Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová Olympiáda - 4 turnaj 07.06.15

V sobotu 6.června 2015 se ve Chvaleticích odehrál závěrečný 4.turnaj třetího ročníku 'Chvaletické šachové Olympiády', kterého se ve třech kategoriích zúčastnilo 87 hráčů ze tří krajů.
V kategorii A nedal nikomu šanci Karel Brožka ze Zaječic a zvítězil s plným počtem 7/7 bodů, o zbývající stupně vítězů se rozdělili Radek a Lukáš Nejedlý z Chotěboře, nejlepší dívkou se stala Kamila Němečková z Poděbrad.
V kategorii B byl suverénně nejlepší Rudolf Jun z Chotěboře rovněž s plným bodovým ziskem 7/7, druhý byl Martin Novotný a třetí Pavel Němeček (oba Poděbrady), nejlepší dívkou se stala Soňa Leksová z České Třebové.
V kategorii C byl nejúspěšnější Petr Klabeneš z Chotěboře před Janem Nešpůrkem z Polabin a Alešem Kronowettrem, nejlepší dívkou byla Tereza Novotná (oba Poděbrady).
Celkové pořadí za celý seriál letošních turnajů ve všech vyhlášených kategoriích naleznete zde.


Chvaletická šachová olympiáda, 3. ročník, 4. turnaj
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Lubomír Šilar 
Hlavní rozhodčí : Ondřej Jareš
Rozhodčí : Miroslav Tyč
Bedenkzeit : 2 x 15 minut
Místo : Chvaletice
Datum : 2015/06/06
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 BROŽKA Karel  1407 TJ Sokol Zaječice 7 24 33,5 33,5
2 2 NEJEDLÝ Radek  1258 TJ CHS Chotěboř 6 23 33 26
3 9 NEJEDLÝ Lukáš  1040 TJ CHS Chotěboř 6 21,5 31,5 24,5
4 27 STEJSKAL Michal  1000 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 5 22,5 33 20
5 3 PILAŘ Vít  1194 2222 ŠK Polabiny 5 22,5 30,5 18,5
6 5 ROUB Radek  1100 Šachový spolek Železné hory 5 20 29 18
7 6 NĚMEČKOVÁ Kamila  1059 DDM Symfonie Poděbrady 5 20 28 18
8 15 JUN Robert  1000 TJ CHS Chotěboř 5 20 27,5 16,5
9 18 NASTOUPIL Adam  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 5 19,5 26 16
10 33 TŘASÁKOVÁ Adéla  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 17 25 13,75
11 26 ROŽEK Tomáš  1000 Šachový spolek Železné hory 4 23 30,5 15,5
12 4 ŠULCOVÁ Tereza  1160 2222 ŠK Polabiny 4 20,5 30 12
13 39 VÁŇA Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 4 20,5 28,5 12,5
14 7 MARXOVÁ Šárka  1050 TJ Jiskra Jaroměř 4 20 28 13
15 8 NEŠPŮREK Jakub  1045 Šachový spolek Železné hory 4 20 27 13
16 17 LAURYN Jakub  1000 DDM Přelouč 4 19,5 27,5 12,5
17 29 TOMŠŮ Tomáš  1000 2222 ŠK Polabiny 4 18 26 11
18 38 VYTLAČILOVÁ Ema  1000 2222 ŠK Polabiny 4 17,5 24,5 12,5
19 22 PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby  1000 TJ CHS Chotěboř 4 16,5 25 9
20 11 DOSTÁL Vojtěch  1000 Šachový kroužek Velichovky 3,5 19,5 28 13,25
21 32 TÝČ Adam  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 17,5 25 9,75
22 16 KORYTIÁK Vojtěch  1000 Šachový kroužek Velichovky 3,5 16,5 25 8,25
23 34 VAŠÍČEK Martin  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 16,5 22 9,25
24 19 OTMAN Jan  1000 TJ Jiskra Jaroměř 3,5 13,5 18,5 6,75
25 30 TYČ Jakub  1000 Šachový spolek Železné hory 3 19 26 7
26 43 ŠURKALA Jakub  1000 Šachový spolek Železné hory 3 17,5 23,5 8
27 23 PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel  1000 TJ CHS Chotěboř 3 17 24,5 6,5
28 20 PAAR David  1000 2222 ŠK Polabiny 3 15,5 21 7,25
29 21 PALEČKOVÁ Simona  1000 Šachový spolek Železné hory 3 15 20,5 5,5
30 25 PROKOP Daniel  1000 DDM Přelouč 3 15 19,5 4,5
31 31 TYČ Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 3 14,5 20 4,5
32 41 ČERVENÝ Vojtěch  1000 2222 ŠK Polabiny 3 13,5 19,5 5,5
33 10 DANKO Matěj  1000 Šachový spolek Železné hory 3 13 19 6,5
34 35 VERNER Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 17 22,5 5,5
35 40 ČERNÝ Sebastian  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 15,5 22 6
36 12 DUBRAVČÍK Lukáš  1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 12,5 18 3
37 36 VEČEŘÍLEK Pavel  1000 TJ CHS Chotěboř 2 16,5 23,5 5
38 24 PERTL Jakub  1000 TJ CHS Chotěboř 2 15,5 22 3,5
39 28 STOČKOVÁ Lucie  1000 2222 ŠK Polabiny 2 14,5 20,5 3,5
40 37 VLASTNÍK Jan  1000 2222 ŠK Polabiny 2 13,5 18 2,5
41 42 ŠEDAJ Martin  1000 ŠS Železné hory 2 12,5 18 3
42 13 HORÁK Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 1,5 13 17,5 2
43 14 HORÁK Lukáš  1000 Šachový spolek Železné hory 1 12 17 1,5
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 JUN Rudolf  1688 TJ CHS Chotěboř 7 23 33 33
2 1 NOVOTNÝ Martin  1728 DDM Symfonie Poděbrady 6 21,5 31,5 24,5
3 5 NĚMEČEK Pavel  1501 DDM Symfonie Poděbrady 5 21,5 30,5 19,25
4 8 BRÁZDA Vít  1419 2222 ŠK Polabiny 5 21,5 29,5 18,75
5 11 VÁŇA Vojtěch  1258 2222 ŠK Polabiny 5 21 31 19
6 3 NĚMEČEK Lukáš  1635 DDM Symfonie Poděbrady 4,5 23,5 33,5 18
7 7 STOČEK Martin  1439 2222 ŠK Polabiny 4,5 21,5 32 17,75
8 4 JIROUŠEK Jan  1618 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 19 28 15,25
9 18 PETRŽELA Lukáš  1057 Sokol Hradec Králové 4 20,5 29,5 13,5
10 6 JAREŠ Michal  1470 Šachový spolek Železné hory 4 20,5 29,5 12
11 16 KŘIVSKÝ Lukáš  1076 TJ CHS Chotěboř 4 18,5 23,5 9
12 27 POSPÍŠIL Šimon  1000 ŠS Železné hory 4 18 23 9
13 25 LAURYN Josef  1000 DDM Přelouč 4 17,5 25,5 12,5
14 12 LEKSOVÁ Soňa  1197 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 17 24,5 12
15 23 JECH Daniel  1000 DDM Přelouč 4 15,5 20,5 8
16 14 PILNÁ Jitka  1153 2222 ŠK Polabiny 3,5 20,5 27,5 12
17 10 ROŽEK Jan  1271 Šachový spolek Železné hory 3,5 18,5 27,5 11,25
18 9 PŮLPÁN Ondřej  1308 2222 ŠK Polabiny 3,5 17 23,5 9,75
19 19 KLEJCH Filip  1052 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 18,5 25,5 8
20 13 PATAKI Alexandr  1181 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 18 23,5 7
21 17 HLÍNA Adam  1069 Šachový spolek Železné hory 3 17,5 25,5 8
22 15 NIKOLINKO Tomáš  1141 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3 15,5 21,5 6
23 20 BRUNCLÍK Tobias  1000 ŠS Železné hory 3 15,5 21 5
24 28 PROKOPOVÁ Denisa  1000 DDM Přelouč 3 14 18 4
25 26 LE Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 3 13,5 18,5 5
26 21 COUFAL Tadeáš  1000 Šachový spolek Železné hory 2 15 20 2
27 24 KORYTIÁK Antonín  1000 Šachový kroužek Velichovky 2 14,5 20,5 3
28 22 HORÁK Igor  1000 2222 ŠK Polabiny 2 14 19 3
29 30 STÁRKOVÁ Eliška  1000 DDM Přelouč 2 12,5 18,5 4
30 31 TENGL Josef  1000 2222 ŠK Polabiny 2 11 14 1
31 29 SMETANA Ondřej  1000 2222 ŠK Polabiny 1 12 15 0
32 32 TOMŠŮ Ondřej  1000 2222 ŠK Polabiny 0 15 20 0
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 KLABENEŠ Petr  1603 TJ CHS Chotěboř 5,5 20,5 27,5 20
2 2 NEŠPŮREK Jan  1503 2222 ŠK Polabiny 5 21 29,5 21,25
3 5 KRONOWETTER Aleš  1357 DDM Symfonie Poděbrady 5 19 24,5 14,5
4 4 NOVOTNÁ Tereza  1450 DDM Symfonie Poděbrady 4,5 21,5 29 16,75
5 8 BÍLEK Marek  1238 2222 ŠK Polabiny 4 18,5 25,5 11,75
6 3 KRONOWETTER Bořivoj  1470 DDM Symfonie Poděbrady 4 18 23,5 10
7 7 FALTÝNEK David  1288 Sokol Hradec Králové 3,5 18,5 24 7,25
8 6 LYSÝ Karel  1350 2222 ŠK Polabiny 3,5 18 23,5 8
9 9 CHUDÝ Vladimír  1219 Šachový spolek Železné hory 3 15 20 5,5
10 10 DOLEŽAL Karel  1193 DDM Symfonie Poděbrady 2 17 22 2
11 12 PETRŽÍLKA Radek  1024 Šachový spolek Železné hory 2 16,5 22 3
12 11 MAŇÁKOVÁ Mira  1160 Šachový spolek Železné hory 0 16 23 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.