Čermná A               11    9    1    1         28     35,5   :  19,5     24

                   3.   TJ Spartak Letohrad B                     11    6    4    1         22     35,5   :  19,5     27

                   4.   SPV Červená Voda                          11    7    1    3         22        29   :  26        24

                   5.   TJ Sokol Mistrovice A                     11    6    1    4         19        32   :  23        23

                   6.   TJ Lanškroun C                               11    4    2    5         14     23,5   :  31,5     19

                   7.   ŠK Ústí nad Orlicí E                        11    4    1    6         13     28,5   :  26,5     23

                   8.   SK + Sokol Žamberk C                    11    3    1    7         10     22,5   :  32,5     18

                   9.   TJ Sokol Mistrovice B                     11    2    3    6           9     19,5   :  35,5     13

                 10.   ŠO K a. s. Kunvald C                      11    2    2    7           8        22   :  33        12

                 11.   ŠO K a. s. Kunvald B                      11    2    1    8           7     20,5   :  34,5     13

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná B                11    1    2    8           5     20,5   :  34,5     10

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.