Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev ml. žáků 15.06.14

Ve dnech 13.-15.června 2014 se v Brně uskutečnilo Mistrovství České republiky družstev mladších žáků, do něhož postoupilo 28 nejlepších družstev z celé ČR a mezi nimi byla i 3 družstva našeho kraje.
Suverénním vítězem se stalo A družstvo BŠS Frýdek-Místek před svým B družstvem a Kuřimí, z našinců patří páté místo Polabinám a šesté Poličce (díky vzájemné remize v posledním kole - vítěz by bral jednu z medailí !), za očekáváním zůstalo Hlinsko až na 17.místě - což vše dohromady znamená, že na příštím MČR družstev ml. žáků bude mít náš kraj opět trojnásobné zastoupení.


Mistrovství České republiky družstev mladších žáků v rapidšachu 
Organizátor : Brnenska sachova skola
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Miroslav Hurta
Hlavní rozhodčí : Richard Biolek
Rozhodčí : Ondrej Zamecnik
Místo : Brno
Datum od : 2014/06/13 Datum do 2014/06/15
Ø ELO turnaje : 1344
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie + = - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 BŠŠ Frýdek-Místek "A" 9 9 0 0 27 142 39,5
2 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 9 6 1 2 19 141 30,5
3 8 ŠK Kuřim "A" 9 6 0 3 18 147 33
4 7 TJ Spartak Vlašim 9 6 0 3 18 144 31
5 6 2222 ŠK Polabiny 9 5 2 2 17 144 30,5
6 3 Štefanydes Polička 9 5 1 3 16 149 28
7 18 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 9 5 1 3 16 110 30
8 10 QCC České Budějovice 9 5 0 4 15 141 28
9 12 SK Slavia Orlová 9 5 0 4 15 119 28
10 2 ŠK PORG - VŠFS Praha 9 4 2 3 14 137 26,5
11 14 Sokol Praha Kobylisy 9 4 2 3 14 113 30
12 13 ŠACHklub Tábor 9 4 2 3 14 105 27,5
13 4 ŠK Staré Město 9 4 1 4 13 140 30,5
14 5 Klub šachistů Říčany 9 4 1 4 13 112 30,5
15 16 ŠK Spartak Chodov 9 4 1 4 13 90 26
16 15 ŠK Lokomotiva Brno 9 4 0 5 12 137 25,5
17 9 ŠO Hlinsko 9 3 2 4 11 118 25,5
18 20 ŠK AD Jičín 9 3 2 4 11 112 27,5
19 23 ŠK 64 Plzeň 9 3 2 4 11 105 26
20 19 ŠK Světlá nad Sázavou 9 3 2 4 11 98 25,5
21 26 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 9 3 1 5 10 101 23,5
22 17 Chess Most 9 2 3 4 9 91 24
23 24 Zbrojovka Vsetín 9 3 0 6 9 86 19,5
24 28 ŠK Kuřim "B" 9 2 3 4 9 83 23,5
25 27 SK Oaza Praha 9 2 2 5 8 93 20,5
26 22 ŠK 1921 Zábřeh 9 1 4 4 7 88 22
27 21 ŠK Veselí nad Lužnicí 9 1 3 5 6 91 22
28 25 Novoborská šachová akademie 9 1 0 8 3 94 21,5
Sestavy družstev s výsledky jednotlivců
5. 2222 ŠK Polabiny (Rtg prům.:1481, PH 1: 17 / PH 2: 144)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Haring Filip  1833 SVK 1 1 1 1 ½ ½ ½ 0 1 6,5 9 1658
2   Ludvík Tomáš  1724 CZE 1 1 1 1 1 1 1 0 ½ 7,5 9 1536
3   Bílek Marek  1343 CZE ½     1   1       2,5 3 1382
4   Žejdlík Erik  1389 CZE 0 ½ 0 ½ 0 1 ½ ½ ½ 3,5 9 1394
5   Brázda Vít  1397 CZE   ½ 0   0   ½ 1 0 2 6 1396
6   Ret Adam Josef  1197 CZE 0       0         0 2 1431
7   Pilná Jitka  1071 CZE 1 1 0 0 0 0 0 ½ 0 2,5 9 1263
8   Stoček Martin  1164 CZE   + 1 ½   1 1 ½ 1 6 7 1135
6. Štefanydes Polička (Rtg prům.:1505, PH 1: 16 / PH 2: 149)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Švanda Ondřej  1723 CZE 0 1 1 0 1 0 ½ ½ 0 4 9 1656
2   Nehyba Martin  1710 CZE 0 1 1 1 1 0 0 1 ½ 5,5 9 1609
3   Pavlíček Lukáš  1489 CZE 1 1 1 0 1 1 0 1 ½ 6,5 9 1489
4   Simon Michal  1379 CZE   0   1 1   1 0   3 5 1457
5   Zeman Daniel  1395 CZE 1   0     0     1 2 4 1426
6   Švanda Adam  1336 CZE 1 ½ 1 0 1 ½ 0 1 1 6 9 1289
7   Langrová Ilona  1043 CZE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 9 1213
17. ŠO Hlinsko (Rtg prům.:1454, PH 1: 11 / PH 2: 118)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  1665 CZE 0 0 ½ ½ 0 1 1 ½ 0 3,5 9 1625
2   Vašková Marie  1527 CZE 0 0 1 1 0 0 1 0 0 3 9 1464
3   Novotný Ondřej  1511 CZE 1 0 1 1 1 0 1 0 0 5 9 1396
4   Ročňák Michal  1550 CZE 1 1 0 1 ½ 0 1 1 0 5,5 9 1340
5   Pešek Patrik  1314 CZE 1 1 ½ 0 1 1 1 0 0 5,5 9 1262
6   Holfeuerová Sofie  1027 CZE 0 0 1 0 0 1 0 1 0 3 9 1099

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.