Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

24.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Chvaletická šachová olympiáda - 3.turnaj 03.05.15

Třetí turnaj Chvaletické šachové olympiády, hraný v sobotu 2.května 2015, přivítal na startu ve třech kategoriích opět více než sto startujících (!).
V nejmladší kategorii A mezi 52 účastníky zvítězil Karel Brožka ze Zaječic ale jen na pomocné hodnocení před Michalem Stejskalem z Hořic a Markem Juchelkou, nejlepší dívkou byla Tereza Šulcová (oba Polabiny).
V kategorii B byl z 31 účastníků nejlepší Martin Novotný z Poděbrad před Michalem Jarešem ze Železných hor, na třetím místě skončila nejlepší z dívek Veronika Holásková z Ústí n/O..
V nejstarší kategorii C obsadil první místo mezi 18 hráči Vojtěch Holásek z Ústí n/O. před Matějem Prokopem z Rapidu Pardubice a Bořivojem Kronowetterem, jedinou dívkou byla Tereza Novotná (oba Poděbrady).
Ohlasy na turnaj můžete nalézt na webových stránkách Chotěboře, Rapidu Pardubice, Polabin, Ústí n/O. a Železných hor, průběžné pořadí po třech odehraných turnajích naleznete zde.


Chvaletická šachová olympiáda, 3. ročník
Organizátor : Šachový spolek Železné hory
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Šilar Lubomír
Hlavní rozhodčí : Jareš Ondřej
Rozhodčí : Hlavica Břetislav, Navrátil František, Tyč Miroslav
Bedenkzeit : 2 x 15 minut
Místo : Chvaletice
Datum : 2015/05/02
Kategorie A, 3. turnaj
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 BROŽKA Karel  1407 TJ Sokol Zaječice 6 25,5 33,5 27,5
2 37 STEJSKAL Michal  1000 TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší 6 23,5 33 27
3 3 JUCHELKA Marek  1203 2222 ŠK Polabiny 6 23,5 32,5 26,5
4 5 MÁLEK Filip  1154 TJ Lanškroun 6 23 32,5 26,5
5 2 NEJEDLÝ Radek  1258 TJ CHS Chotěboř 5 23 31 19
6 4 ŠULCOVÁ Tereza  1160 2222 ŠK Polabiny 5 22,5 29,5 17,5
7 10 NEŠPŮREK Jakub  1045 Šachový Spolek Železné Hory 5 20,5 29,5 18,5
8 7 ROUB Radek  1100 Šachový spolek Železné hory 5 19,5 26,5 16,5
9 46 VOBORNÍK Jiří  1000 2222 ŠK Polabiny 5 18,5 24,5 16,5
10 6 KOBR Matěj  1100 Šachový klub Ústí nad Orlicí 4,5 22 31 16,75
11 43 TŘASÁKOVÁ Adéla  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 22 28 14,25
12 48 VÁŇA Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 20,5 28 14,75
13 25 MARTINÍK Daniel  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 18,5 24,5 14,25
14 51 ŠTAUD  Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 4,5 17 23,5 13,25
15 11 NEJEDLÝ Lukáš  1040 TJ CHS Chotěboř 4 23 32 16
16 20 JUN Robert  1000 TJ CHS Chotěboř 4 22,5 31,5 16
17 8 NĚMEČKOVÁ Kamila  1059 DDM Symfonie Poděbrady 4 20,5 26,5 13
18 9 MARXOVÁ Šárka  1050 TJ Jiskra Jaroměř 4 19,5 27,5 12,5
19 29 NASTOUPIL Adam  1000 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 19 28 12
20 42 TÝČ Adam  1000 Šachový spolek Železné hory 4 18,5 26,5 12,5
21 34 PEJŘIMOVSKÁ Viola Ruby  1000 TJ CHS Chotěboř 4 18,5 25 11,5
22 32 PAAR David  1000 2222 ŠK Polabiny 4 17,5 25 11,5
23 31 OTMAN Jan  1000 Šachový kroužek Velichovky 4 16 24 10
24 35 PEJŘIMOVSKÝ Tadeáš Rubel  1000 TJ CHS Chotěboř 4 16 21,5 9,5
25 19 JIRÁČKOVÁ Markéta  1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 21 27,5 12,75
26 15 HOLÁSEK Tomáš  1000 Šachový klub Ústí nad Orlicí 3,5 20,5 29 11,25
27 47 VYTLAČILOVÁ Ema  1000 2222 ŠK Polabiny 3,5 18 25 10,75
28 52 ŠURKALA Jakub  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 18 24,5 8,5
29 21 KAŠIČKA Ondřej  1000 Šachový spolek Železné hory 3,5 16 24 8,75
30 23 KOVÁŘ Jakub  1000 2222 ŠK Polabiny 3 18 25 7,5
31 40 TYČ Jakub  1000 Šachový Spolek Železné Hory 3 18 24,5 8
32 24 LAURYN Jakub  1000 DDM Přelouč 3 16,5 24,5 8
33 39 TOMŠŮ Tomáš  1000 2222 ŠK Polabiny 3 15,5 22,5 6
34 44 VAŠÍČEK Martin  1000 Šachový spolek Železné hory 3 15,5 22 7,5
35 14 DANKO Matěj  1000 Šachový spolek Železné hory 3 15,5 21,5 7,25
36 41 TYČ Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 3 15,5 19,5 5
37 36 PROKOP Daniel  1000 DDM Přelouč 3 15 21,5 6,5
38 50 ČERVENÝ Vojtěch  1000 2222 ŠK Polabiny 3 13 19 6
39 22 KMENT Vojtěch  1000 Šachový spolek Železné hory 3 13 17,5 4,5
40 49 ČERNÝ Sebastian  1000 Šachový spolek Železné hory 2,5 16 21,5 5,25
41 26 MARTINÍK David  1000 2222 ŠK Polabiny 2,5 13,5 18 3,5
42 33 PALEČKOVÁ Simona  1000 Šachový spolek Železné hory 2 16 23 5
43 27 MELICHAROVÁ Anna  1000 2222 ŠK Polabiny 2 16 23 3
44 16 HORÁK Karel  1000 Šachový spolek Železné hory 2 15 21 3,5
45 38 TLUSTÝ Matěj  1000 Šachový spolek Železné hory 2 13 19 4,25
46 13 CHADRABA Adam  1000 Šachový spolek Železné hory 2 13 18 3
47 45 VERNER Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 2 13 17 1
48 28 MIKEŠ Matyáš  1000 2222 ŠK Polabiny 2 12 17 1,5
49 18 JAHODA Vojtěch  1000 Šachový spolek Železné hory 1,5 15,5 21,5 4
50 12 BOCHNÍČEK Kryštof  1000 Šachový spolek Železné hory 1,5 13,5 18 1
51 30 NESLÁDKOVÁ Eliška  1000 Šachový spolek Železné hory 1 12,5 17,5 0
52 17 HORÁK Lukáš  1000 Šachový spolek Železné hory 0 11,5 17 0
Kategorie B, 3. turnaj
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 NOVOTNÝ Martin  1728 DDM Symfonie Poděbrady 6,5 24 32,5 30
2 4 JAREŠ Michal  1470 Šachový spolek Železné hory 5,5 21 30,5 22,25
3 10 HOLÁSKOVÁ Veronika  1193 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5 22,5 32 21,5
4 2 NĚMEČEK Lukáš  1635 DDM Symfonie Poděbrady 5 22 30 18
5 5 BRÁZDA Vít  1419 2222 ŠK Polabiny 5 20,5 28,5 18,5
6 22 LAURYN Josef  1000 DDM Přelouč 5 20 29,5 18
7 6 MÁLKOVÁ Barbora  1350 TJ Lanškroun 5 20 28 17,5
8 7 VÁŇA Vojtěch  1258 2222 ŠK Polabiny 4,5 21,5 28,5 15,5
9 3 NĚMEČEK Pavel  1501 DDM Symfonie Poděbrady 4 22 30,5 14
10 13 NIKOLINKO Tomáš  1141 TJ Lokomotiva Česká Třebová 4 19,5 28 13,5
11 11 HUTAŘ Šimon  1181 TJ CHS Chotěboř 4 18,5 25,5 12
12 24 MAREŠOVÁ Kristýna  1000 TJ Sokol Horní Čermná 4 18 26 13
13 8 HUTAŘ Vojtěch  1197 TJ CHS Chotěboř 4 17,5 25 11,5
14 12 PILNÁ Jitka  1153 2222 ŠK Polabiny 4 16,5 22,5 9
15 29 TOERVENYI Vojtěch  1000 2222 ŠK Polabiny 4 15,5 22,5 10,5
16 28 STÁRKOVÁ Eliška  1000 DDM Přelouč 4 15 20,5 8,5
17 9 LEKSOVÁ Soňa  1197 TJ Lokomotiva Česká Třebová 3,5 21,5 28,5 11,25
18 14 KŘIVSKÝ Lukáš  1076 TJ CHS Chotěboř 3 20,5 28,5 10,5
19 16 PETRŽELA Lukáš  1057 Sokol Hradec Králové 3 18 26,5 7,5
20 20 HORÁK Igor  1000 2222 ŠK Polabiny 3 17,5 23,5 6,5
21 21 KNOLL Ondřej  1000 Šachový spolek Železné hory 3 16,5 23 6
22 19 COUFAL Tadeáš  1000 Šachový spolek Železné hory 3 15,5 22 4,5
23 31 ČERNIL Michal  1000 Šachový spolek Železné hory 3 13,5 18,5 5,5
24 25 POSPÍŠIL Šimon  1000 Šachový spolek Železné hory 3 12,5 19 5
25 26 PROKOPOVÁ Denisa  1000 DDM Přelouč 2,5 9 14 3
26 23 LE Adam  1000 2222 ŠK Polabiny 2 16,5 22 3,5
27 15 HOLÁSKOVÁ Markéta  1072 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2 15 21,5 3
28 18 BRUNCLÍK Tobias  1000 Šachový spolek Železné hory 2 15 20 2,5
29 17 BOCHNÍČKOVÁ Nela  1000 Šachový spolek Železné hory 2 12,5 18,5 3
30 30 TOMŠŮ Ondřej  1000 2222 ŠK Polabiny 2 10,5 15 3,5
31 27 SMETANA Ondřej  1000 2222 ŠK Polabiny 1,5 12,5 18 2,5
Kategorie C, 3. turnaj
Poř. St.č. Jméno Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4 HOLÁSEK Vojtěch  1487 Šachový klub Ústí nad Orlicí 5,5 20,5 27,5 20,25
2 2 PROKOP Matěj  1602 ŠK Rapid Pardubice, o.s. 5 20 28,5 19
3 5 KRONOWETTER Bořivoj  1470 DDM Symfonie Poděbrady 5 20 26,5 16
4 8 LYSÝ Karel  1350 2222 ŠK Polabiny 5 19 26,5 17,5
5 3 NEŠPŮREK Jan  1503 2222 ŠK Polabiny 4,5 18,5 26 15,5
6 7 KRONOWETTER Aleš  1357 DDM Symfonie Poděbrady 4 17,5 25 12,75
7 10 CHUDÝ Vladimír  1219 Šachový Spolek Železné Hory 4 16,5 22,5 10
8 6 NOVOTNÁ Tereza  1450 DDM Symfonie Poděbrady 4 16 23,5 14
9 12 HLAVÁČEK Radan  1175 Šachový Spolek Železné Hory 3,5 14 19,5 8,75
10 1 KLABENEŠ Petr  1603 TJ CHS Chotěboř 3 22 30,5 11
11 9 FALTÝNEK David  1288 Sokol Hradec Králové 3 20,5 27,5 9,5
12 15 PLÍVA Petr  1078 2222 ŠK Polabiny 3 19,5 26 9,25
13 11 DOLEŽAL Karel  1193 DDM Symfonie Poděbrady 3 18,5 25,5 8,5
14 17 KAPEŠ David  1000 2222 ŠK Polabiny 3 14 20 6,5
15 16 PETRŽÍLKA Radek  1024 Šachový Spolek Železné Hory 2,5 14 19 4
16 13 PLUHAŘ Daniel  1127 2222 ŠK Polabiny 2 17 24,5 5,75
17 18 ŠEBESTIÁN Miloš  1000 DDM Přelouč 2 14 19,5 3,75
18 14 VLČEK Tomáš  1101 2222 ŠK Polabiny 1 16 23 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.