Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - desáté kolo 29.03.15

V desátém kole 2.ligy skupiny D v krajských derbyzápasech porazil AKIS Pardubice Poličku B 6:2, Vysoké Mýto podlehlo Poličce A 3:5 a Ústí n/O. se s Polabinami B rozešlo smírně 4:4.
Další výsledky: Hradec Králové B - Žďár n/S. 5:3, Velké Losiny - Jičín B 5:3, Lípa - Zábřeh 4:4


2. ČL 2014/2015 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 29. 03. 2015
TJ Slavia Hradec Králové B – TJ Žďár nad Sázavou A ŠK Ústí nad Orlicí – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Vochozka Jindřich Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Nun J. V 2356 1/2 Večeřa P. 2207 1. Šmajzr M. H 2218 1/2 Hošek M. 2286
2. Možný M. V 2318 1/2 Siebenbürger V. 2095 2. Zeinert M. 2118 1/2 Hostinský J. 2215
3. Kracík T. H 2203 1:0 Bukáček L. 2062 3. Grundman V. H 1944 1/2 Kourek J. 2118
4. Němec Z. 2215 1/2 Celý J. 2078 4. Holásek P. 2009 1/2 Navrátil F. 2150
5. Ptáček T. 1999 1:0 Fišar J. 2066 5. Mareš J. 1962 1/2 Černý J. 2048
6. Jezbera J. 2173 0:1 Svoboda I. 1946 6. Volf J. 2067 1/2 Trojan L. 2018
7. Döring R. 2169 1/2 Pavliš J. 1961 7. Poslušný M. 1952 1/2 Just P. 2009
8. Vlčková K. 1917 1:0 Denk P. H 1821 8. Mareš P. 1963 1/2 Törvenyi R. 2012
5 : 3 4 : 4
TJ Sokol Lázně Velké Losiny A – ŠK AD Jičín B ŠK ZVU Engineering Lípa A – ŠK 1921 Zábřeh
Rozhodčí: Urban Zdeněk Rozhodčí: Jedlička Luboš
1. Stratil L. H 2349 1/2 Kožúšek D. 2217 1. Jirásek P. 2302 1:0 Strašil P. 2105
2. Baláček T. H 2217 1:0 Fiala J. 2173 2. Jedlička L. 2232 1/2 Zapletal J. 2140
3. Valenta V. 2163 1:0 Duczynski M. 2133 3. Šafařík J. H 2104 1/2 Sohr V. 2085
4. Hrabal M. H 2058 0:1 Urban Z. 2148 4. Fiedler B. 2118 1:0 Opravil K. 2091
5. Vaculík J. 1966 1/2 Richterová N. 2073 5. Vařejčko J. H 2186 0:1 Doležel J. H 2042
6. Kubíček A. 2192 1/2 Flašar J. H 2013 6. Hájek J. H 2085 1:0 Krmela A. H 2054
7. Malý M. 2158 1:0 Buchar P. 2003 7. Novák L. 1896 0:1 Růžička M. 2025
8. Lužíková N. 1778 1/2 Zákoucká A. 2001 8. Tobišková P. 1634 0:1 Vicenec R. 2014
5 : 3 4 : 4
AKIS Pardubice – TJ Štefanydes Polička B ŠK Vysoké Mýto – TJ Štefanydes Polička A
Rozhodčí: Veselý Tomáš Rozhodčí: Sabol Marian
1. Prandstetter E. 2271 1:0 Kastner O. H 2079 1. Trhal T. H 2164 1/2 Červený P. 2294
2. Smutný J. H 2234 1/2 Krátký J. H 2006 2. Sabol M. 2282 1:0 Pekař V. H 2174
3. Hlavnička J. 2190 1/2 Stodola M. 1934 3. Němec P. H 2265 1/2 Komárek D. 2147
4. Pačovský J. H 2226 1:0 Smejkal J. 1952 4. Šmíd J. H 2084 0:1 Pokorný T. 2266
5. Veselý T. 2079 1:0 Česenek J. 1865 5. Kosek J. 2070 1/2 Havelka J. H 2085
6. Sýkora J. 2117 1:0 Schaffer O. 1873 6. Ptáček L. 2122 1/2 Paščenko J. 2097
7. Vávra R. 2034 1/2 Švanda O. 1833 7. Kosek M. 2013 0:1 Lorenc O. 2077
8. Novotný A. 1871 1/2 Tulis J. 1847 8. Doseděl J. 2043 0:1 Houška B. 2037
6 : 2 3 : 5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 10 10 0 0 30 53,5 : 26,5 38
2. TJ Štefanydes Polička A 10 9 0 1 27 49,5 : 30,5 37
3. TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 10 7 1 2 22 46 : 34 32
4. ŠK ZVU Engineering Lípa A 10 5 2 3 17 47 : 33 31
5. ŠK Vysoké Mýto 10 5 1 4 16 43 : 37 24
6. 2222 ŠK Polabiny B 10 3 3 4 12 41,5 : 38,5 22
7. AKIS Pardubice 10 3 2 5 11 40,5 : 39,5 23
8. ŠK 1921 Zábřeh 10 3 2 5 11 35 : 45 21
9. ŠK AD Jičín B 10 3 0 7 9 37,5 : 42,5 23
10. Šachový klub Ústí nad Orlicí 10 2 3 5 9 32 : 48 14
11. TJ Žďár nad Sázavou A 10 2 0 8 6 33,5 : 46,5 16
12. TJ Štefanydes Polička B 10 1 0 9 3 21 : 59 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.