Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Czech Open 2015 - turnaje v rapidu 26.07.15

Druhým vrcholem letošního 26.ročníku festivalu CZECH OPEN 2015 byly ve dnech 22.-23.července 2015 tři turnaje v rapidu, v nichž se představilo celkem 333 hráčů.
V nejsilněji obsazeném turnaji G1 zvítězil 'domácí' GM Serjej Movsesian před GM Kirillem Stupakem z Běloruska a GM Kirillem Bryzgalinem z Ruska, nejlepší z českých hráčů byl IM Vojtěch Plát z Třince a nejlepším z našinců byl FM Martin Červený z Polabin.
V turnaji G2 se překvapivým vítězem stal Martin Nehyba ze Skaličky, na druhém místě skončila Nataliy Pavlova a na třetím Mikhail Bekhovskiy (oba Rusko), nejlepším z našich zástupců byl Bohuslav Kokeš z Chrudimi.
Turnaj G3 suverénně ovládl Sumiya Chinguun z Mongolska před nejlepším českým i naším zástupcem Ondřejem Cachem z Polabin a Petrem Miratským z Pelhřimova.


CZECH OPEN 2015 - turnaje v rapidu
Organizátor : AVE-KONTAKT s.r.o.,  Pardubice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Dr. Jan Mazuch
Bedenkzeit : 2x 15 min + 10s/move
Místo : Pardubice (CZE)
Rapid G1
Hlavní rozhodčí : IA Jevgenij Melikset-Bek
Rozhodčí : IA Rastislav Diviak
Ø ELO turnaje : 2195
                       
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 GM MOVSESIAN Sergei  F ARM 2724 Sk Rapid Pardubice 7 44,5 55,5 6
2 6 GM STUPAK Kirill  F BLR 2573   7 43 54,5 5
3 13 GM BRYZGALIN Kirill  F RUS 2527   7 42,5 54 5
16 31 FM CERVENY Martin  F CZE 2408 2222 Sk Polabiny 6,5 35 45,5 6
25 61 FM PULPAN Jakub  F CZE 2273 2222 Sk Polabiny 6 32 41,5 5
30 33 GM NEUMAN Petr  F CZE 2397 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5,5 37,5 47,5 4
57 47 FM NOVOTNY Michal  F CZE 2322 2222 Sk Polabiny 5 32,5 42 5
111 91   PETUCHOV Sergej  F CZE 2195 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3,5 29 37,5 3
112 137   FIALA Milan  F CZE 1861 Tj Chs Chotebor 3,5 28,5 37 3
115 113   SYKORA Josef  F CZE 2092 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3,5 28,5 35,5 2
134 143   TOMEK Karel  F CZE 1770 Tj Chs Chotebor 3 22 28,5 1
136 150   PROKOP Matej  F CZE 1647 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3 20 26,5 2
  151   JOUKL Jakub  F CZE 1467 Sk Rapid Pardubice, O.S. 2,5 21 27 1
151 152   JOUKL Martin  F CZE 1291 Sk Rapid Pardubice, O.S. 1,5 20 25,5 0
Rapid G2
Hlavní rozhodčí : IA Thomas Strobl
Rozhodčí : FA Martin Dobrotka
Ø ELO turnaje : 1806
                       
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 53   NEHYBA MARTIN  F CZE 1790 TJ SOKOL SKALICKA 7,5 38,5 49,5 6
2 32   PAVLOVA NATALIY  F RUS 1883 SHKOLA A. KARPOVA 7 40,5 52 5
3 12   BEKHOVSKIY MIKHAIL  F RUS 1987   7 38,5 50 5
9 14   KOKES BOHUSLAV  F CZE 1971 SO TJ CHRUDIM 6 39,5 50,5 5
10 26   SUKDOLAK RADEK  F CZE 1912 TJ CHS CHOTEBOR 6 39,5 48,5 4
  48   CACH JAKUB  F CZE 1811 2222 SK POLABINY 6 37,5 48,5 5
13 19   JELINEK VACLAV  F CZE 1941 SK BOHEMIA PARDUBICE 6 37 47 4
17 13   DANEK PAVEL  F CZE 1972 BOHEMIA PARDUBICE 6 33,5 43 4
24 34   TROJAN LUBOS  F CZE 1876 SK 2222 POLABINY 5 39,5 49,5 4
32 7   TRASAK ONDREJ  F CZE 2041 SK BOHEMIA  PARDUBICE 5 33,5 44 3
34 37   NESPUREK PETR  F CZE 1868 2222 SK POLABINY 5 33 43 4
35 36   PULPAN MATEJ  F CZE 1871 SK 2222 POLABINY 5 33 42 5
55 17   JUST PAVEL  F CZE 1951 2222 SK POLABINY 4 32 41 4
58 74   VANICEK JAN  F CZE 1709 TJ JABLONNE N/O 4 29,5 36,5 3
61 65   DVORAK EDUARD  F CZE 1739 SO KUNVALDSKA AS KUNVALD 4 28,5 36,5 2
68 59   JANKO JAN  F CZE 1762 SK RAPID PARDUBICE 3,5 30,5 39 3
75 61   JUCHELKA PETR  F CZE 1752 SK BOHEMIA PARDUBICE 3 27,5 36,5 3
89 58   HON JIRI  F CZE 1766 RAPID PARDUBICE 0 21 28 0
Rapid G3
Hlavní rozhodčí : FA Michail Korecek
Rozhodčí : Jiri Pyskaty
Ø ELO turnaje : 1316
                       
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 30   CHINGUUN Sumiya  F MGL 1410 Tsagaan Bers 8,5 40 49,5 8
2 21   CACH Ondrej  F CZE 1537 2222 Sk Polabiny 7 42 54,5 6
3 46   MIRATSKY Petr  N CZE 1731 Tj Spartak  Pelhrimov 7 41 54,5 7
8 13   VOREL Bohuslav  F CZE 1623 2222 Sk Polabiny 6,5 37 47,5 6
11 18   MIKULENKA Tomas  F CZE 1575 Sk Rapid Pardubice, O.S. 6 39,5 49,5 5
12 3   JOUZA Petr  F CZE 1670 Sokol Lazne Bohdanec 6 39 48,5 6
14 59   STOCEK Martin  N CZE 1210 2222 Sk Polabiny 6 35,5 45,5 5
28 8   KVAPIL Pavel  F CZE 1640 2222 Sk Polabiny 5 36 48,5 4
29 34   FIALA Jan  F CZE 1386 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 35 45,5 3
30 23   KOLOMY Robert  F CZE 1513 Sk Rapid Pardubice, O.S. 5 35 44 3
33 26   NESPUREK Jan  F CZE 1496 2222 Sk Polabiny 5 34 44,5 4
34 6   KREJCI Jan  F CZE 1651 2222 Sk Polabiny 5 33,5 44 5
39 54   ZIDEK Jan  N CZE 1259 Tj Sokol Zajecice 5 31 39 3
50 45   HORACKOVA Isabela  F CZE 1134 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4,5 27,5 36 4
53 57   RET Adam Josef  N CZE 1221 2222 Sk Polabiny 4 35 45 3
56 20   FAJOVA Alice  F CZE 1549 Sk Bohemia Pardubice O.S. 4 30 39 4
57 55   STEKL Filip  N CZE 1250 Sk Rapid Pardubice, O.S. 4 30 38,5 3
60 65   JUCHELKA Marek  N CZE 1088 2222 Sk Polabiny 4 28,5 36,5 3
62 56   PILNA Jitka  N CZE 1241 2222 Sk Polabiny 4 28 35,5 3
66 66   HRUBAN Oliver  N CZE 1074 2222 Sk Polabiny 4 23,5 31,5 4
69 60   REHAK Jan  N CZE 1122 So Kunvaldska A.S. Kunvald 3,5 31 39 3
70 52   BEM Tomas  N CZE 1377 So Kunvaldska A.S. Kunvald 3,5 30 38,5 3
73 61   SULCOVA Tereza  N CZE 1118 2222 Sk Polabiny 3,5 26 33 3
74 89   TRASAKOVA Adela  * CZE 1000 2222 Sk Polabiny 3,5 22,5 29 2
75 81   KREJCI Milan  * CZE 1000 Sk Rapid Pardubice, O.S. 3,5 22 29,5 3
76 62   BEM Tadeas  N CZE 1116 So Kunvaldska A.S. Kunvald 3 32,5 41 3
80 63   NESPUREK Jakub  N CZE 1100 Sachovy Spolek Zelezne Hory 3 21,5 28,5 3
81 64   OBERMAJEROVA Gabriela  N CZE 1090 So Kunvaldska A.S. Kunvald 3 21,5 27,5 3
83 68   BIEDLA Vojtech  * CZE 1000 So Kunvaldska A.S. Kunvald 2,5 28,5 36,5 2
85 44   LISKA Krystof  F CZE 1144 2222 Sk Polabiny 2,5 27,5 34,5 2
86 86   SERBOUTI Youness  * CZE 1000 Sk Rapid Pardubice 2,5 23,5 29,5 1
90 84   PISOVA Adriana  * CZE 1000 Sk Rapid Pardubice 2 20,5 27,5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.