Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Bleskový turnaj Městečko Trnávka 05.04.15

Šachový oddíl Sokol Městečko Trnávka uspořádal v sobotu 4.dubna 31.ročník tradičního bleskového turnaje jednotlivců, kterého se zúčastnilo 83 hráčů nejen z Pardubického kraje.
V šestnáctikolovém turnaji zvítězil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta před Pavlem Hrubešem z Lanškrouna a Janem Macháněm z Polabin, nejlepší ženou byla Zdeňka Blümelová z Kroměříže.


31.ročník bleskového turnaje Městečko Trnávka 
Organizátor : Sokol Městečko Trnávka
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : JUDr.Miloš Izák
Hlavní rozhodčí : Ing. Šmajzr Martin
Rozhodčí : Šmajzrová Kateřina
Bedenkzeit : 5 min / partie
Místo : Městečko Trnávka
Datum : 2015/04/04
Ø ELO turnaje : 1897
Konečné pořadí po 16 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Sabol Marian  2275 ŠK Vysoké Mýto 14 139,5 159 139
2 8   Hrubeš Pavel  2169 TJ Lanškroun 13 138,5 160 126,5
3 5   Macháň Jan  2255 2222 ŠK Polabiny 13 136 155,5 117
4 4 FM Vrána František  2257 ŠK Staré Město 11,5 137,5 159 108,75
5 10   Závůrka Roman  2150 Sportovní klub Prostějov 10,5 134,5 154 93,75
6 15   Brázdil Roman  2112 Sokol Postoupky 10 139 160 94,75
7 6 FM Karlík Vladimír  2251 Slavia Kroměříž 10 138 157,5 89,5
8 3 FM Jedlička Aleš  2271 2222 ŠK Polabiny 10 137,5 159 94,5
9 9   Adamčík Martin  2160 Sportovní klub Prostějov 10 137,5 158,5 89
10 17   Ptáček Luboš  2094 ŠK Vysoké Mýto 10 135 156 91,5
11 16   Paščenko Jaromír  2103 TJ Štefanydes Polička 10 128,5 149,5 87,5
12 11   Komárek David  2149 TJ Štefanydes Polička 10 120,5 140 82,25
13 23   Kastner Oldřich  2037 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 9,5 130 151 81,25
14 32   Solil Roman  1986 TJ Lanškroun 9,5 127,5 147 78,5
15 13   Zapletal (Zábřeh) Jiří  2127 ŠK 1921 Zábřeh 9,5 126,5 146 81,75
16 7   Šmajzr Martin  2217 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 9,5 123,5 142 79,5
17 35   Jecha Petr  1953 2222 ŠK Polabiny 9,5 121 137 78
18 14   Zatloukal Petr  2114 Agentura 64 Grygov 9,5 119 137,5 76,25
19 40   Kučera Jan  1922 TJ Spartak Choceň 9,5 115,5 131 72,5
20 19   Petřík Petr  2065 Slavia Kroměříž 9,5 112,5 129,5 73
21 12 CM Strašil Pavel  2130 ŠK 1921 Zábřeh 9 136 157,5 81
22 28   Holásek Pavel  2020 Šachový klub Ústí nad Orlicí 9 132,5 152 76
23 31   Just Pavel  2008 2222 ŠK Polabiny 9 122 140,5 74,5
24 44   Hloušek Zdeněk  1888 ŠK GARDE Lipovec 9 121 133,5 66,75
25 53   Kašparovský Petr  1853 Sokol Konice 9 119,5 131 68,25
26 1   Pokorný Tomáš  2284 TJ Štefanydes Polička 9 117,5 134,5 72,5
27 72   Baláž František  1653 TJ Sloup 9 116,5 132 71,75
28 56   Prucek Ladislav  1832 Sokol Přemyslovice 9 107 122,5 62,25
29 34   Blümelová Zdeňka  1964 Slavia Kroměříž 8,5 136,5 157,5 73,25
30 45   Ošťádal Josef  1882 Sokol Přemyslovice 8,5 124,5 143 74,5
31 50   Sojma Zdeněk  1867 TJ Slovan Moravská Třebová 8,5 123 142,5 70,5
32 42   Boháček Milan  1903 Makkabi Boskovice 8,5 119,5 139 69,75
33 25   Dvořák Vladimír  2027 SK ROŠÁDA Prostějov 8,5 119 135,5 66,25
34 41   Vávra Antonín  1920 ŠK Staré Město 8,5 118,5 131,5 59,75
35 22   Lorenc Oldřich  2049 TJ Štefanydes Polička 8,5 117 133 67
36 26   Krča Milan  2023 ŠK Staré Město 8,5 115 132 66,5
37 37   Gajdoš Daniel  1940 Jevíčko 8,5 114,5 133 61,75
38 18   Zapletal (ml.) Jiří  2066 Sokol Přemyslovice 8,5 114,5 130 64,5
39 24   Houška Bronislav  2029 TJ Štefanydes Polička 8,5 113,5 127,5 58,5
40 57   Kubišta Ladislav  1824 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8,5 98 111,5 49
41 48   Hubený Pavel  1874 Makkabi Boskovice 8 119 134,5 63,75
42 29   Trojan Luboš  2018 2222 ŠK Polabiny 8 114 129,5 59,25
43 55   Kameník David  1835 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 104 118 55,75
44 38   Švub Jan  1938 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 103,5 119 59
45 33   Mareš (st.) Petr  1972 Šachový klub Ústí nad Orlicí 8 102,5 118 54,25
46 47   Krušina Patrik  1875 ŠK Svitavy 7,5 118 134,5 59
47 60   Kapoun Vít  1788 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 117 133,5 58,5
48 61   Strachoň Lukáš  1758 ŠK Svitavy 7,5 113,5 129,5 57,75
49 67   Adámek Vladimír  1710 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 112,5 128,5 59,5
50 30   Kalousek Vladimír  2017 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 112 128,5 54,5
51 39   Meleshko Andriy  1925 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 110,5 122 51
52 27   Komárková Magdaléna  2022 TJ Štefanydes Polička 7,5 109,5 125 53,25
53 76   Kedroutek František  1605 Jevíčko 7,5 109 124,5 54
54 49   Chvojka Antonín  1873 TJ Slovan Moravská Třebová 7,5 107,5 125 48,75
55 81   Dudla Martin  1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7,5 104 119 49,75
56 63   Marinov Peter  1741 ŠK Vysoké Mýto 7,5 104 115,5 44
57 64   Sedlák Ivo  1724 TJ Sloup 7,5 102 117 48,5
58 75   Mikulášek Petr  1628 TJ Sloup 7,5 96,5 111 48,75
59 52   Grepl Pavel  1857 TJ Slovan Moravská Třebová 7 106 117,5 41,75
60 77   Nedelčev Radim  1582 ŠK Vysoké Mýto 7 105 121 50,5
61 58   Kylar Pavel  1790 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 103,5 120 50,25
62 36   Mareš Jan  1952 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 103,5 119 45,75
63 70   Mareš (ml.) Petr  1692 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 103,5 115 44,25
64 21   Volf Jaroslav  2059 Šachový klub Ústí nad Orlicí 7 103 118 48
65 62   Macháň Václav  1755 2222 ŠK Polabiny 7 99 110 40,5
66 74   Liebl Pavel  1641 Jevíčko 7 98,5 110 44,25
67 69   Goroš Vladimír  1703 Agentura Garde Calcio Olomouc 7 98,5 110 40
68 43   Zemánek Jan  1891 Jevíčko 7 97,5 117 44,25
69 54   Brácha Pavel  1845 Vrahovice 7 97,5 109 38,5
70 59   Burian Michal  1788 Sokol Městečko Trnávka 7 90,5 101 34
71 20   Rozumek Vlastimil  2061 MKS Vyškov 6,5 114,5 134,5 50,75
72 71   Trimmel Bohuslav  1682 Sportovní klub Prostějov 6,5 93,5 107 36,75
73 73   Buchta Martin  1652 TJ Štefanydes Polička 6,5 91,5 102,5 31,5
74 66   Němec Karel  1712 TJ Sloup 6,5 84 95 25,25
75 79   Pavlů Pavel  1566 Sokol Městečko Trnávka 6 101,5 113 33,25
76 51   Bartoš Karel  1866 ŠK Svitavy 6 93 105 27,25
77 46   Matl Rostislav  1880 Sportovní klub Prostějov 6 91 105,5 23,5
78 65   Maděra Stanislav  1721 ŠK Svitavy 6 86 96 27
79 68   Šmajzrová Kateřina  1705 Šachový klub Ústí nad Orlicí 6 79 88,5 22
80 78   Krejsa David  1578 SK ROŠÁDA Prostějov 5 85 95 22,75
81 83   Mrázek Tomáš  1000 Městečko Trnávka 3 86 96,5 7,25
82 80   Vencl Jiří  1563 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2,5 83 93 4,75
83 82   Houška František  1291 TJ Štefanydes Polička 2 82,5 93,5 6,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.