Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
O putovní věž města Lanškrouna 07.06.14

V sobotu 7.června 2014 se v Lanškrouně uskutečnil XX.ročník turnaje mládeže do 19 let 'O Putovní věž města Lanškrouna' za účasti 51 hráčů převážně z východní části našeho kraje (ale i 'přespolních' z Hronova a Zábřeha).
Souboj o prvenství v nejstarší kategorii skončil mrtvým během favoritů Josefa Havelky z Lanškrouna a Václava Grundmana z Polabin, třetí skončil Adam Kolomý rovněž z pořádajícího Lanškrouna.
V kategorii do 13 let zvítězil přespolní David Černý z Hronova před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O. a Michalem Simonem z Poličky, nejlepší z dívek byla domácí Julie Kalousová.
Kategorii do 10 let suverénně ovládl opět přespolní Marek Blaha ze Zábřeha s plným bodovým ziskem před Kateřinou Dudlovou z Ústí n/O. a Andrejem Bartošem z Poličky.


Lanškrounská věž 2014
Organizátor : TJ Lanškroun
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Vaculík Jakub
Místo : Lanškroun
Datum : 2014/06/07
Kategorie do 19 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1
1 2 Havelka Josef  2100 TJ Lanškroun 6,5 18,25
  7 Grundman Václav  1824 2222 ŠK Polabiny 6,5 18,25
3 3 Kolomý Adam  1465 TJ Lanškroun 3 8
4 6 Holásek Vít  1441 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 7
5 4 Ježek Jakub  1450 TJ Lanškroun 3 6
  8 Vaculík Jakub  1688 TJ Lanškroun 3 6
7 1 Pešek Petr  1211 TJ Lanškroun 2 4
8 5 Bouchal Lukáš  1234 Sokol Mistrovice 1 3
Kategorie do 13 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 Černý David  1526 TJ Hronov 6 22,5 31 25,5
2 2 Holásek Vojtěch  1552 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 20,5 29 21,75
3 7 Simon Michal  1379 TJ Štefanydes Polička 5 24 30,5 20
4 6 Nesporý Šimon  1410 Šk 1921 Zábřeh 5 18 25,5 16,5
5 5 Brejša Adam  1419 TJ Lanškroun 4,5 21 29 15,5
6 4 Jiroušek Jan  1517 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 20,5 29 15,75
7 8 Kalousová Julie  1337 TJ Lanškroun 4,5 19 27 14,5
8 1 Kupsa Matěj  1608 TJ Lanškroun 4 23,5 33 17
9 9 Holásková Veronika  1158 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20 28 13
10 10 Černohous Marek  1146 TJ Lanškroun 4 17 23,5 10
11 20 Pittner Martin  1000 Svitavy 4 14,5 20,5 9,5
12 12 Leksa Roman  1068 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 16,5 22,5 9,25
13 13 Bureš Lukáš  1057 TJ Lanškroun 3 17,5 23,5 4,5
14 11 Balcar Vojtěch  1137 TJ Sokol Horní Čermná 3 17 23,5 7
15 17 Kotrč Jiří  1000 TJ Lanškroun 3 14,5 21 5,5
16 14 Kozák Michal  1050 ŠK Svitavy 3 13,5 20 5
17 15 Langrová Ilona  1043 TJ Štefanydes Polička 2,5 21 28,5 7,75
18 19 Obermajerová Gabriela  1000 Kunvald 2 17,5 22,5 3,5
19 16 Baláš Vojtěch  1000 Sokol Mistrovice 2 13 18 2
20 22 Svatoš Martin  1000 TJ Lanškroun 2 12 16,5 2,5
21 21 Pytlík Adam  1000 ŠK Svitavy 1,5 14 18,5 2,25
22 18 Mrázek Jiří  1000 Kunvald 0,5 12 18,5 0,75
Kategorie do 10 let
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 Blaha Marek  1402 ŠK 1921 Zábřeh 7 21,5 30 30
2 2 Dudlová Kateřina  1254 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 20 30,5 23,5
3 13 Bartoš Andrej  1000 TJ Štefanydes Polička 5 18 27,5 17
4 5 Blaha Lukáš  1105 ŠK 1921 Zábřeh 5 18 26,5 16
5 6 Málková Barbora  1102 TJ Lanškroun 4 20,5 30 13
6 17 Nesporá Taťána  1000 Šk 1921 Zábřeh 4 19 26,5 11,5
7 12 Bureš Tomáš  1007 TJ Lanškroun 4 19 26,5 10,5
8 10 Málek Filip  1086 TJ Lanškroun 4 18 26,5 13
9 4 Leksová Soňa  1153 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 17 24,5 10
10 8 Huang Pavel  1100 ŠK Svitavy 4 16,5 24 9
11 3 Ďuriančík Michal  1199 ŠK Svitavy 3,5 24 35 16
12 9 Šafář Václav  1100 TJ Štefanydes Polička 3,5 16 22,5 7,5
13 19 Přibyl Adam  1000 TJ Lanškroun 3 18 25,5 8,5
14 11 Kylar Ondřej  1060 TJ Lanškroun 3 16 23,5 5,5
15 16 Michalička Patrik  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 15 20,5 8
16 7 Balcar Michal  1100 Horní Čermná 3 14,5 20 4,5
17 20 Stoklásek Ondřej  1000 TJ Štefanydes Polička 3 14 18,5 4,5
18 18 Novotný Samuel  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 3 13,5 19 4,5
19 21 Zlatník Jiří  1000 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 2 17,5 23 3
20 15 Holásková Markéta  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 12 17,5 2
21 14 Holásek Tomáš  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1 12 17 0,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.