Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR družstev starších žáků 01.06.14

Ve dnech 321.5-1.6.2014 se v Juniorhotelu na Seči konalo Mistrovství ČR družstev starších žáků v rapidu (již 52.ročník stále populárních 'šachových Zaječic'). Pardubickým Polabinám se sice těsně nepodařil zlatý hattrick, ale se stříbrem jsou určitě také spokojeni - Blahopřejeme !!!. Na pěkném desátém místě skončila Polička, která určitě pošilhávala i po vyšších příčkách, další naše družstva už ze svých umístění moc radostí neměla.
V turnaje dvojic do 10 let naši zástupci moc úspěšní nebyli - nejlepší Polabiny A skončily až na 14 místě a i ostatní (až na vyjímky) skončili za svými možnostmi.
V doprovodném rapidu zvítězil Jakub Půlpán a v popředí byli vidět i další našinci (zejména Josef Vařejčko, David Půlpán a Pavel Holásek).
S názory našich zástupců se můžete seznámit na webových stránkách Hlinska, Chotěboře, Chvaletic, Polabin, Poličky a Ústí n/O., případně si je vyhledat na stránkách mimokrajských družstev pomocí Rozcestníku.


Mistrovstvi Ceske republiky druzstev starsich zaku v rapidsachu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 SK Oaza Praha A 9 8 1 0 25 151 40,5
2 2 2222 ŠK Polabiny A 9 8 0 1 24 160 38,5
3 7 ŠK Staré Město 9 6 2 1 20 157 37,5
10 12 TJ Štefanydes Polička A 9 5 1 3 16 151 30,5
27 28 ŠK Ústí nad Orlicí 9 4 1 4 13 119 25,5
40 26 2222 ŠK Polabiny B 9 3 1 5 10 122 23
41 24 ŠO Hlinsko 9 3 1 5 10 112 26
42 40 TJ Štefanydes Polička B 9 3 0 6 9 111 22
45 47 ŠK Svitavy 9 3 0 6 9 82 22,5
51 49 TJ Sokol Zaječice 9 1 0 8 3 80 13,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
2. 2222 ŠK Polabiny "A" (Rtg prům.:1857, PH 1: 24 / PH 2: 160)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Haring Viktor  2117 SVK 1 1 1 ½ ½ 0 1 0 ½ 5,5 9 1952
2   Půlpán Matěj  1897 CZE 1 1 1 1 0 ½ ½ 1 0 6 9 1825
3   Grundman Václav  1824 CZE   0 1 ½   1   1 1 4,5 6 1720
4   Cach Jakub  1810 CZE 1   1   0 1 0   ½ 3,5 6 1725
5   Žejdlík Patrik  1767 CZE 1 ½   ½ 0   0 ½   2,5 6 1703
6   Ludvík Tomáš  1724 CZE 1 1 1 1 ½ 1 1 ½ 1 8 9 1526
7   Nová Michaela  1718 CZE 1 1 ½ 1 1 1 1 1 1 8,5 9 1397
10. TJ Štefanydes Polička "A" (Rtg prům.:1646, PH 1: 16 / PH 2: 151)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Havelka Josef  2100 CZE 1 1 1 1 0 ½ 1 1 1 7,5 9 1893
2   Švanda Ondřej  1723 CZE 1 1 1 0 ½ 0 0 1 ½ 5 9 1780
3   Nešpor Jakub  1759 CZE 1 1 1 ½ 1 0 1 ½ 0 6 9 1688
4   Tulis Jan  1759 CZE 1 1 1 ½ 1 0 1 1 ½ 7 9 1628
5   Pavlíček Lukáš  1489 CZE 1 1 1 0 1 0 0 ½ ½ 5 9 1459
6   Langrová Ilona  1043 CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9 1428
27. ŠK Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1395, PH 1: 13 / PH 2: 119)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Píše Jiří  1517 CZE 0 1 0 ½ 1 0 0 1 0 3,5 9 1702
2   Holásek Vít  1441 CZE 0 1 0 0 1 1 1 ½ 0 4,5 9 1597
3   Holásek Vojtěch  1552 CZE 0 1 0 1 1 1 1 ½ 0 5,5 9 1494
4   Šmajzrová Veronika  1365 CZE 0 1 0 ½ 1 0 1 1 0 4,5 9 1424
5   Dudlová Kateřina  1254 CZE 0   1 0   1 1   0 3 6 1312
6   Píše Michal  1238 CZE 0 1   0 1     0 0 2 6 1198
7   Hrůšová Natálie  1089 CZE   0 1   1 0 0 ½   2,5 6 1160
40. 2222 ŠK Polabiny "B" (Rtg prům.:1412, PH 1: 10 / PH 2: 122)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Cach Ondřej  1668 CZE 0 0 1 ½ 0 ½ 0 ½ ½ 3 9 1643
2   Nešpůrek Jan  1418 CZE 0 1 ½ ½ 0 1 ½ ½   4 8 1605
3   Žejdlík Erik  1389 CZE 0 1 ½   1 ½ 1   0 4 7 1513
4   Brázda Vít  1397 CZE 0 0   1 0   0 ½ 1 2,5 7 1414
5   Bílek Marek  1343 CZE 0   ½ 1 1 ½   ½ 0 3,5 7 1336
6   Váňa Vojtěch  1258 CZE   0 0 1   1 0 0 0 2 7 1274
7   Pilná Jitka  1071 CZE 0 1 1 1 0 1 0 0 0 4 9 1300
41. ŠO Hlinsko (Rtg prům.:1476, PH 1: 10 / PH 2: 112)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Říha Vojtěch  1665 CZE 1 0 1 1 1 0 0 1 ½ 5,5 9 1714
2   Novotný Ondřej  1511 CZE ½ 0 0 0 0 0 0 1 0 1,5 9 1528
3   Ročňák Michal  1550 CZE 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2 9 1474
4   Vašková Marie  1527 CZE 1 0 1 0 1 ½ 0 1 1 5,5 9 1402
5   Pešek Patrik  1314 CZE 1 0 1 0 ½ 1 1 0 0 4,5 9 1276
6   Zelenka Petr  1287 CZE 1 0 1 1 1 1 1 0 1 7 9 1256
42. TJ Štefanydes Polička "B" (Rtg prům.:1255, PH 1: 9 / PH 2: 111)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Simon Jakub  1557 CZE 0 0 1 1 1 1 0 1 1 6 9 1479
2   Zeman Daniel  1395 CZE 0 1 1 0 1 1 0 1 ½ 5,5 9 1427
3   Brokl Daniel  1243 CZE 0 1 ½ ½ 0 0 0 0 0 2 9 1345
4   Martínek Michal  1109 CZE 0 0 1 0 0 1 0 0 0 2 9 1348
5   Koumar Filip  1069 CZE 0 0 1 0 ½ 1 0 0 0 2,5 9 1291
6   Holásková Veronika  1158 CZE 1 0 1 0 1 1 0 0 0 4 9 1173
45. ŠK Svitavy (Rtg prům.:1156, PH 1: 9 / PH 2: 82)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Dvořák Jakub  1296 CZE 0 0 1 0 0 0 1 ½   2,5 8 1466
2   Anderle Vojtěch  1301 CZE 0 ½ 1 0 0 ½ 1 0   3 8 1380
3   Václavík Matěj  1098 CZE 0 1 1 0 0 1 0 0   3 8 1348
4   Bulva František  1186 CZE 0 0 1 0 0 0 1 1   3 8 1204
5   Pittner Martin  1000 CZE 0 0 0 0 0 0 1 0   1 8 1147
6   Pavlíčková Tereza  1056 CZE 0 0 1 1 0 0 1 1   4 8 1093
51. TJ Sokol Zaječice (Rtg prům.:1095, PH 1: 3 / PH 2: 80)
Šach.   Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body  Partie Rtg prům.
1   Kubášek Jan  1100 CZE 0 0 0   0 0 0 1 1 2 8 1394
2   Králová Gabriela  1100 CZE ½ 0 0   0 0 0 ½ ½ 1,5 8 1275
3   Šilhán Michal  1088 CZE 0 0 0   0 0 1 0 0 1 8 1221
4   Dostál Jakub  1100 CZE 0 0 1   0 0 0 1 1 3 8 1236
5   Přibyl Adam  1083 CZE 0 0 0   0 0 0 0 0 0 8 1174
6   Novák Michal  1100 CZE 0 0 0   0 0 0 0 0 0 8 1129
Turnaj dvojic nejmladsiho zactva v rapidsachu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č. Družstvo Partie   +   =   - PH 1 PH 2 PH 3
1 1 BŠŠ Frýdek-Místek "A" 9 6 3 0 1 14 21
2 6 ŠACHklub Tábor "A" 9 6 1 2 1 12,5 19
3 4 ŠK Lokomotiva Brno 9 5 3 1 1 12,5 18
14 11 2222 ŠK Polabiny "A" 9 4 2 3 1 10,5 14
15 3 TJ Chotěboř "A" 9 3 5 1 1 10,5 14
18 30 TJ Chotěboř "B" 9 3 4 2 1 10 13
20 10 TJ Štefanydes Polička 9 1 7 1 1 9,5 10
27 24 TJ Sokol Zaječice 9 3 3 3 1 9 12
28 18 ŠO Hlinsko "A" 9 4 1 4 1 8,5 13
31 29 ŠO Hlinsko "B" 9 3 2 4 1 8,5 11
33 25 ŠK Svitavy "A" 9 3 2 4 1 8 11
37 27 2222 ŠK Polabiny "B" 9 1 4 4 1 8 7
38 37 TJ Energetik Chvaletice 9 4 0 5 1 7,5 12
41 49 ŠK Ústí nad Orlicí 9 2 2 5 1 6,5 8
45 40 ŠK Svitavy "B" 9 1 3 5 1 5 6
48 33 (mimo soutěž) 2222 ŠK Polabiny "C" 9 2 2 5 0 6,5 8
49 41 (mimo soutěž) ŠO Hlinsko + ŠK ORTEX-RETA 9 2 0 7 0 4 6
Turnaj v rapidsachu jednotlivcu
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 5 Půlpán Jakub  CZE 2138 2222 ŠK Polabiny 7 42 52,5 39,25
2 4 Routner Jakub  CZE 2143 Sokol Praha-Kobylisy 7 40,5 52 39,5
3 1 FM Vojta Tomáš  CZE 2360 Šachový klub Zikuda Turnov - o.s. 6,5 42 53 36,5
4 3 Vařejčko Josef  CZE 2204 TJ Sokol Zaječice 6,5 41,5 52,5 35,5
7 14 Půlpán David  CZE 1783 TJ ŠO Chrudim 6,5 38,5 49,5 34,5
10 7 Holásek Pavel  CZE 2068 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 37 46 24
20 20 Šmajzrová Kateřina  CZE 1582 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 31,5 39 22
30 37 Dědek Petr  CZE 1240 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 32,5 41 15,5
31 35 Samková Pavla  CZE 1252 TJ Sokol Zaječice 4 31,5 40,5 16,5
33 22 Fajová Alice  CZE 1549 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 28 35 14,25
37 39 Jíra Jakub  CZE 1100 TJ Sokol Zaječice 4 25,5 31 10,5
39 28 Žídek Jan  CZE 1423 TJ Sokol Zaječice 3,5 30 39,5 13
41 34 Peňáz Vladimír  CZE 1254 ŠO Hlinsko 3 25 31,5 8
45 30 Houška František  CZE 1342 TJ Štefanydes Polička 2,5 24 31,5 4,25
47 44 Nguyen Petr  CZE 1000 ŠO Hlinsko 1 23 28,5 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.