Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O Putovní pohár 2014 14.06.14

Šachový oddíl TJ CHS Chotěboř uspořádal v sobotu 14.června 2014 tradiční XXXI. ročník turnaje v rapidu 'O Putovní pohár', který se letos hrál současně i jako Přebor PDŠS jednotlivců v rapidu. Velice kvalitně obsazeného turnaje se zúčastnilo 58 hráčů z 26 oddílů a mezi nimi byli i 3 GM !!
Turnaji však vévodil suverénní Jakub Půlpán z Polabin, který všem pronásledovatelům utekl o půldruhého bodu (Blahopřejeme !!!), o druhé místo se rozdělila pětice hráčů v pořadí FM Marian Sabol z Vysokého Mýta, GM Petr Velička z Ostravy, GM Jan Krejčí z Litovle, GM Miloš Jirovský z Rapidu Pardubice a FM Martin Červený z Polabin.


O putovní pohár 2014 
Federace : Česká republika ( CZE )
Datum : 2014/06/14
Ø ELO turnaje : 1926
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo PH 1 PH 2 PH 3
1 9 Pulpan Jakub  2229 2222 Sk Polabiny 8 40,5 50,5
2 8 FM Sabol Marian  2263 Sk Vysoke Myto 6,5 40,5 53
3 3 GM Velicka Petr  2438 Sachovy Klub Hm Ostrava 6,5 39,5 52,5
4 1 GM Krejci Jan  2511 Tatran Litovel 6,5 38,5 50
5 2 GM Jirovsky Milos  2464 Sk Rapid Pardubice, O.S. 6,5 37,5 49
6 4 FM Cerveny Martin  2358 2222 Sk Polabiny 6,5 34,5 45,5
7 6 FM Tuma Jiri  2302 Tj Chs Chotebor 6 41 53
8 10 Karasek Lukas  2200 Sk Gordic Jihlava 6 37 47,5
9 27 Koper Stefan  1971 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 6 36,5 45
10 15 Petuchov Sergej  2117 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 40 51,5
11 5 IM Jirovsky Pavel  2304 Sokol Kolin 5,5 39,5 50
12 11 Vala Filip  2173 Tj Jiskra Havlickuv Brod 5,5 38 48,5
13 7 Haba Zdenek  2292 Sk Gordic Jihlava 5,5 38 48
14 13 Vincze Roman  2138 Sk Gordic Jihlava 5,5 37 47,5
15 17 Jerman Richard  2096 So Tp Nova Kladno 5,5 35 44,5
16 22 Just Pavel  2018 2222 Sk Polabiny 5,5 34 45
17 26 Kolomaznik Jan  1973 Tj Sparta Kutna Hora 5,5 32,5 40
18 12 Silar Lubomir  2138 Tj Energetik Chvaletice 5,5 32 42
19 30 Danek Pavel  1953 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 35 44,5
20 18 Michalek Frantisek  2065 Sokol Kolin 5 34,5 44,5
21 20 Jiruse Josef  2041 Tj Slavia Hradec Kralove 5 34,5 44
22 24 Skala Jaromir  2006 Tj Sparta Kutna Hora 5 34,5 43
23 19 Bechyne Jaroslav  2062 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 5 33 43
24 32 Forman Miroslav  1936 Sk Kostelec N.Cern.Lesy 5 31,5 41
25 35 Novak Jiri  1931 Sokol Sendrazice 5 30 39
26 34 Stary Lukas  1933 Jiskra Hermanuv Mestec 5 30 37,5
27 25 Tuma Jan  1983 Tj Chs Chotebor 4,5 34 43
28 39 Krejcik Tomas  1896 Tj Chs Chotebor 4,5 34 42,5
29 29 Jelinek Vaclav  1969 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 33 40
30 47 Broz Pavel  1808 Sk Slavoj Velke Pavlovice 4,5 31,5 39
31 14 FM Svanda Pavel  2118 Sk Gordic Jihlava 4,5 30,5 39,5
32 28 Linhart Zbynek  1971 Tj So Chrudim 4,5 30 38
33 37 Tejkal Jiri  1923 Sk Loko Praha 4,5 26,5 35,5
34 36 Hospodka Josef  1924 Tj Chs Chotebor 4 34 42,5
35 31 Pavlicek Petr  1938 Sk Loko Praha 4 32 41
36 43 Zverina Jan  1858 Tj Chs Chotebor 4 30,5 37
37 45 Kalvach Ladislav  1832 Sachovy Klub Praha 4 4 30 39
38 16 Safarik Jakub  2115 Tj Jiskra Horice V Podkrkonosi 4 29,5 38,5
39 42 Stolfa Jaroslav  1865 Tj Chs Chotebor 4 29 39
40 40 Fiala Milan  1888 Tj Chs Chotebor 4 29 36,5
41 21 Trojan Lubos  2024 2222 Sk Polabiny 4 28 36
42 41 Suchomelova Simona  1867 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 4 28 35,5
43 23 Petrus Ludek  2009 Tj Chs Chotebor 4 25,5 34
44 38 Stukheil Martin  1906 Sk Sklo-Bohemia Svetla N.Saz. 3,5 34,5 46
45 33 Nemec Otakar  1935 Sk Lipa 3,5 33,5 44
46 48 Michal Milan  1785 Tj Chs Chotebor 3,5 28,5 36
47 44 Eisner Oldrich  1832 Sokol Pecky 3,5 27 35
48 49 Doubal Petr  1750 Tj Chs Chotebor 3 30 37
49 51 Jun Rudolf st.  1437 Tj Chs Chotebor 3 28 34,5
50 46 Tomek Karel  1811 Tj Chs Chotebor 3 27 35,5
51 53 Fousek Jan  1322 Tj Zdar Nad Sazavou 3 22 28
52 50 Stryka Rostislav  1523 Tj So Chrudim 3 20,5 26,5
53 52 Jun Ruda ml.  1418 Tj Chs Chotebor 2,5 25 32
54 54 Klabenes Petr  1321 Tj Chs Chotebor 2,5 25 30,5
55 57 Vokoun Tomas  1100 Tj Zdar Nad Sazavou 2,5 18,5 24
56 55 Hrubes Zdenek  1283 Sokol Pecky 2 23,5 30
57 56 Novotny Martin  1281 Tj Chs Chotebor 2 20,5 27,5
58 58 Fousek Martin  1089 Tj Zdar Nad Sazavou 1 20 26,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.