Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Biskupské věže Litomyšl 09.05.15

Šachový oddíl TJ Jiskra Litomyšl uspořádal v sobotu dne 9.května 2015 5.ročník šachového turnaje v rapidu 'Biskupské věže Litomyšl', který byl současně Krajským přeborem PDŠS v rapidu. Za účasti 46 hráčů (vč. několika 'přespolních') zvítězil FM Jakub Půlpán před FM Martinem Červeným (oba Polabiny), třetí skončil FM Marian Sabol z Vysokého Mýta a mezi muži se neztratila ani jediná žena Lucie Bartošová z Litomyšle.


Biskupské věže 2015 
Organizátor : TJ Jiskra Litomyšl
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Ing. Jaromír Odstrčil
Hlavní rozhodčí : Ing. Martin Šmajzr
Rozhodčí : Nekvinda Tomáš
Bedenkzeit : 2x15min + 5 sec na tah
Místo : Litomyšl, Hotel Zlatá Hvězda
Datum : 2015/05/09
Ø ELO turnaje : 1860
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 FM Půlpán Jakub  2222 2222 ŠK Polabiny 8 41,5 54 41,5
2 1 FM Červený Martin  2394 2222 ŠK Polabiny 7,5 41,5 53,5 41
3 5 FM Sabol Marian  2312 ŠK Vysoké Mýto 6,5 41 53,5 34,5
4 11 CM Strašil Pavel  2116 ŠK 1921 Zábřeh 6,5 40 51 34,5
5 3 FM Jirásek Pavel  2343 ŠK Lípa 6 40,5 52 32,5
6 6 FM Červený Petr  2287 TJ Štefanydes Polička 6 40 52 33
7 2 FM Novotný Michal  2349 2222 ŠK Polabiny 6 38 50 31,5
8 8   Pekař Václav  2205 TJ Jiskra Litomyšl 6 37,5 49 33
9 22   Bartošová Lucie  1917 TJ Jiskra Litomyšl 5,5 35,5 45 27,5
10 4 FM Jedlička Aleš  2325 2222 ŠK Polabiny 5,5 33,5 42,5 26
11 23   Němec Otakar  1905 ŠK Lípa 5,5 32,5 42 27,5
12 14   Lorenc Oldřich  2052 TJ Štefanydes Polička 5,5 32,5 41,5 24,5
13 18   Holásek Pavel  2018 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 31 41,5 25,5
14 9   Vincze Roman  2153 Sk Gordic Jihlava 5 37 47,5 28,5
15 19   Kosek Marek  2010 Sk Vysoke Myto 5 37 44,5 26,5
16 17   Kosek Jiří  2035 ŠK Vysoké Mýto 5 36,5 48,5 28,5
17 10   Šilar Lubomír  2139 Šachový spolek Železné hory 5 36 46 28
18 12   Ptáček Luboš  2111 ŠK Vysoké Mýto 5 35 44,5 26,5
19 21   Novák Luděk  1936 ŠK Lípa 5 33,5 42,5 26,5
20 16   Doseděl Jiří  2045 ŠK Vysoké Mýto 5 33 43,5 26
21 30   Schaffer David  1729 TJ Štefanydes Polička 5 30,5 41,5 21,5
22 13 FM Švanda Pavel  2095 ŠK Gordic Jihlava 4,5 33,5 43,5 24
23 28   Polanský Jiří  1773 Gambit Jihlava 4,5 32 41,5 22
24 20   Nešpor Jakub  1937 TJ Štefanydes Polička 4,5 30,5 37 23,5
25 35   Mazura Jaroslav  1628 SK Žamberk 4,5 25,5 33,5 17
26 27   Marinov Peter  1776 Sk Vysoke Myto 4 35 45 22,5
27 15   Kalousek Vladimír  2051 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 32,5 42 23
28 26   Kylar Pavel  1798 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 31,5 40,5 21
29 24   Zeman Ladislav  1874 TJ Jiskra Litomyšl 4 30,5 41 19
30 25   Odstrcil Jaromir  1824 Tj Jiskra Litomysl 4 28 37 16,5
31 32   Maděra Stanislav  1702 ŠK Svitavy 4 28 35,5 18
32 29   Macek Oldřich  1744 T.J. Sokol Šumperk 4 28 35 20
33 39   Seidl Jiří  1655 TJ Jiskra Litomyšl 4 27,5 35 18
34 40   Vorlíček Pavel  1577 TJ Jablonné nad Orlicí 4 24,5 30,5 14
35 31   Vaníček Jan  1729 TJ Jablonné nad Orlicí 3,5 28 36,5 17
36 38   Holásek Vít  1468 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 27,5 34 17
37 44   Zeman Daniel  1487 TJ Štefanydes Polička 3,5 27 33,5 16,5
38 33   Cvejn Jaroslav  1696 TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 3,5 26,5 34,5 15,5
39 34   Matoulek Václav  1629 SPV Červená Voda 3 28,5 36 17
40 37   Holásek Vojtěch  1480 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 24,5 31 14
41 46   Kašpar Jiří  1000 TJ Štefanydes Polička 3 22 28,5 12
42 45   Budař Jan  1000 SPV Červená Voda 3 21 27,5 10,5
43 36   Horák Jaroslav  1541 Gambit Jihlava 2,5 26,5 33 14
44 41   Malý Evžen  1529 SPV Červená Voda 2,5 24 30,5 11,5
45 42   Mikulecký Stanislav  1495 TJ Jiskra Litomyšl 1 23 29 2
46 43   Pokorný Jiří  1489 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 20,5 26 5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.