Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - deváté kolo 15.03.15

V devátém kole 2.ligy skupiny D z našich zástupců vyhrály jen Polabiny B doma nad Žďárem n/S. poměrem 5:3 a stejným poměrem zvítězila také doma i Polička A nad AKISEM Pardubice. Vysoké Mýto podlehlo doma vedoucímu Hradci Králové B těsně 3,5:4,5, Ústí n/O. podlehlo venku Jičínu B 5,5:2,5 a poslední Polička B inkasovala doma nadílku 1:7 od Lípy. Další výsledky: Zábřeh - Velké Losiny 1,5:6,5


2. ČL 2014/2015 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 15. 03. 2015
ŠK Vysoké Mýto – TJ Slavia Hradec Králové B TJ Štefanydes Polička A – AKIS Pardubice
Rozhodčí: Sabol Marian Rozhodčí: Houška František
1. Trhal T. H 2164 0:1 Nun J. V 2356 1. Červený P. 2294 1:0 Prandstetter E. 2271
2. Sabol M. 2282 1/2 Možný M. V 2318 2. Pekař V. H 2174 0:1 Smutný J. H 2234
3. Němec P. H 2265 1:0 Kracík T. H 2203 3. Komárek D. 2147 1/2 Hlavnička J. 2190
4. Šmíd J. H 2084 1/2 Němec Z. 2215 4. Pokorný T. 2266 1:0 Veselý T. 2079
5. Kosek J. 2070 1/2 Ptáček T. 1999 5. Paščenko J. 2097 1/2 Sýkora J. 2117
6. Ptáček L. 2122 1:0 Döring R. 2169 6. Lorenc O. 2077 0:1 Malivánek J. H 2124
7. Kosek M. 2013 0:1 Štěpán M. 2123 7. Houška B. 2037 1:0 Vávra R. 2034
8. Doseděl J. 2043 0:1 Nun J. 2213 8. Solil R. H 1978 +:- 0 0
3,5 : 4,5 5 : 3
TJ Štefanydes Polička B – ZVU Engineering Lípa A ŠK 1921 Zábřeh – TJ Sokol Lázně Velké Losiny A
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Vicenec Roman
1. Kastner O. H 2079 0:1 Jirásek P. 2302 1. Strašil P. 2105 0:1 Žilka Š. H 2528
2. Stodola M. 1934 0:1 Jedlička L. 2232 2. Zapletal J. 2140 0:1 Baláček T. H 2217
3. Sion D. 1937 0:1 Šafařík J. H 2104 3. Sohr V. 2085 0:1 Valenta V. 2163
4. Smejkal J. 1952 0:1 Fiedler B. 2118 4. Opravil K. 2091 0:1 Hrabal M. H 2058
5. Petrásek K. 1745 0:1 Vařejčko J. H 2186 5. Doležel J. H 2042 0:1 Kubíček A. 2192
6. Švanda O. 1833 1/2 Hájek J. H 2085 6. Stratil P. 2101 0:1 Malý M. 2158
7. Tulis J. 1847 1/2 Kaisler M. 2041 7. Krmela A. H 2054 1:0 Hastík S. 2056
8. Simon J. 1580 0:1 Tobišková P. 1634 8. Vicenec R. 2014 1/2 Kopecký R. 1964
1 : 7 1,5 : 6,5
ŠK AD Jičín B – Šachový klub Ústí nad Orlicí 2222 ŠK Polabiny B – TJ Žďár nad Sázavou A
Rozhodčí: Urban Zdeněk Rozhodčí: Nešpůrek Petr
1. Jüptner J. H 2355 1:0 Šmajzr M. H 2218 1. Hrabuša M. C 2295 1/2 Večeřa P. 2207
2. Kožúšek D. 2217 1:0 Zeinert M. 2118 2. Jedlička A. V 2287 1:0 Vašut K. 2155
3. Urban Z. 2148 1/2 Grundman V. H 1944 3. Macháň J. V 2240 1:0 Siebenbürger V. 2095
4. Richterová N. 2073 1/2 Holásek P. 2009 4. Hošek M. 2286 1/2 Bukáček L. 2062
5. Dolenský M. H 2041 1:0 Mareš J. 1962 5. Mojžíš J. 2150 1/2 Celý J. 2078
6. Flašar J. H 2013 1/2 Volf J. 2067 6. Kourek J. 2118 0:1 Fišar J. 2066
7. Buchar P. 2003 1:0 Poslušný M. 1952 7. Trojan L. 2018 1:0 Svoboda I. 1946
8. Kohout J. 1964 0:1 Švub J. 1933 8. Just P. 2009 1/2 Pavliš J. 1961
5,5 : 2,5 5 : 3
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 9 9 0 0 27 48,5 : 23,5 35
2. TJ Štefanydes Polička A 9 8 0 1 24 44,5 : 27,5 34
3. TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 9 6 1 2 19 41 : 31 29
4. ŠK ZVU Engineering Lípa A 9 5 1 3 16 43 : 29 28
5. ŠK Vysoké Mýto 9 5 1 3 16 40 : 32 23
6. 2222 ŠK Polabiny B 9 3 2 4 11 37,5 : 34,5 22
7. ŠK 1921 Zábřeh 9 3 1 5 10 31 : 41 18
8. ŠK AD Jičín B 9 3 0 6 9 34,5 : 37,5 22
9. AKIS Pardubice 9 2 2 5 8 34,5 : 37,5 19
10. Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 2 2 5 8 28 : 44 14
11. TJ Žďár nad Sázavou A 9 2 0 7 6 30,5 : 41,5 15
12. TJ Štefanydes Polička B 9 1 0 8 3 19 : 53 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.