Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže H/D8 12.05.14

Ve dnech 10.-11.května 2014 se v Táboře hrálo Mistrovství ČR mládeže kategorie H/D 8, kterého se zúčastnilo 99 nejmladších adeptů šachové hry z celé ČR a mezi nimi bylo i 13 účastníků z našeho kraje. Z nich mezi chlapci skončil nejlépe Martin Stoček z Polabin na sedmém místě a v první polovině tabulky byli ještě Radek Nejedlý z Chotěboře, Adam Zelený z Hlinska a Filip Málek z Lanškrouna, dívky získaly jen první přetěžké zkušenosti a ani doprovod se nijak neprosadil.


Mistrovství České republiky 2014 kategorií H/D8 
Organizátor : ŠACHklub Tábor
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Doležal Vladimír
Hlavní rozhodčí : Martin Šmajzr
Rozhodčí : Milan Jenč
Místo : Tábor
Datum od : 2014/05/10 Datum do 2014/05/11
Kategorie H8
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Stalmach Richard  1575 BŠŠ Frýdek-Místek 9 41,5 53,5 53,5
2 46 Petříček Lukáš  1052 ŠK Kuřim 7 42 54 42,5
3 16 Řezníček Patrik  1152 Zbrojovka Vsetín 7 38,5 49,5 35,5
7 13 Stoček Martin  1164 2222 ŠK Polabiny 6,5 41 51,5 34,25
30 8 Nejedlý Radek  1247 TJ CHS Chotěboř 5 34 44 24,25
37 21 Zelenka Adam  1118 ŠO Hlinsko 5 28,5 37 19
38 38 Málek Filip  1086 TJ Lanškroun 5 26 32,5 18
44 30 Šafář Václav  1100 TJ Štefanydes Polička 4 34 43,5 13
45 11 Ďuriančík Michal  1199 ŠK Svitavy 4 33 43 14,5
47 49 Nejedlý Lukáš  1045 TJ CHS Chotěboř 4 31,5 40 15
53 29 Pešek Martin Jakub  1100 ŠO Hlinsko 4 30 37 14,5
65 51 Bartoš Andrej  1000 TJ Štefanydes Polička 3,5 27 33,5 8,75
79 76 Stoklásek Ondřej  1000 TJ Štefanydes Polička 2 26,5 34,5 6,5
81 67 Mrázek Josef  1000 TJ CHS Chotěboř 1,5 22 28,5 5,25
Kategorie D8
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Fizerová Lucie  1293 BŠŠ Frýdek-Místek 9 0 33,5 43,5
2 8 Szusciková Natálie  1081 BŠŠ Frýdek-Místek 7 0 36 49
3 11 Nagyová Daniela  1042 QCC České Budějovice 6 1 32,5 42,5
17 18 Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 1,5 0 30 36
18 13 Křivská Veronika  1000 TJ CHS Chotěboř 0,5 0 27 34
Doprovod
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Dolenský Milan  2085 ŠK Libštát 8 36,5 47,5 41,5
2 4 Steinbauer Filip  1735 ŠO Hraničář Horní Stropnice 7 36 47,5 34,5
3 2 Pospíšil Jiří  1806 ŠK Libštát 7 36 47,5 34
12 12 Zelenka Petr  1287 ŠO Hlinsko 4,5 32 39,5 14,5
13 10 Šmajzrová Veronika  1365 ŠK Ústí nad Orlicí 4 34,5 45,5 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.