Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - deváté kolo 01.03.15

V devátém kole 1.ligy východ podlehla Chrudim doma Opavě 3:5, přesto jí ještě zůstala alespoň teoretická naděje na záchranu soutěže.
Další výsledky: Duras Brno B - Kroměříž 3,5:4,5, Rychnov n/Kn. - Frýdek-Místek B 1,5:6,5, Zlín - Lokomotiva Brno 4,5:3,5, Grygov - Staré Město 2,5:5,5, Orlová - Duras Brno A 4,5:3,5


Výsledky na šachovnicích - 9.kolo
 
ŠK Duras BVK Brno „B“ - Slavia Kroměříž   ŠK Zlín - ŠK Lokomotiva Brno
Seidl Štěpán (Z,H) 2211F 1 - 0 2533F Krejčí Jan (Z,H) Ponížil Cyril (Z,H) 2436F 1 - 0 2464F Šimáček Pavel (Z,H)
Semenova Elena (Z,C) 2227F 0 - 1 2447F Malinovský Karel (Z,H) Roubalík Jakub (Z) 2366F ½ - ½ 2432F Plát Vojtěch (Z,H)
Mudra Tomáš (Z) 2185F 0 - 1 2337F Mudrák Josef (Z) Vojtek Vladimír (Z,C) 2336F 0 - 1 2216F Ramík Zdeněk (Z)
Mlýnek Petr (Z) 2160F ½ - ½ 2248F Karlík Vladimír (Z) Rubal Adam (Z) 2271F 1 - 0 2236F Kratochvíl Josef (Z)
Nepomucký Ondřej (Z) 2267F ½ - ½ 2225F Dvořák Martin (Z) Krčál Michal (Z) 2246F 1 - 0 2180F Sochorová Petra (Z)
Hladík Josef (H) 2139F ½ - ½ 2235F Cagašík Tomáš (Z) Mikulčík Ladislav (Z) 2245F ½ - ½ 2162F Bednář Jakub (Z)
Zeman Radek (Z) 1909F 1 - 0 2192F Beil Martin (Z) Šenkýř Martin (Z) 2174F ½ - ½ 2255F Kulovaná Eva (H)
Věžník Michael 1839F 0 - 1 2138F Bačák Martin (H) Koutný Petr 2095F 0 - 1 2200F Kratochvíl Milan
  :     :  
 
TJ ŠO Chrudim - KVS EKODIVIZE Opava   Agentura 64 Grygov - ŠK Staré Město
Novotný Michal (Z,H) 2328F 0 - 1 2428F Kriebel Tadeáš (Z,H) Biolek Richard (Z,H) 2446F ½ - ½ 2395F Bureš Jaroslav (Z)
Sabol Marian (Z,H) 2282F 0 - 1 2362F Caletka Radomír (Z,H) Biolek Richard (Z,H) 2432F ½ - ½ 2371F Zpěvák Pavel (Z,H)
Pokorný Zdeněk (Z) 2261F ½ - ½ 2357F Adámek Jiří (Z,H) Sluka Radek (Z) 2319F 0 - 1 2364F Sosna Jan (Z,H)
Půlpán Jakub (Z,H) 2300F ½ - ½ 2270F Nábělek Marek (Z) Obšivač Josef (Z) 2281F ½ - ½ 2362F Bažant Petr (Z)
Němec Pavel (Z) 2265F ½ - ½ 2258F Černín Radim (Z) Fuksík Jakub (Z) 2164F 0 - 1 2275F Worek Joanna (Z,C)
Bujnoch Radek (Z) 2282F 0 - 1 2206F Židek Václav (Z) Navrátil Jiří (H) 2074F 0 - 1 2248F Bažant Petr
Hlaváček Robert (Z) 2205F 1 - 0 2135F Čempel Jaroslav Šobáň Jaroslav 2110F ½ - ½ 2116F Dobeš Vojtěch
Trhal Tomáš 2164F ½ - ½ 2123F Mužík Martin Musil Vítězslav 2008F ½ - ½ 2028F Zpěváková Jana
  3 : 5     :  
 
Panda Rychnov n/Kn. - BŠŠ Frýdek-Místek   SK Slavia Orlová - ŠK Duras BVK Brno „A“
Zeberski Jakub (Z,C) 2331F ½ - ½ 2355F Vesselovsky Serguei (Z,V) Kislinsky Alexey (Z) 2482F ½ - ½ 2533F Bernášek Jan (Z,H)
Sabuk Piotr (Z,C) 2303F 0 - 1 2409F Jasný Stanislav (Z) Talla Vladimír (Z,H) 2411F 1 - 0 2513F Polák Tomáš (Z,H)
Ringel Zbyněk (Z) 2293F 0 - 1 2177F Novosadová Kristýna (Z) Neděla Vlastimil (Z) 2312F ½ - ½ 2422F Vyskočil Neklan (Z)
Kracík Tomáš (Z) 2203F 0 - 1 2177F Kubík Michael (Z) Krzyzanowski Marcin (Z,C) 2386F 1 - 0 2414F Blatný Pavel (Z)
Beil Zdeněk (H) 2195F 0 - 1 2155F Holeksa Zdeněk Olšarová Tereza (Z) 2297F 0 - 1 2358F David Pavel (H)
Novotný Josef 2121F 0 - 1 2071F Milat Patrik Olšarová Karolína (Z) 2224F 0 - 1 2237F Blahynka Martin (Z)
Machlowski Slawomir 2094F 1 - 0 2082F Fusková Martina Zabystrzan Pavel (Z) 2248F ½ - ½ 2136F Skácelík Petr (Z)
Chasák Jan 1607F 0 - 1 1945F Kaňáková Natálie Mrázek Lumír 2237F 1 - 0 2195F Ševčík Vladimír
  :     :  
Tabulka po 9. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Duras BVK Brno „A“ 7 1 1 22 49,5 37
2. BŠŠ Frýdek-Místek 7 0 2 21 43,5 30
3. ŠK Zlín 6 1 2 19 39,5 29
4. SK Slavia Orlová 6 0 3 18 39 27
5. ŠK Staré Město 5 1 3 16 41,5 27
6. Slavia Kroměříž 5 1 3 16 38 25
7. KVS EKODIVIZE Opava 5 0 4 15 36 21
8. Agentura 64 Grygov 4 0 5 12 37 22
9. ŠK Lokomotiva Brno 3 1 5 10 34 20
10. TJ ŠO Chrudim 1 1 7 4 28 14
11. Panda Rychnov n/Kn. 1 0 8 3 25,5 15
12. ŠK Duras BVK Brno „B“ 1 0 8 3 20,5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.