Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.04.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Velikonoční turnaj mládeže Polička 17.04.14

Ve čtvrtek 17.dubna 2014 uspořádala TJ Štefanydes Polička 12.ročník Velikonočního turnaje mládeže v rapidu, kterého se zúčastnilo celkem 59 mládežníků převážně z východní části našeho kraje.
V kategorii ELO-rapid se na prvních příčkách umístili vysoce favorizovaní bratři Půlpánové v pořadí Jakub a Matěj (oba Polabiny) před Ondřejem Švandou z Poličky, jedinou dívkou byla Kateřina Šmajzrová z Ústí n/O..
V kategorii VT zvítězil Jiří Píše z Ústí n/O. před Jakubem Dvořákem ze Svitav a Jakubem Simonem z Poličky, nejlepší z dívek byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O..


12. Velikonoční turnaj mládeže - kategorie ELO
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH.
1 1 Půlpán Jakub 2121 2222 ŠK Polabiny 01.01.1998 18½
2 4 Půlpán Matěj 1786 2222 ŠK Polabiny 01.01.2001 6 17½
3 5 Švanda Ondřej 1761 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 14
4 6 Tulis Jan 1726 TJ Štefanydes Polička 01.01.2000 4 20
5 3 Česenek Jan 1807 TJ Štefanydes Polička 01.01.1998 4 17
6 2 Grundman Václav 1920 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.1999 22
7 7 Nešpor Jakub 1683 TJ Štefanydes Polička 01.01.2000 20½
8 10 Kupsa Matěj 1510 TJ Lanškroun 01.01.2001 20
9 8 Šmajzrová Kateřina 1566 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.1996 16
10 9 Holásek Vojtěch 1510 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2001 3 17½
11 11 Kolomý Adam 1507 TJ Lanškroun 01.01.2000 3 15
12 12 Pavlíček Lukáš 1449 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 15
13 14 Švanda Adam 1343 TJ Štefanydes Polička 01.01.2005 15½
14 13 Holásek Vít 1354 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.1999 0 17
12. Velikonoční turnaj mládeže - kategorie VT
Konečné pořadí
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub Nar. Body BH.
1 2 Píše Jiří 1510 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2001 6 22
2 9 Dvořák Jakub 1235 ŠK Svitavy 01.01.2000 6 21
3 1 Simon Jakub 1544 TJ Štefanydes Polička 01.01.2000 21½
4 3 Šmajzrová Veronika 1329 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2001 5 23½
5 5 Kalousová Julie 1289 TJ Lanškroun 01.01.2002 5 20½
6 39 Málek Martin 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 00.00.2001 5 17½
7 4 Brokl Daniel 1290 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 5 17
8 21 Sotona Petr 1100 TJ Štefanydes Polička 01.01.2001 5 15½
9 7 Peřina Josef 1244 TJ Štefanydes Polička 01.01.1998 20½
10 6 Kaška Petr 1263 TJ Lanškroun 01.01.2001 19½
11 32 Bulva František 1008 ŠK Svitavy 01.01.2002 19
12 18 Kocanda Jakub 1122 TJ Lanškroun 01.01.2002 19
13 11 Anderle Vojtěch 1185 ŠK Svitavy 01.01.2003 18½
14 28 Půlpán Ondřej 1082 2222 ŠK Polabiny 01.01.2005 4 23
15 13 Štulpa Miroslav 1173 ŠK Svitavy 01.01.2002 4 22
16 15 Holásková Veronika 1135 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2003 4 18½
17 25 Leksová Soňa 1087 TJ Lokomotiva Česká Třebová 01.01.2004 4 18½
18 22 Václavík Patrik 1100 ŠK Svitavy 01.01.2005 4 17
19 12 Martínek Michal 1184 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 4 15½
20 16 Kozák Michal 1131 ŠK Svitavy 01.01.2003 4 15
21 17 Mann Štěpán 1124 TJ Lanškroun 01.01.2003 21
22 19 Langrová Ilona 1118 TJ Štefanydes Polička 01.01.2003 20
23 24 Černohous Marek 1092 TJ Lanškroun 01.01.2003 19
24 20 Leksa Roman 1100 TJ Lokomotiva Česká Třebová 01.01.2002 16½
25 14 Hrůšová Natálie 1142 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2001 16½
26 41 Pittner Martin 1000 ŠK Svitavy 01.01.2002 16
27 8 Doláková Marie 1238 ŠK Svitavy 01.01.1998 15½
28 26 Václavík Matěj 1087 ŠK Svitavy 01.01.2002 3 21½
29 10 Píše Michal 1224 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2004 3 20
30 30 Pavlíčková Tereza 1035 ŠK Svitavy 01.01.2004 3 19½
31 38 Mládková Zdeňka 1000 ŠK Svitavy 00.00.2003 3 16
32 23 Šafář Václav 1100 TJ Štefanydes Polička 01.01.2006 3 15½
33 31 Huang Pavel 1033 ŠK Svitavy 01.01.2004 3 14
34 35 Doláková Tereza 1000 ŠK Svitavy 01.01.2004 3 13½
35 27 Doláková Eva 1084 ŠK Svitavy 01.01.2002 3 12½
36 34 Chalupník Martin 1000 TJ Štefanydes Polička 00.00.2006 17½
37 33 Brokl Matej 1000 TJ Štefanydes Polička 00.00.1999 17
38 29 Moravec Jakub 1059 ŠK Svitavy 01.01.2005 16½
39 42 Pytlík Adam 1000 ŠK Svitavy 01.01.2003 2 16½
40 43 Večeře Tomáš 1000 ŠK Svitavy 00.00.2001 2 16
41 45 Václavíková Adriana 1000 ŠK Svitavy 00.00.2007 2 15
42 37 Holásková Markéta 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2005 2 14
43 40 Nahodilová Ludmila 1000 ŠK Svitavy 01.01.2007 2 11
44 36 Holásek Tomáš 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 01.01.2008 1 13½
45 44 Vodičková Nikol 1000 ŠK Svitavy 01.01.2007 1 13½

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.