Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2015 - hlavní turnaje 02.08.15

Ve dnech 24.července až 1.srpna 2015 vyvrcholil 26.ročník festivalu CHECH OPEN 2015 čtyřmi hlavními turnaji, jichž se zúčastnilo celkem 1038 hráčů.
V turnaji A potvrdili své kvality dva nejvýše nasazení hráči, když první byl 'domácí' GM Viktor Láznička z Nového Boru před 'taky domácím' GM Sergejem Movsesianem (t.č. Arménem), třetí místo patřilo GM Robertu Cvekovi z Nového Boru, nejlepším z našich zástupců byl IM Lukáš Černoušek z Rapidu Pardubice.
Turnaj B vyhrál IM Josef Přibyl z Holdie Praha před G. Kuzminem z Ruska a Minh Duc NGO z Německa, z našich zástupců byl nejúspěšnější Václav Grundman z Polabin.
V turnaji C byl nejlepší Batsaikhan TSERENDORJ z USA, druhé místo obsadil Evgeniy BAGLAEV z Ruska a na třetím místě skončila nejlepší česká zástupkyně Michaela Nová z Polabin.
V turnaji D kralovali zástupci Ruska v pořadí Viatcheslav STAROVEROV, Aida TUKAEVA a Alexander ZAYTSEV, nejlepším českým a současně i naším zástupcem se stal Michal JAREŠ ze Železných hor.


CZECH OPEN 2015 - hlavní turnaje
Organizátor : AVE-Kontakt s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Dr. Jan Mazuch
Bedenkzeit : 2x1,5 h/40 + 30 min + 30s/move
Místo : Pardubice (CZE)
Datum od : 2015/07/24 Datum do 2015/08/01
Turnaj A
Hlavní rozhodčí : IA Jevgenij Melikset-Bek
Rozhodčí : FA Martin Dobrotka
Ø ELO turnaje : 2283
                         
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno pohlaví Skup. FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM LAZNICKA Viktor      CZE 2657 1. Novoborsky Sk 7,5 2487 42,5 53,5
2 2 GM MOVSESIAN Sergei      ARM 2653   7 2468 41,5 53,5
3 21 GM CVEK Robert      CZE 2517 1. Novoborsky Sk 7 2445 39 49,5
64 76 FM CERVENY Martin      CZE 2394 2222 Sk Polabiny 5,5 2353 32,5 42,5
75 32 GM NEUMAN Petr      CZE 2470 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 2299 36 46
91 120 FM SABOL Marian      CZE 2312 Sk Vysoke Myto 5 2347 34 43
153 130 FM JEDLICKA Ales      CZE 2299 2222 Sk Polabiny 4,5 2261 32 41
159 138 FM MACHAN Jan    U18 CZE 2286 2222 Sk Polabiny 4,5 2233 32 40,5
162 151 FM PULPAN Jakub    U18 CZE 2263 2222 Sk Polabiny 4,5 2217 28,5 36,5
165 238   TUMA Jan    U18 CZE 2141 Tj Chs Chotebor 4,5 2205 22,5 28,5
248 171   PEKAR Vaclav      CZE 2233 Tj Jiskra Litomysl 3 2224 29,5 38
252 253   HORACEK Michal      CZE 2124 Sk Bohemia Pardubice O.S. 3 2186 24 29
283 272   NOVAK Ales      CZE 2080 Sk Bohemia Pardubice O.S. 2 2180 25 33,5
Turnaj B
Hlavní rozhodčí : IA Thomas Strobl
Rozhodčí : FA Michail Korecek
Ø ELO turnaje : 1941
                         
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno pohlaví Skup. FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 3 IM PRIBYL Josef    S60 CZE 2274 Sk Holdia Dp Praha 7,5 2068 41,5 52
2 2   KUZMIN G.      RUS 2296   7,5 2026 39 48,5
3 70   NGO Minh Duc    U16 GER 2018   7 2101 45,5 56
47 34   GRUNDMAN Vaclav    U16 CZE 2071 2222 Sk Polabiny 5,5 1972 35,5 46
53 40   LIDUCH Filip      CZE 2058 2222 Sk Polabiny 5,5 1952 34 43
85 16   SILAR Lubomir    S60 CZE 2139 Sachovy Spolek Zelezne Hory 5 1905 31,5 40,5
92 53   KOTVA Milan    S60 CZE 2036 Tj Slovan Moravska Trebova 5 1874 29 37
119 24   REZNICEK Dominik      CZE 2101 2222 Sk Polabiny 4,5 1935 31 40,5
151 93   DANEK Pavel      CZE 1981 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4 1942 34 43,5
190 129   STARY Lukas      CZE 1927 Jiskra Hermanuv Mestec 3,5 1808 26,5 36,5
194 185   JANECEK Vaclav      CZE 1834 Tj Spartak Oez Letohrad 3 1958 31 40
198 183   SLABY Milos    S60 CZE 1836 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3 1930 31,5 41,5
213 182   NESPUREK Petr      CZE 1840 2222 Sk Polabiny 3 1853 24 31
215 180   BARTOS Karel      CZE 1842 Sk Svitavy 3 1827 27,5 35
226 192   SCHAFFER Ondrej      CZE 1827 Tj Stefanydes Policka 2,5 1814 25,5 32,5
Turnaj C
Hlavní rozhodčí : IA Rastislvav Diviak
Rozhodčí : FA Jirina Prokopova, FA Tadeusz Agacinski
Ø ELO turnaje : 1706
                         
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno pohlaví Skup. FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 4   TSERENDORJ Batsaikhan      USA 2049   8 40 51,5 7
2 2   BAGLAEV Evgeniy      RUS 2080   7,5 43,5 53,5 6
3 70   NOVA Michaela  w   CZE 1828 2222 Polabiny 7,5 35,5 45,5 7
7 29   CACH Jakub      CZE 1910 2222 Sk Polabiny 7 38,5 49,5 6
10 55   PULPAN Matej    U14 CZE 1861 2222 Sk Polabiny 7 34 42,5 6
16 102   LUDVIK Tomas    U14 CZE 1785 2222 Sk Polabiny 6,5 39 49 6
18 85   SVANDA Ondrej    U14 CZE 1801 Tj Stefanydes Policka 6,5 36,5 47 5
37 18   SVUB Jan    S60 CZE 1932 Tj Lanskroun 6 35,5 46 5
39 149   GREGOR Jiri      CZE 1711 2222 Sk Polabiny 6 34,5 44,5 5
46 19   NETUSIL Jakub      CZE 1930 Sk Usti nad Orlici 5,5 39 50 5
72 104   RIHA Vojtech    U14 CZE 1781 ŠO Hlinsko 5,5 31,5 40 5
81 144   SVITIL Radek      CZE 1721 Sk Rapid Pardubice 5 37 47,5 4
92 5   VODICKA Pavel      CZE 2030 Sk Bohemia Pardubice 5 33 42 3
102 115   LORENC Adam      CZE 1765 Tj Spartak Letohrad 5 31,5 39,5 4
  157   VOREL Bohuslav      CZE 1695 2222 Sk Polabiny 5 30 38,5 3
119 120   JANKO Jan      CZE 1758 Sk Rapid Pardubice 5 24,5 31 4
120 46   SODOMKA Adam      CZE 1878 Tj Stefanydes Policka 4,5 38 47 4
148 110   PAPACEK Milos      CZE 1777 Tjspartak  Letohrad 4,5 27,5 34 4
149 123   PALLA Stanislav    S60 CZE 1758 Tj Lanskroun 4,5 27 36 3
155 172   KVAPIL Petr    S60 CZE 1667 Sk Bohemia Pardubice 4 36 46,5 3
157 155   SCHAFFER David      CZE 1704 Tj Stefanydes Policka 4 35 44,5 4
175 114   ZEJDLIK Patrik      CZE 1766 2222 Sk Polabiny 4 30,5 40 3
181 168   KOPECKY Vaclav      CZE 1679 Tj Stefanydes Policka 4 29,5 37 3
191 116   STODOLA Jakub      CZE 1765 Tj Stefanydes Policka 4 27 35,5 3
221 244   SVANDA Adam    U14 CZE 1465 Tj Stefanydes Policka 3,5 25,5 33 2
243 201   KREJCI Jan    S60 CZE 1601 2222 Sk Polabiny 3 23,5 30 2
Turnaj D
Hlavní rozhodčí : IA Rastislav Diviak
Rozhodčí : Katerina Smajzrova, Josef Sykora
Ø ELO turnaje : 1296
                         
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno pohlaví Skup. FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 222   STAROVEROV Viatcheslav      RUS 1000 Gorodskoy 8 44 55 7
2 31   TUKAEVA Aida  w U12 RUS 1610   8 40 51 8
3 237   ZAYTSEV Alexander      RUS 1000   7,5 41,5 53 6
5 122   JARES Michal    U12 CZE 1478 Sachovy Spolek Zelezne Hory 7 43 55 6
7 36   PROKOP Matej      CZE 1588 Sk Rapid Pardubice, O.S. 7 40 51 7
9 13   JOUZA Petr      CZE 1656 Sokol Lazne Bohdanec 7 39 51,5 7
16 6   KOTLANT Tomas      CZE 1678 Sk Bohemia Pardubice O.S. 6,5 39,5 50,5 6
19 21   CACH Zdenek      CZE 1638 2222 Sk Polabiny 6,5 36,5 47,5 5
20 35   CACH Ondrej      CZE 1593 2222 Sk Polabiny 6,5 35 45,5 4
22 26   BRAZDA Vit    U12 CZE 1622 2222 Sk Polabiny 6,5 34,5 44 6
26 57   JOUKL Jakub      CZE 1519 Sk Rapid Pardubice, O.S. 6 38 49 6
55 74   JOUKL Martin      CZE 1461 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 35 44,5 4
60 37   STOCEK Pavel      CZE 1583 2222 Sk Polabiny 5,5 32 40,5 4
68 77   JANECEK Ondrej    S60 CZE 1456 Tj Spartak Oez Letohrad 5 38 49 5
70 54   MIKULENKA Tomas      CZE 1533 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 37,5 47 5
74 133   STEHLIK Pavel      CZE 1304 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 36 46 3
78 121   ZEJDLIK Erik    U12 CZE 1527 2222 Sk Polabiny 5 34,5 43,5 3
82 50   LORENC Josef      CZE 1551 Tj Spartak Oez Letohrad 5 33,5 43 3
84 126   JARES Ondrej      CZE 1427 Sachovy Spolek Zelezne Hory 5 33,5 42 3
89 48   KVAPIL Pavel    S60 CZE 1560 2222 Sk Polabiny 5 32 42 3
94 23   VOLDANOVA Barbora  w   CZE 1636 Sk Bohemia Pardubice O.S. 5 31,5 41 3
100 94   FIALA Jan      CZE 1344 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 28,5 36,5 5
112 72   PISTORA Lubomir    S60 CZE 1473 Sokol Lazne Bohdanec 4,5 34 46 4
119 145   RET Adam Josef    U12 CZE 1221 2222 Sk Polabiny 4,5 32 42 4
120 100   NESPUREK Jan      CZE 1305 2222 Sk Polabiny 4,5 31,5 40,5 4
122 136   PULPAN Ondrej    U12 CZE 1271 2222 Sk Polabiny 4,5 31 39,5 4
124 148   STOCEK Martin    U12 CZE 1210 2222 Sk Polabiny 4,5 30,5 38,5 4
152 161   JUCHELKA Marek    U12 CZE 1088 2222 Sk Polabiny 4 31 39 2
153 76   VINS Karel    S60 CZE 1461 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4 30,5 39 4
162 140   STEKL Filip      CZE 1250 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4 28 36,5 3
163 130   LORENCOVA Jitka  w   CZE 1347 Tj Spartak Oez Letohrad 4 28 36,5 2
166 150   NESPUREK Vojtech      CZE 1200 2222 Sk Polabiny 4 27 37,5 3
184 111   HORACKOVA Isabela  w   CZE 1134 Sk Bohemia Pardubice O.S. 3,5 27,5 36 3
185 157   PLIVA Petr      CZE 1103 2222 Sk Polabiny 3,5 26 34,5 3
203 224   SVOBODA David    U12 CZE 1000 Sk Rapid Pardubice 3 26,5 34,5 3
217 219   SERBOUTI Youness    U12 CZE 1000 Sk Rapid Pardubice 2,5 25,5 33 2
228 202   MATOUSEK Matyas    U12 CZE 1000 Sk Rapid Pardubice, O.S. 2 26,5 33,5 2
232 160   NESPUREK Jakub    U12 CZE 1100 Sachovy Spolek Zelezne Hory 2 18 23,5 2
234 173   BROZ Dominik    U12 CZE 1000 Sk Rapid Pardubice, O.S. 1,5 23,5 30,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.