Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olampiáda - 2.turnaj 07.03.15

Chvaletická šachová olympiáda si už získala trvalé místo v kalendáři zejména začínajících šachových nadějí - druhého turnaje třetího ročníku se v sobotu 7.března 2015 ve třech věkových kategoriích zúčastnilo rekordních 119 (!!!) mladých hráčů a hráček ze 13 míst tří krajů !!!
V nejmladší kategorii A do 10 let se zúčastnilo 56 dětí, mezi nimiž kraloval Radek Nejedlý z Chotěboře, druhý skončil Michal Stejskal z Hořic a třetí byl Jakub Nešpůrek z Železných hor, nejlepší z dívek byla Veronika Křivská z Chotěboře.
V prostřední věkové kategorii B do 13 let se mezi 46 účastníky nevíce dařilo Martinovi Novotnému následovanému Pavlem Němečkem (oba Poděbrady), třetí skončil Vít Brázda z Polabin a nejlepší dívkou se stala Barbora Málková z Lanškrouna.
V nejstarší kategorii C do 16 let se prezentovalo 19 hráčů, z nichž první byl Petr Klabeneš z Chotěboře, druhé místo obsadil Jiří Píše z Ústí n/O. a třetí skončil Jan Nešpůrek z Polabin, nejlepší z dívek byla Tereza Novotná z Poděbrad.
Průběžné celkové pořadí po dvou odehraných turnajích naleznete zde.
Ohlasy z turnaje by měly být k nalezení na webových stránkách České Třebové, Chotěboře, Polabin, Ústí n/O. a Železných hor.


Chvaletická šachová olympiáda, 3. ročník, 2.turnaj
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Šmajzr Martin
Rozhodčí : Hlavica Břetislav
Bedenkzeit : 2 x 15 minut
Místo : Chvaletice
Datum : 2015/03/07
Kategorie A
Poř. St.č. Jméno Typ pohlaví Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 NEJEDLÝ Radek  08   D 1183 TJ CHS Chotěboř 6 24 33,5 27,5
2 38 STEJSKAL Michal        1000 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6 23,5 31,5 26,5
3 6 NEŠPŮREK Jakub      D 1100 ŠS Železné Hory 6 22,5 31,5 26
4 4 JUCHELKA Marek        1134 2222 ŠK Polabiny 5,5 25 34 25
5 5 KOBR Matěj        1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 22 30 18
6 3 MÁLEK Filip        1150 TJ Lanškroun 5 21 30 20
7 9 NEJEDLÝ Lukáš  08   D 1085 TJ CHS Chotěboř 5 21 30 19
8 22 LAURYN Jakub        1000 DDM Přelouč 5 20 29,5 20
9 40 TYČ Jakub      D 1000 ŠS Železné Hory 5 20 29 18,5
10 1 BROŽKA Karel  08     1402 TJ Sokol Zaječice 5 19 27,5 16
11 7 ROUB Radek        1100 ŠS Železné hory 4,5 25,5 34,5 19,5
12 21 KŘIVSKÁ Veronika    w   1000 TJ CHS Chotěboř 4,5 19,5 26,5 15
13 17 JUN Robert  08     1000 TJ CHS Chotěboř 4,5 18,5 26 15
14 46 VÁŇA Jakub      D 1000 2222 ŠK Polabiny 4 21,5 30,5 14,5
15 42 TÝČ Adam        1000 ŠS Železné hory 4 21 26,5 11,5
16 27 NASTOUPIL Adam      D 1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 20,5 29 14
17 50 ČERVENÝ Vojtěch        1000 2222 ŠK Polabiny 4 20,5 28,5 15,5
18 51 ŠLOSAR Jan  08     1000 2222 ŠK Polabiny 4 19,5 27 12,5
19 25 MARXOVÁ Šárka    w   1000 TJ Jiskra Jaroměř 4 19 27 13
20 49 ČERNÝ Sebastian        1000 ŠS Železné hory 4 19 26,5 12
21 8 NĚMEČKOVÁ Kamila    w D 1090 DDM Symfonie Poděbrady 4 18,5 26 13,5
22 36 PŘÍKASKÝ Marek        1000 TJ Jiskra Jaroměř 4 17,5 24,5 11
23 53 ŠTAUD  Jakub        1000 2222 ŠK Polabiny 4 17,5 23,5 9,5
24 52 ŠMAJZROVÁ Dominika    w   1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 17 24 12
25 45 VYTLAČILOVÁ Ema    w   1000 2222 ŠK Polabiny 4 15,5 22,5 10,5
26 33 PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby    w   1000 TJ CHS Chotěboř 3,5 18,5 25,5 8,25
27 54 ŠURKALA Jakub        1000 ŠS Železné hory 3,5 17 23 8,75
28 16 JAHODA Vojtěch        1000 ŠS Železné hory 3,5 16,5 23,5 9,25
29 29 NĚMEČEK Tomáš  08     1000 DDM Kutná Hora 3,5 15 22 7
30 37 ROBOVSKÝ Filip        1000 ŠS Železné hory 3,5 15 21 9,75
31 30 PAAR David  08     1000 2222 ŠK Polabiny 3 21,5 29,5 11
32 23 MARTINÍK Daniel        1000 2222 ŠK Polabiny 3 20 27 9
33 13 HOLÁSEK Tomáš  08   D 1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3 17,5 24,5 8,25
34 35 PROKOP Daniel        1000 DDM Přelouč 3 17,5 23,5 7,5
35 39 TOMŠŮ Tomáš        1000 2222 ŠK Polabiny 3 17 25 8,75
36 43 VAŠÍČEK Martin        1000 ŠS Železné hory 3 16 23 7,5
37 19 KMENT Vojtěch        1000 ŠS Železné hory 3 16 22 7
38 31 PALEČKOVÁ Simona    w   1000 ŠS Železné hory 3 15,5 23 6
39 34 PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel        1000 TJ CHS Chotěboř 3 14 19 3,5
40 41 TYČ Karel  08     1000 ŠS Železné hory 3 13 20 5
41 11 CHADRABA Adam  08     1000 ŠS Železné hory 2,5 15,5 23 5,5
42 12 DANKO Matěj        1000 ŠS Železné hory 2,5 15,5 22 6,75
43 44 VLASTNÍK Jan        1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 14 19,5 3,75
44 28 NESLÁDKOVÁ Eliška    w   1000 ŠS Železné hory 2,5 13,5 19 2,75
45 24 MARTINÍK David  08     1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 13 18 4,5
46 48 ČABALA  Sebaastian        1000 ŠS Železné hory 2 14 19,5 3,75
47 47 VÍŠEK Antonín        1000 ŠS Železné hory 2 14 18,5 2,5
48 32 PAVLAS Jiří        1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 13 20 4
49 18 KLEMOVÁ Viktorie Alena  08 w   1000 2222 ŠK Polabiny 2 13 17,5 2,5
50 20 KRATOCHVÍLOVÁ Tereza  08 w   1000 2222 ŠK Polabiny 2 12 16,5 1,5
51 10 BOCHNÍČEK Kryštof  08     1000 ŠS Železné hory 1,5 15 20 2,75
52 14 HORÁK Karel        1000 ŠS Železné hory 1 14,5 19 1
53 26 MIKEŠ Matyáš        1000 2222 ŠK Polabiny 1 9 13,5 1,25
54 15 HORÁK Lukáš  08     1000 ŠS Železné hory 0,5 11,5 16,5 0,5
Kategorie B
Poř. St.č. Jméno Typ pohlaví Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 NOVOTNÝ Martin        1565 DDM Symfonie Poděbrady 6,5 23,5 31 28,25
2 3 NĚMEČEK Pavel      D 1542 DDM Symfonie Poděbrady 6 21,5 30,5 24
3 7 BRÁZDA Vít      C 1407 2222 ŠK Polabiny 5,5 20 28,5 20,75
4 8 STOČEK Martin        1391 2222 ŠK Polabiny 5 22,5 31,5 20,75
5 4 NĚMEČEK Lukáš      D 1416 DDM Symfonie Poděbrady 5 21,5 30,5 19,25
6 6 MÁLKOVÁ Barbora    w   1412 TJ Lanškroun 5 20,5 27,5 17
7 11 VÁŇA Vojtěch      C 1233 2222 ŠK Polabiny 5 20 27,5 17,5
8 34 LAURYN Josef        1000 DDM Přelouč 5 19 26,5 18
9 1 JIROUŠEK Jan        1593 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 24,5 34 20
10 9 PÍŠE Michal        1335 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 21 30,5 16,75
11 10 ROŽEK Jan      D 1281 ŠS Železné Hory 4,5 21 29 16,75
12 15 LEKSOVÁ Soňa    w D 1159 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4,5 20,5 29,5 16,5
13 23 KŘIVSKÝ Lukáš        1055 TJ CHS Chotěboř 4,5 18 24,5 14,75
14 12 HOLÁSKOVÁ Veronika    w C 1226 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 18,5 26 11,5
15 21 HLÍNA Adam      D 1063 ŠS Železné Hory 4 18,5 25,5 11
16 14 HUTAŘ Vojtěch      D 1196 TJ CHS Chotěboř 4 17,5 23,5 9
17 13 LIŠKA Kryštof        1198 2222 ŠK Polabiny 4 17 26 11,5
18 18 SEIBERT Nataniel        1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 16,5 24 11
19 19 TLAPÁK Marek      D 1100 ŠS Železné Hory 4 16,5 23,5 11
20 20 URBAN Martin      D 1100 ŠS Železné Hory 4 16 24 11
21 41 SKÁLA Jakub        1000 2222 ŠK Polabiny 4 15 21,5 11
22 5 DUDLOVÁ Kateřina    w   1414 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 21,5 28,5 12,25
23 43 STÁRKOVÁ Eliška    w   1000 DDM Přelouč 3,5 17 24 11,25
24 32 KNOLL Ondřej        1000 ŠS Železné hory 3,5 15,5 21,5 8,75
25 45 ČERNIL Michal        1000 ŠS Železné hory 3,5 13,5 18,5 6,25
26 40 RYGLEVICZ Matouš        1000 ŠS Železné hory 3,5 12,5 18 6,75
27 24 HUTAŘ Šimon      C 1007 TJ CHS Chotěboř 3 20,5 28,5 10,5
28 31 JECH Daniel        1000 DDM Přelouč 3 20 27,5 9
29 38 POSPÍŠIL Šimon        1000 ŠS Železné hory 3 19,5 28 9,5
30 44 TAUCHMAN Martin        1000 TJ Jiskra Jaroměř 3 16,5 21,5 6,5
31 46 NĚMEČEK Jan        1000 DDM Kutná Hora 3 15,5 22,5 7,5
32 16 PETRŽELA Lukáš        1120 Sokol Hradec Králové 3 15 21 6,5
33 17 HOLÁSKOVÁ Markéta    w D 1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2,5 18,5 25 6,25
34 36 LYASHKO Serhyi        1000 ŠS Železné hory 2,5 17,5 24 6,75
35 35 LE Adam        1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 16,5 22,5 6,25
36 33 KŮRKA Adam      D 1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 16,5 22,5 5,75
37 22 HANUŠKA Filip        1061 ŠS Železné Hory 2,5 16 23 7,25
38 26 BRUNCLÍK Tobias        1000 ŠS Železné hory 2,5 15,5 21,5 3,25
39 27 BUŘIVAL Adam        1000 ŠS Železné hory 2,5 14 19 2,75
40 30 HORÁK Igor        1000 2222 ŠK Polabiny 2 18 25,5 6
41 39 PROKOPOVÁ Denisa    w   1000 DDM Přelouč 2 14 20 4
42 42 SMETANA  Ondřej        1000 2222 ŠK Polabiny 2 12 16,5 1
43 28 DRÁBEK Václav        1000 ŠS Železné hory 2 10,5 14,5 1
44 25 BOCHNÍČKOVÁ Nela    w   1000 ŠS Železné hory 1,5 14,5 23 3,75
45 29 HOLEČEK Jiří        1000 ŠS Železné hory 1 13 18 0
46 37 MAREŠOVÁ Lucie    w   1000 ŠS Železné hory 0 12,5 17,5 0
Kategorie C
Poř. St.č. Jméno Typ pohlaví Skup. Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 7 KLABENEŠ Petr      C 1440 TJ CHS Chotěboř 6,5 22,5 30 27,75
2 4 PÍŠE Jiří        1498 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 21,5 31 20
3 1 NEŠPŮREK Jan      C 1631 2222 ŠK Polabiny 5 21,5 31 19,5
4 5 NOVOTNÁ Tereza    w   1483 DDM Symfonie Poděbrady 5 16 24,5 15,5
5 9 KRONOWETTER Bořivoj      C 1355 DDM Symfonie Poděbrady 4,5 22 30 17,75
6 2 HOLÁSEK Vojtěch      C 1518 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 20,5 29,5 13,5
7 3 ŠMAJZROVÁ Veronika    w   1499 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4 19 28 11,5
8 8 KRONOWETTER Aleš      C 1378 DDM Symfonie Poděbrady 4 19 26 11,5
9 10 LYSÝ Karel        1345 2222 ŠK Polabiny 4 19 24,5 10,5
10 11 FALTÝNEK David        1274 Sokol Hradec Králové 4 15,5 22 9
11 13 CHUDÝ Vladimír      C 1215 ŠS Železné Hory 3,5 16 21,5 7
12 14 MAŇÁKOVÁ Mira    w C 1156 ŠS Železné Hory 3 18 23,5 7,5
13 6 BÍLEK Marek      C 1469 2222 ŠK Polabiny 3 17 22,5 4,5
14 12 DOLEŽAL Karel      C 1253 DDM Symfonie Poděbrady 3 16 21,5 6,75
15 16 PLÍVA Petr        1118 2222 ŠK Polabiny 3 13,5 20,5 3,5
16 15 PETRŽÍLKA Radek      C 1126 ŠS Železné Hory 3 13,5 19,5 7
17 17 HLAVÁČEK Radan      C 1003 ŠS Železné Hory 2,5 14,5 20 4,25
18 18 KAPEŠ David        1000 2222 ŠK Polabiny 2 14,5 21 4
19 19 VÍŠEK František        1000 ŠS Železné hory 1 14 20 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.