Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

13.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajské centrun talentované mládeže PDŠS - informace 10.05.15

Krajské centrum talentované mládeže PDŠS připravilo informaci o svých záměrech v nejbližším období pro vybrané hráče a hráčky mládežnických kategorií.


KCTM PDŠS 2015

 

Organizační komise:            Bc. David Schaffer, předseda KM PDŠS a manažer KCTM PDŠS

                                               Mgr. Jiří Krištof, předseda TMK PDŠS

                                               Michal Novotný, trenér 2. třídy

 

Okruh kvalifikovaných trenérů, se kterými spolupracujeme nebo máme v plánu u následujících skupin spolupracovat:

Skupina A: Mojžíš Jaroslav, Gonsior Evžen, Biolek Richard, Novotný Michal, Tůma Jiří, Němec Pavel ad.

Skupina B: Borek Pavel, Krištof Jiří, Schaffer David, Holásek Pavel ad.

Skupina C: Schaffer David, Holásek Pavel, Jun Rudolf, Londinová Jana, Havelka Josef, Schaffer Ondřej, Linhart Jan ad.

 

Seznam hráčů:

Jméno hráče

Ročník

ELO

Oddíl

Skupina

Tulis Jan

2000

1967

TJ Štefanydes Polička

A

Nešpor Jakub

2000

1886

TJ Štefanydes Polička

A

Půlpán Matěj

2001

1868

2222 Šk Polabiny

A

Švanda Ondřej

2003

1840

TJ Štefanydes Polička

A

Žejdlík Patrik

2000

1826

2222 Šk Polabiny

A

Říha Vojtěch

2002

1764

ŠO Hlinsko

A

Ludvík Tomáš

2002

1759

2222 Šk Polabiny

A

Ježek Jakub

2000

1641

TJ Lanškroun

A

Kupsa Matěj

2001

1630

TJ Lanškroun

B

Brázda Vít

2003

1622

2222 Šk Polabiny

B

Prokop Matěj

2000

1607

Rapid Pardubice

B

Simon Michal

2002

1606

TJ Štefanydes Polička

B

Simon Jakub

2000

1595

TJ Štefanydes Polička

B

Cach Ondřej

2001

1573

2222 Šk Polabiny

B

Kolomý Adam

2000

1571

TJ Lanškroun

B

Švanda Adam

2005

1556

TJ Štefanydes Polička

C

Holásek Vojtěch

2001

1549

ŠK Ústí nad Orlicí

C

Jun Rudolf

2005

1532

TJ CHS Chotěboř

C

Žejdlík Erik

2003

1527

2222 Šk Polabiny

C

Jareš Michal

2005

1478

Šachový spolek Železné hory

C

Pavlíček Lukáš

2003

1440

TJ Štefanydes Polička

C

Novotný Ondřej

2003

1518

ŠO Hlinsko

C

Jiroušek Jan

2004

1395

2222 Šk Polabiny

C

Dudlová Kateřina

2004

1091

ŠK Ústí nad Orlicí

C

Vašková Marie

2002

1453

ŠO Hlinsko

C

Stoček Martin

2006

1210

2222 Šk Polabiny

C

Seznam vychází z Listiny talentů KM PDŠS a hodnoty LOK ČR k 5. 5. 2015. O zařazení chybějícího hráče na seznamu, nebo přeřazení do jiné tréninkové skupiny soustředění rozhoduje organizační komise KCTM PDŠS.

 

Předběžný harmonogram soustředění KCTM PDŠS:

6. 6. 2015 místo zatím neurčeno

začátek července 2015 (2-3 dny) – Česká Třebová

konec září 2015

konec listopadu

 

 

Zpracoval: Bc. David Schaffer

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.