Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - jedenácté kolo 19.04.15

Teprve závěrečné jedenácté kolo 2.ligy skupiny D definitivně rozhodlo o vítězi i o sestupujících družstvech.
V přímém zápase o první místo podlehla Polička A Hradci Králové B 3:5 a obsadila druhé místo, naopak v zápase o naději přivezlo Ústí n/O. všechny body ze Žďáru n/S. za výhru 5:3 a udrželo se ve druhé lize !!
Další výsledky: Polička B - Vysoké Mýto 2,5:5,5, Zábřeh - AKIS Pardubice 4:4, Jičín B - Lípa 3:5, Polabiny B - Velké Losiny 1,5:6,5
Vítězem s právem postupu do 1.ligy se s plným počtem 33 bodů (!!) stalo družstvo Hradce Králové B, sestupují Jičín B, Žďár n/S a Polička B.


2. ČL 2014/2015 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 19. 04. 2015
TJ Štefanydes Polička A – TJ Slavia Hradec Králové B TJ Štefanydes Polička B – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Houška František Rozhodčí: Houška František
1. Červený P. 2294 1/2 Nun J. V 2356 1. Kastner O. H 2079 1/2 Trhal T. H 2164
2. Pekař V. H 2174 1/2 Kracík T. H 2203 2. Stodola M. 1934 0:1 Sabol M. 2282
3. Komárek D. 2147 0:1 Němec Z. 2215 3. Sion D. 1937 0:1 Němec P. H 2265
4. Pokorný T. 2266 1:0 Ptáček T. 1999 4. Smejkal J. 1952 0:1 Šmíd J. H 2084
5. Havelka J. H 2085 1/2 Jezbera J. 2173 5. Petrásek K. 1745 1/2 Kosek J. 2070
6. Paščenko J. 2097 1/2 Döring R. 2169 6. Švanda O. 1833 1/2 Ptáček L. 2122
7. Lorenc O. 2077 0:1 Štěpán M. 2123 7. Tulis J. 1847 1/2 Lipavský D. 1996
8. Houška B. 2037 0:1 Novák R. 2135 8. Nešpor J. 1765 1/2 Podgorný R. 1771
3 : 5 2,5 : 5,5
ŠK 1921 Zábřeh – AKIS Pardubice ŠK AD Jičín B – ŠK ZVU Engineering Lípa A
Rozhodčí: Vicenec Roman Rozhodčí: Urban Zdeněk
1. Strašil P. 2105 1/2 Prandstetter E. 2271 1. Jüptner J. H 2355 0:1 Jirásek P. 2302
2. Zapletal J. 2140 1/2 Smutný J. H 2234 2. Kožúšek D. 2217 1:0 Jedlička L. 2232
3. Sohr V. 2085 1/2 Hlavnička J. 2190 3. Urban Z. 2148 0:1 Šafařík J. H 2104
4. Opravil K. 2091 1/2 Veselý T. 2079 4. Richterová N. 2073 1/2 Fiedler B. 2118
5. Urbášek O. H 2060 1/2 Sýkora J. 2117 5. Flašar J. H 2013 0:1 Vařejčko J. H 2186
6. Doležel J. H 2042 1/2 Malivánek J. H 2124 6. Buchar P. 2003 0:1 Hájek J. H 2085
7. Krmela A. H 2054 1/2 Petuchov S. 2119 7. Zákoucká A. 2001 1:0 Novák L. 1896
8. Vicenec R. 2014 1/2 Kraus O. 2022 8. Indrák I. 2126 1/2 Tobišková P. 1634
4 : 4 3 : 5
2222 ŠK Polabiny B – TJ Sokol Lázně Velké Losiny A TJ Žďár nad Sázavou A – ŠK Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina Rozhodčí: Pavliš Jaromír
1. Hrabuša M. C 2295 1/2 Žilka Š. H 2528 1. Večeřa P. 2207 0:1 Šmajzr M. H 2218
2. Jedlička A. V 2287 1/2 Baláček T. H 2217 2. Vašut K. 2155 1/2 Zeinert M. 2118
3. Macháň J. V 2240 0:1 Valenta V. 2163 3. Siebenbürger V. 2095 1:0 Grundman V. H 1944
4. Kourek J. 2118 0:1 Hrabal M. H 2058 4. Fišar J. 2066 0:1 Holásek P. 2009
5. Trojan L. 2018 0:1 Vaculík J. 1966 5. Svoboda I. 1946 1/2 Mareš J. 1962
6. Just P. 2009 0:1 Malý M. 2158 6. Bílek R. 1928 0:1 Hurt L. H 2103
7. Melichar V. 1969 0:1 Hastík S. 2056 7. Pavliš J. 1961 1/2 Volf J. 2067
8. Půlpán M. 1939 1/2 Lužíková N. 1778 8. Obůrka V. 1859 1/2 Poslušný M. 1952
1,5 : 6,5 3 : 5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Slavia Hradec Králové B 11 11 0 0 33 58,5 : 29,5 41
2. TJ Štefanydes Polička 11 9 0 2 27 52,5 : 35,5 38
3. TJ Sokol Lázně Velké Losiny 11 8 1 2 25 52,5 : 35,5 37
4. ŠK ZVU Engineering Lípa 11 6 2 3 20 52 : 36 35
5. ŠK Vysoké Mýto 11 6 1 4 19 48,5 : 39,5 27
6. AKIS Pardubice 11 3 3 5 12 44,5 : 43,5 23
7. 2222 ŠK Polabiny B 11 3 3 5 12 43 : 45 22
8. ŠK 1921 Zábřeh 11 3 3 5 12 39 : 49 21
9. Šachový klub Ústí nad Orlicí 11 3 3 5 12 37 : 51 17
10. ŠK AD Jičín B 11 3 0 8 9 40,5 : 47,5 25
11. TJ Žďár nad Sázavou 11 2 0 9 6 36,5 : 51,5 17
12. TJ Štefanydes Polička B 11 1 0 10 3 23,5 : 64,5 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.