Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga východ - desáté kolo 22.03.15

V desátém kole 1.ligy východ zvítězila Chrudim v Brně nad Durasem B 5,5:2,5, ale od sestupu ji to už nezachránilo.
Další výsledky: Kroměříž - Duras Brno A 3:5, Staré Město - Orlová 3:5, Lokomotiva Brno - Grygov 5:3, Frýdek-Místek B - Zlín 6,5:1,5, Slezan Opava - Rychnov n/Kn. 5:3
Předposlední kolo definitivně určilo sestupující družstva - Duras Brno B, Rychnov n/Kn. a Chrudim, o vítězi rozhodne až poslední kolo.


Výsledky na šachovnicích - 10.kolo
 
Slavia Kroměříž - ŠK Duras BVK Brno „A“   BŠŠ Frýdek-Místek „B“ - ŠK Zlín
Krejčí Jan (Z,H) 2533F 1 - 0 2533F Bernášek Jan (Z,H) Zwardoň Vojtěch (Z,V) 2389F ½ - ½ 2436F Ponížil Cyril (Z,H)
Malinovský Karel (Z,H) 2447F 0 - 1 2513F Polák Tomáš (Z,H) Vesselovsky Serguei (Z,V) 2355F ½ - ½ 2366F Roubalík Jakub (Z)
Lanč Alois (C) 2344F 0 - 1 2422F Vyskočil Neklan (Z) Jasný Stanislav (Z) 2409F 1 - 0 2246F Krčál Michal (Z)
Mudrák Josef (Z) 2337F 0 - 1 2414F Blatný Pavel (Z) Rabatin Jakub (Z) 2226F 1 - 0 2174F Šenkýř Martin (Z)
Karlík Vladimír (Z) 2248F ½ - ½ 2362F Chytilek Roman (H) Kubík Michael (Z) 2177F 1 - 0 2161F Hodovský Jiří
Dvořák Martin (Z) 2225F 0 - 1 2237F Blahynka Martin (Z) Pecha Tomáš (Z) 2217F ½ - ½ 2059F Svoboda Rostislav
Cagašík Tomáš (Z) 2235F 1 - 0 2136F Skácelík Petr (Z) Holeksa Zdeněk 2155F 1 - 0 2005F Kocián Miroslav
Stachoň Martin 2152F ½ - ½ 2217F Macharáček Šimon Kozel Jiří 2141F 1 - 0 0 0
  3 : 5     :  
 
ŠK Staré Město - SK Slavia Orlová   KVS EKODIVIZE Opava - Panda Rychnov n/Kn.
Bureš Jaroslav (Z) 2395F ½ - ½ 2411F Talla Vladimír (Z,H) Caletka Radomír (Z,H) 2362F 1 - 0 2289F Kačírek Petr (Z)
Sosna Jan (Z,H) 2364F ½ - ½ 2312F Neděla Vlastimil (Z) Adámek Jiří (Z,H) 2357F 0 - 1 2204F Goluch Piotr (Z,C)
Bažant Petr (Z) 2362F ½ - ½ 2386F Krzyzanowski Marcin (Z,C) Nábělek Marek (Z) 2270F 1 - 0 2218F Šmajzr Martin (Z)
Worek Joanna (Z,C) 2275F 0 - 1 2297F Olšarová Tereza (Z) Černín Radim (Z) 2258F 0 - 1 2203F Kracík Tomáš (Z)
Buráň Jaroslav (Z) 2211F ½ - ½ 2224F Olšarová Karolína (Z) Muratidis Nikos (Z) 2184F 0 - 1 2121F Novotný Josef
Bažant Petr 2248F 0 - 1 2248F Zabystrzan Pavel (Z) Hromada Pavel (Z) 2174F 1 - 0 2094F Machlowski Slawomir
Dobeš Vojtěch 2116F 1 - 0 2237F Mrázek Lumír Čempel Jaroslav 2135F 1 - 0 1931F Daniel Jiří
Zpěváková Jana 2028F 0 - 1 2194F Kuboš Rostislav Záleský Karel 2060F 1 - 0 0 0
  3 : 5     5 : 3  
 
ŠK Lokomotiva Brno - Agentura 64 Grygov   ŠK Duras BVK Brno „B“ - TJ ŠO Chrudim
Kratochvíl Josef (Z) 2236F ½ - ½ 2446F Biolek Richard (Z,H) Burdalev Kirill (Z,C) 2275F ½ - ½ 2328F Novotný Michal (Z,H)
Šklíba Martin (Z) 2263F 0 - 1 2419F Kaňovský David (Z,H) Seidl Štěpán (Z,H) 2211F ½ - ½ 2282F Sabol Marian (Z,H)
Sochorová Petra (Z) 2180F 0 - 1 2432F Biolek Richard (Z,H) Mudra Tomáš (Z) 2185F 0 - 1 2300F Půlpán Jakub (Z,H)
Bednář Jakub (Z) 2162F ½ - ½ 2281F Obšivač Josef (Z) Lakatoš Tomáš (C) 2102F 0 - 1 2265F Němec Pavel (Z)
Kulovaná Eva (H) 2255F 1 - 0 2164F Fuksík Jakub (Z) Zeman Radek (Z) 1909F ½ - ½ 2282F Bujnoch Radek (Z)
Kratochvíl Milan 2200F 1 - 0 2134F Zatloukal Petr Sysel Michal 1970F ½ - ½ 2205F Hlaváček Robert (Z)
Kratochvíl Karel 2148F 1 - 0 2080F Švancara Petr Věžník Michael 1839F 0 - 1 2164F Trhal Tomáš
Dvořák Adam 2036F 1 - 0 2008F Musil Vítězslav Menčík Pavel 1572N ½ - ½ 2124F Malivánek Jiří
  5 : 3     :  
Tabulka po 10. kole
 
Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Duras BVK Brno „A“ 8 1 1 25 54,5 41
2. BŠŠ Frýdek-Místek „B“ 8 0 2 24 50 35
3. SK Slavia Orlová 7 0 3 21 44 30
4. ŠK Zlín 6 1 3 19 41 29
5. KVS EKODIVIZE Opava 6 0 4 18 41 26
6. ŠK Staré Město 5 1 4 16 44,5 28
7. Slavia Kroměříž 5 1 4 16 41 27
8. ŠK Lokomotiva Brno 4 1 5 13 39 24
9. Agentura 64 Grygov 4 0 6 12 40 24
10. TJ ŠO Chrudim 2 1 7 7 33,5 17
11. Panda Rychnov n/Kn. 1 0 9 3 28,5 18
12. ŠK Duras BVK Brno „B“ 1 0 9 3 23 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.