Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího 31.08.14

V sobotu 30.srpna 2014 uspořádal ŠO TJ Jablonné n/O. 5.ročník Memoriálu arm. generála Ludvíka Krejčího, kterého se zúčastnilo 92 hráčů z 34 oddílů/klubů. Vítězství si na lepší pomocné hodnocení vybojoval FM Jakub Půlpán z Polabin před GM Janem Krejčím z Litovle, třetí příčku obsadil Jan Soural z Prahy.


Memoriál arm. generála Ludvíka Krejčího - 5. ročník 
Organizátor : Jan Vaníček
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Jan Vaníček
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : Kateřina Šmajzrová
Místo : Jablonné nad Orlicí, velký sál Hotelu U dubu, Slezská ul.
Datum : 2014/08/30
Ø ELO turnaje : 1680
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4   Půlpán Jakub  2214 2222 ŠK Polabiny 8,5 41,5 54,5 42,5
2 1 GM Krejčí Jan  2502 Tatran Litovel 8,5 39,5 52,5 42,5
3 3   Soural Jan  2226 TJ Praha-Pankrác 7 39,5 52 36
4 2 FM Sabol Marian  2378 ŠK Vysoké Mýto 7 39 50 35
5 11   Krejčí Jan  2109 Tatran Litovel 6,5 41,5 52,5 35
6 13   Masák Pavel  2099 Spartak Adamov 6,5 39,5 52 34
7 15   Nadrchal Tomáš  2032 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6,5 37,5 49 31,5
8 19   Just Pavel  1973 2222 ŠK Polabiny 6 42 54,5 33
9 25   Mareš Jan  1945 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 39,5 50,5 30,5
10 10 CM Vykydal František  2123 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. 6 39 51 33,5
11 7 FM Mojžíš Jaroslav  2172 2222 ŠK Polabiny 6 39 49 33,5
12 20   Mareš Petr  1961 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 35,5 45,5 31
13 21   Daniel Jiří  1960 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 6 34,5 45 31
14 16   Třasák Ondřej  2021 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 34,5 42,5 30
15 22   Solil Roman  1960 TJ Lanškroun 6 34 44,5 32
16 23   Soural Karel  1949 TJ Sokol Struhařov 6 34 43,5 30
17 5   Šmajzr Martin  2198 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 5,5 46 59,5 36,5
18 8 CM Strašil Pavel  2140 ŠK 1921 Zábřeh 5,5 41 54 33,5
19 6   Riška Lubomír  2174 SK Gym. a Střední pedagog. škola Zn 5,5 41 53,5 32
20 27   Holý Filip  1915 TJ Košutka Plzeň o.s. 5,5 36,5 47,5 29,5
21 12   Horáček Michal  2101 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 34,5 46 27,5
22 18   Daněk Pavel  1990 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 34,5 44 28
23 14   Mojžíš Martin  2041 2222 ŠK Polabiny 5,5 32 41,5 26
24 39   Matys Michal  1781 ŠK Jeseník 5,5 31,5 37,5 24,5
25 9   Navrátil František  2124 2222 ŠK Polabiny 5 38,5 51 31,5
26 34   Merta Josef  1867 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 5 36,5 46,5 28
27 26   Trojan Luboš  1940 2222 ŠK Polabiny 5 36 45,5 28,5
28 41   Kapoun Vít  1770 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 35,5 43,5 26,5
29 31   Kuneš Jan  1888 TJ Jiskra Jaroměř 5 35 43 25
30 28   Šimek Zdeněk  1914 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 34,5 45 28,5
31 32   Krušina Patrik  1874 ŠK Svitavy 5 34 43,5 27
32 29   Zvěřina Jan  1910 TJ CHS Chotěboř 5 33 44,5 25
33 33   Řehák Jiří  1871 TJ Spartak OEZ Letohrad 5 33 42,5 25
34 30   Kylar Pavel  1893 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 33 42 27
35 17   Chládek Václav  1997 ŠK GARDE Lipovec 5 32 42,5 27
36 40   Macek Oldřich  1773 T.J. Sokol Šumperk 5 32 40 25
37 50   Černohous Jiří  1683 TJ Jablonné nad Orlicí 5 31,5 40,5 22,5
38 38   Palla Stanislav  1783 TJ Lanškroun 5 31 40,5 24,5
39 60   Vorlíček Pavel  1582 TJ Jablonné nad Orlicí 5 30,5 39 22
40 53   Lajsek Tomáš  1648 TJ Sparta Kutná Hora 5 30 37 21
41 70   Blaha Marek  1406 ŠK 1921 Zábřeh 5 28 37 18
42 35   Reichl Roman  1839 ŠK 1921 Zábřeh 4,5 35 44,5 25,5
43 37   Glembek Bohumír  1790 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 33,5 42 25,5
44 87   Najman Petr  1000 TJ Jablonné nad Orlicí 4,5 33 43 23
45 49   Brychta Antonín  1703 SPV Červená Voda 4,5 32,5 44,5 20,5
46 57   Šmajzrová Kateřina  1606 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 32 40,5 22
47 58   Divíšek Jiří  1604 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 31,5 41 21,5
48 47   Kropáč Zdeněk  1717 ŠK 1921 Zábřeh 4,5 31,5 41 19
49 42   Vochozka Jindřich  1749 TJ Slavia Hradec Králové 4,5 31,5 40 22,5
50 24   Kotyza Bohumil  1947 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4,5 30,5 42 23,5
51 46   Lorenc Adam  1722 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 28 39,5 20,5
52 44   Palla Rostislav  1734 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 35 44 24,5
53 43   Dvořák Eduard  1748 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 4 33 42 23,5
54 36   Tsapanidis Vasilis  1813 ŠK Lípa 4 33 41,5 23,5
55 77   Vodička Martin  1174 ŠK Svitavy 4 31,5 40 22
56 64   Kubíček Martin  1557 ŠK 1921 Zábřeh 4 30,5 38,5 21
57 65   Malý Evžen  1517 SPV Červená Voda 4 29 38 18
58 48   Navrátil Miroslav  1708 Sokol Městečko Trnávka 4 28,5 38,5 20
59 51   Ruffer Václav  1676 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 28,5 37 18,5
60 54   Sysr Pavel  1642 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 28,5 37 18
61 66   Křivohlávek Josef  1512 TJ Lanškroun 4 28 36 16,5
62 59   Vencl Jiří  1597 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 27,5 34,5 17,5
63 72   Reichl Luboš  1372 ŠK 1921 Zábřeh 4 26,5 34 16
64 92   Vaníček Jan  1729 TJ Jablonné nad Orlicí 4 26,5 33 12
65 45   Cvejn Jaroslav  1728 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 4 26 34 21,5
66 52   Langr Petr  1671 Sokol Mistrovice 3,5 30,5 39,5 18,5
67 71   Šmajzrová Veronika  1387 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 30,5 39 18,5
68 67   Masáková Petra  1463 Spartak Adamov 3,5 29,5 37,5 19
69 63   Blažek Michal  1561 ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 3,5 29 36 18
70 55   Mlynář Miroslav  1631 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3,5 27 35,5 17,5
71 73   Špinler Bronislav  1364 Sokol Mistrovice 3,5 26 33 13,5
72 75   Matoulek Václav  1250 SPV Červená Voda 3,5 25,5 33 15,5
73 79   Blaha Lukáš  1127 ŠK 1921 Zábřeh 3,5 23 28 10,5
74 62   Urbánek Josef  1565   3,5 22,5 29 11,5
75 83   Bednarz Roman  1000 SPV Červená Voda 3 28 35,5 16,5
76 78   Málková Barbora  1173 TJ Lanškroun 3 27 34 15
77 80   Hrůšová Natálie  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 26,5 33 10
78 74   Lorencová Jitka  1333 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 26 33 14
79 69   Bouchal Lukáš  1411 Sokol Mistrovice 3 26 33 13,5
80 91   Hurdes Emil  1483 SK Žamberk 3 25 31,5 10
81 68   Ježek Jakub  1458 TJ Lanškroun 3 25 31 14
82 88   Rupprich Jan  1000 SPV Červená Voda 3 24,5 31,5 12,5
83 89   Řehák Miroslav  1000   3 21,5 25,5 10
84 61   Pavlů Pavel  1571 Sokol Městečko Trnávka 2,5 28 34 16
85 56   Lapáček Luboš  1620 TJ Lanškroun 2,5 27,5 37 16
86 82   Filip Dominik  1027 TJ Jablonné nad Orlicí 2,5 21,5 26 6,5
87 86   Kosuk Richard  1000 SPV Červená Voda 2 22,5 29,5 10,5
88 85   Kosek Matěj  1000 TJ Jablonné nad Orlicí 2 21,5 26,5 5
89 81   Filip Josef  1090 TJ Jablonné nad Orlicí 2 20,5 25,5 7
90 90   Šmajzrová Dominika  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 17 21 7
91 76   Spáčilová Anna  1197 Sokol Mistrovice 1,5 25,5 32,5 7,5
92 84   Kopecký Vojtěch  1000 TJ Jablonné nad Orlicí 0 18,5 26 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.