Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Pardubickou Kotvu 2014 03.05.14

V sobotu 3.května 2014 uspořádal šachový klub 2222 ŠK Polabiny 11.ročník devítikolového turnaje v rapidu 'O Pardubickou Kotvu', který se odehrál v osvědčených prostorách Obecního hostince v Chotči. Mezi 54 účastníky byl nejúspěšnější FM Michal Novotný z pořádajících Polabin s bodovým odstupem před druhým Michalem Horáčkem z Bohemie Pardubice a na třetím místě skončil Jakub Půlpán z Polabin.


O Pardubickou kotvu 11. ročník 
Organizátor : 2222 ŠK Polabiny
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí : Pavel Kvapil
Rozhodčí : Milan Hošek, Michal Novotný
Místo : Obecní hostinec Choteč
Datum : 2014/05/03
Ø ELO turnaje : 1767
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM NOVOTNÝ Michal  2237 2222 ŠK Polabiny 8 39,5 43,75
2 12   HORÁČEK Michal  2005 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 7 36,5 35,25
3 1   PŮLPÁN Jakub  2249 2222 ŠK Polabiny 6,5 39 34,75
4 4   KARÁSEK Lukáš  2202 ŠK Gordic Jihlava 6,5 38,5 32,25
5 3   ŠÍR Zbyněk  2237 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 39 32
6 7   ŠLOSAR Jan  2051 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 6 38,5 30
7 8   VODIČKA Pavel  2044 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 6 36,5 31,25
8 13   JUST Pavel  1997 2222 ŠK Polabiny 6 35,5 29
9 9   MOJŽÍŠ Martin  2041 2222 ŠK Polabiny 6 30,5 26
10 29   NOVOTNÝ Aleš  1807 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 37,5 24,5
11 6   VESELÝ Tomáš  2094 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 36,5 27
12 14   JELÍNEK Václav  1981 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 34,5 27
13 33   CACH Jakub  1735 2222 ŠK Polabiny 5,5 33,5 23,5
14 5 FM MOJŽÍŠ Jaroslav  2154 2222 ŠK Polabiny 5,5 33 21,75
15 18   ZELENKA Jaroslav  1928 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 5,5 32,5 20,75
16 19   HRNČIARIK Karel  1920 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 31,5 21,5
17 31   JANKO Jan  1775 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5,5 29 17
18 11   TROJAN Luboš  2008 2222 ŠK Polabiny 5 39 25
19 16   JECHA Petr  1949 2222 ŠK Polabiny 5 36,5 22,25
20 10   BUCHAR Petr  2008 ŠK AD Jičín 5 36 24
21 20   BĚLOHLAV Jan  1889 2222 ŠK Polabiny 5 35 22,75
22 27   HON Jiří  1815 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 33 20,75
23 22   ZOUBEK David  1855 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 32,5 20,5
24 24   NEŠPŮREK Petr  1838 2222 ŠK Polabiny 5 27 19,25
25 32   HOLATA Miroslav  1756 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4,5 37 21
26 28   PODGORNÝ Radim  1813 ŠK Vysoké Mýto 4,5 32 18,25
27 21   ŠKROCH Martin  1875 2222 ŠK Polabiny 4,5 31,5 18,75
28 30   PAPÁČEK Miloš  1791 TJ Spartak OEZ Letohrad 4,5 31 18
29 17   MAŠEK Jan  1942 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 4,5 30,5 19
30 43   VENCL Jiří  1589 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 26,5 12,5
31 41   LORENC Adam  1624 TJ Spartak OEZ Letohrad 4 35 17
32 36   KREJČÍ Jan  1671 2222 ŠK Polabiny 4 32 16,5
33 44   LUDVÍK Tomáš  1580 2222 ŠK Polabiny 4 32 14,5
34 26   UHLÍŘ Václav  1824 Sokol Sendražice 4 30 13
35 15   DANĚK Pavel  1966 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 4 29,5 13,5
36 34   DUDEK Vladimír  1726 2222 ŠK Polabiny 4 29 13
37 48   NEŠPŮREK Jan  1396 2222 ŠK Polabiny 4 28,5 14
38 38   VOREL Bohuslav  1644 2222 ŠK Polabiny 4 28,5 12,5
39 46   CACH Ondřej  1511 2222 ŠK Polabiny 4 25 9
40 45   MATĚJČEK František  1522 Sokol Sendražice 4 23 9
41 40   TRAN Huyen Linh  1638 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 4 22,5 10
42 25   HOLÝ Filip  1832 TJ Košutka Plzeň o.s. 3,5 35,5 15,75
43 47   FIŠNAR Karel  1399 2222 ŠK Polabiny 3,5 30,5 12,25
44 35   JUCHELKA Petr  1711 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 3 34,5 16
45 37   LUKŠA Aleš  1661 Sokol Sendražice 3 34 13
46 23   ROUB Bohumil  1842 2222 ŠK Polabiny 3 28,5 9
47 39   SYSR Pavel  1642 TJ Spartak OEZ Letohrad 3 28,5 9
48 51   KANTOR Tomáš  1247 2222 ŠK Polabiny 3 26 9,25
49 42   KVAPIL Pavel  1591 2222 ŠK Polabiny 3 22,5 6
50 54   NEŠPŮREK Vojtěch  1000 2222 ŠK Polabiny 3 21,5 6
51 53   HORÁČKOVÁ Isabela  1000 ŠK Bohemia Pardubice o.s. 2 27,5 7
52 49   LORENCOVÁ Jitka  1333 TJ Spartak OEZ Letohrad 2 24 4
53 52   BÍLEK Marek  1232 2222 ŠK Polabiny 2 22,5 3
54 50   ZELENKA Jiří  1250 Sokol Sendražice 1 23,5 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.