Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Šachový turnaj mládeže 04.05.14

Šachový klub Jevíčko uspořádal v neděli 4.května 2014 turnaj mládeže, kterému letos dominovaly dívky a Lokomotiva Brno.
V kategorii starších byla z 15 účastníků nejúspěšnější Eliška Vavřínková z Loko Brno před Martinem Burešem z Polabin a Terezou Kocí z Loko Brno.
V kategorii mladších se prezentovalo 26 účastníků, mezi nimiž zvítězil Tomáš Kocí před Annou Vavřínkovou a Michaelem Kurešem (všichni Loko Brno).


Šachový turnaj mládeže Jevíčko 2014
Organizátor : Šachový klub Jevíčko
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : David Novák
Hlavní rozhodčí : David Novák
Rozhodčí : Milan Boháček
Místo : Jevíčko
Datum : 2014/05/04
Kategorie starší
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2   Vavřínková Eliška  1505 Šachový klub Lokomotiva Brno 6,5 20,5 29 26,25
2 1   Bureš Martin  1581 2222 ŠK Polabiny 5,5 19,5 29 20,25
3 3   Kocí Tereza  1495 Šachový klub Lokomotiva Brno 5,5 19 26 17,25
4 4   Probošt Jakub  1250 Makkabi Boskovice 4,5 22,5 31,5 16,75
5 11   Fedra Jakub  1000 Jedovnice 4 19 27,5 11
6 6   Kozelek Petr  1100 Jevíčko 4 14,5 19,5 9
7 5   Borýsek Martin  1100 Jevíčko 3,5 18,5 25,5 7,5
8 8   Štulpa Miroslav  1100 ŠK Svitavy 3,5 17 25,5 9
9 9   Doležel Ondřej  1000 ŠK Kunštát 3,5 16 23 7,25
10 7   Kunc Lukáš  1100 Makkabi Boskovice 3,5 12,5 17 7
11 10   Fedra František  1000 Jedovnice 3 19 26,5 8
12 12   Jurečka Jan  1000 Bystré 3 15 20 5
13 13   Košťál Tadeáš  1000 Jevíčko 2,5 15 21 7,5
14 14   Roche Benjamin  1000 Moravská Třebová 2,5 14,5 22 5,5
15 15   Staňa Martin  1000 Bystré 1 16,5 24,5 0,5
Kategorie mladší
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1   Kocí Tomáš  1414 Šachový klub Lokomotiva Brno 6,5 23 30,5 27,75
2 2   Vavřínková Anna  1284 Šachový klub Lokomotiva Brno 5,5 23 32,5 24,25
3 3   Kureš Michael  1254 Šachový klub Lokomotiva Brno 5 22 29 17
4 4   Vémola Šimon  1250 Sportovní klub Vyškov 5 21,5 31 19,5
5 9   Šišma Marek  1100 Šachový klub Lokomotiva Brno 4,5 22 29 14,75
6 8   Ďuriančík Michal  1100 ŠK Svitavy 4,5 20,5 29 14,75
7 6   Proboštová Michaela  1100 Makkabi Boskovice 4,5 17 24,5 14,5
8 25   Šišma Ondřej  1000 Šachový klub Lokomotiva Brno 4 20 28 15
9 5   Kudlička Robert  1100 Sportovní klub Vyškov 4 19 27,5 14,5
10 7   Rozbořil Adam  1100 Jevíčko 4 18,5 28 12
11 13   Dostál Matěj  1000 Jevíčko 4 17,5 25,5 12
12 18   Just Vojtěch  1000 Bystré 4 17 24 11
13 12   Bádal Vojtěch  1000 Moravská Třebová 3,5 20 27 11,5
14 19   Kunc Václav  1000 Makkabi Boskovice 3 19 25,5 9
15 24   Řehořek Filip  1000 Jevíčko 3 18 22,5 6,5
16 17   Janda Albert  1000 DDM Boskovice 3 17,5 23 6,5
17 11   Biháry Vladan  1000 Jevíčko 3 17 24 8
18 26   Vykydal Vojtěch  0 Jevíčko 3 17 23,5 8
19 15   Gloser Vojtěch  1000 Jevíčko 3 15 21 5,5
20 20   Mládková Zdena  1000 Bystré 3 15 19,5 6,5
21 10   Antošovský Erik  1000 Jevíčko 3 14 19 5,5
22 23   Zelinka Ondřej  1000 Moravská Třebová 3 12,5 17 4
23 21   Phuong Aneta  1000 Moravská Třebová 2 15,5 20,5 2,5
24 14   Dostál Vít  1000 Jevíčko 2 11,5 18,5 1
25 22   Vodičková Nikol  1000 ŠK Svitavy 0,5 14 19 0,25
26 16   Hronek Ondřej  1000 Kuřim 0,5 13 18,5 0,25

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.