Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.08.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O přeborníka Heřmanova Městce 26.06.14

Šachový oddíl Jiskra Heřmanův Městec uspořádal v sobotu 21.června 2014 2.ročník turnaje v rapidu O přeborníka Heřmanova Městce, kterého se zúčastnilo 34 hráčů. Oproti prvnímu ročníku sice trochu ubylo hráčů, avšak turnaj dostal punc mezinárodního, když se jej účastnil Slovák Peter Ambrozi.
Vítězem se po právu stal se ziskem 8 bodů GM Miloš Jirovský z Rapidu Pardubice, mistr republiky z roku 2003, který jako jediný neprohrál žádnou partii. Druhý skončil FM Martin Červený z Polabin, který neobhájil loňské prvenství, se ziskem 7,5 bodu, loňský bronz s 6,5 body obhájil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta.


O přeborníka Heřmanova Městce 2. ročník
Organizátor : TJ Jiskra Heřmanův Městec
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Lukáš Starý
Hlavní rozhodčí : Jan Honek
Místo : Heřmanův Městec
Datum : 2014/06/21
Ø ELO turnaje : 1853
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM JIROVSKY Milos  2464 Sk Rapid Pardubice, O.S. 8 39 44,25
2 2 FM CERVENY Martin  2358 2222 Sk Polabiny 7,5 40,5 42
3 4 FM SABOL Marian  2263 Sk Vysoke Myto 6,5 39,5 32,75
4 6   PULPAN Jakub  2229 2222 Sk Polabiny 6,5 38,5 34
5 5   JEDLICKA Lubos  2231 Sk Lipa 6 40 30,75
6 7   PETUCHOV Sergej  2117 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 40,5 28
7 3   MACHAN Jan  2267 2222 Sk Polabiny 5,5 36 24,75
8 9 CM VYKYDAL Frantisek  2104 Sachovy Klub Lokomotiva Brno, O.S. 5,5 34,5 23
9 8   JURICEK Stanislav  2110 Zbrojovka Vsetin 5 36 21
10 13   JUST Pavel  2018 2222 Sk Polabiny 5 35,5 22,75
11 10   DOLENSKY Milan  2084 Sk Libstat 5 35 20
12 12   TROJAN Lubos  2024 2222 Sk Polabiny 5 33 21,75
13 14   DANEK Pavel  1953 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 32 19,5
14 29   TOBISKOVA Petra  1629 Sk Lipa 5 26,5 16
15 18   KUNES Jan  1871 Tj Jiskra Jaromer 4,5 33 20,75
16 24   PULPAN Matej  1755 2222 Sk Polabiny 4,5 32,5 15,25
17 15   NEMEC Otakar  1935 Sk Lipa 4,5 32 17,5
18 21   HON Jiri  1802 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4,5 30 17,25
19 17   NESPUREK Petr  1874 2222 Sk Polabiny 4,5 29 18
20 27   LANGR Jiri  1704 Sk Ortex-Reta Hradec Kralove 4,5 24,5 10,25
21 11   AMBROZI Peter  2053 Slovensko 4 35 17
22 19   PRIBYL Jiri  1850 Jiskra Hermanuv Mestec 4 32,5 14,5
23 23   MACHAN Vaclav  1755 2222 Sk Polabiny 4 30 14,5
24 16   STARY Lukas  1933 Jiskra Hermanuv Mestec 4 29,5 12,25
25 32   NESPUREK Jan  1161 2222 Sk Polabiny 4 28,5 11
26 28   PROKOP Matej  1662 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4 26 10
27 30   DOLENSKY Stepan  1332 Sk Libstat 4 25 10,5
28 25   VOCHOZKA Jindrich  1751 Tj Slavia Hradec Kralove 3,5 24,5 9
29 20   JANKO Jan  1804 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3 30 10,25
30 34   URVALEK Michal  1000 Jiskra Hermanuv Mestec 3 27 9
31 26   WALTER Jaroslav  1742 Sokol Hradec Kralove 3 26,5 6
32 31   DOLENSKY Filip  1265 Sk Libstat 2,5 23,5 4
33 33   NESPUREK Jakub  1100 Tj Energetik Chvaletice 1 25 2
34 22   STARY Vladimir  1788 Jiskra Hermanuv Mestec 1 24 2

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.