Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - deváté kolo 01.03.15

V devátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Žamberk - Polabiny C 2:6, Moravská Třebová - Chotěboř A 2,5:5,5, Česká Třebová - Lanškroun 5,5:2,5, Rapid Pardubice C - Zaječice 6:2, Bohemia Pardubice - Litomyšl 4,5:3,5, Chotěboř B - Vysoké Mýto B 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2014/2015
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 01. 03. 2015
SK + Sokol Žamberk – 2222 ŠK Polabiny C TJ Slovan Moravská Třebová – TJ CHS Chotěboř A
Rozhodčí: Mazura Miloš Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1. Výprachtický D. H 2121 0:1 Jedlička A. V 2249 1. Kotva M. 2069 0:1 Tůma J. 2322
2. Wiesinger W. 1954 0:1 Kourek J. V 2118 2. Urbášek O. H 2060 0:1 Ondráček O. 2092
3. Havrlík P. 1881 0:1 Houška B. H 2037 3. Meleshko A. 1935 1/2 Vala F. H 2123
4. Dungl P. 1913 0:1 Trojan L. 2018 4. Chvojka A. 1885 0:1 Tůma J. 2200
5. Kalous T. 1854 1/2 Just P. 2009 5. Grepl P. 1858 1/2 Štolba M. H 2170
6. Mazura M. 1939 1/2 Törvenyi R. 2012 6. Sojma Z. 1752 1/2 Černovský J. H 2129
7. Zámečník B. 1889 0:1 Řezníček D. 1995 7. Adámek V. 1731 1/2 Petrus L. 2003
8. Kacálek K. 1782 1:0 Liduch F. 1869 8. Endl V. 1607 1/2 Hospodka J. 1880
2 : 6 2.5 : 5.5
Proplast Česká Třebová – TJ Lanškroun ŠK Rapid Pardubice C – Sokol Zaječice
Rozhodčí: Šimek Zdeněk Rozhodčí: Sýkora Josef
1. Hurt L. 2103 1:0 Pokorný T. H 2266 1. Kastner O. 2043 1/2 Jedlička L. H 2232
2. Krátký J. 2009 1/2 Havelka J. 2019 2. Sýkora J. V 2117 1/2 Vařejčko J. 2186
3. Prax I. 1982 1/2 Hrubeš P. 2165 3. Vávra R. 2034 1:0 Fiedler B. H 2118
4. Vondra L. 1978 1:0 Solil R. 1978 4. Timko M. C 1955 1/2 Hájek J. 2085
5. Grundman V. H 1944 1:0 Paukert I. 1831 5. Novotný A. 1871 1:0 Hájek J. 1950
6. Šimek Z. 1923 1/2 Ambrož A. H 2011 6. Schaffer O. H 1873 1/2 Hromádko M. 1969
7. Pelcl K. 1890 1:0 Vaculík J. 1777 7. Hennig T. 2014 1:0 Konrád F. 1844
8. Borek P. 1860 0:1 Kolomý Š. 1678 8. Hrnčiarik K. 1872 1:0 Tobišková P. H 1634
5.5 : 2.5 6 : 2
ŠK Bohemia Pardubice – TJ Jiskra Litomyšl TJ CHS Chotěboř B – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí: Horáček Michal Rozhodčí: Novotný Tomáš
1. Horáček M. 2083 1/2 Zeman M. 2070 1. Vrkota M. H 2040 1:0 Ptáček L. V 2122
2. Novák A. 2084 0:1 Daniel M. H 2087 2. Novotný T. 1922 0:1 Kosek M. V 2013
3. Třasák O. 2016 0:1 Doseděl J. H 2043 3. Štolfa J. 1781 0:1 Lipavský D. 1996
4. Nadrchal T. 1964 1:0 Jirsa L. 2018 4. Zvěřina J. 1872 1:0 Sabolová K. 1894
5. Jelínek V. 1945 1:0 Škeřík K. 2007 5. Tomek K. 1762 1/2 Kučera J. H 1878
6. Daněk P. 1965 1:0 Zeman L. 1939 6. Krejčík T. 1912 1:0 Sabolová G. 1858
7. Laušman P. 1981 0:1 Horák L. 1698 7. Sukdolák R. 1826 1:0 Podgorný R. 1771
8. Mazura T. 1914 1:0 Nekvinda T. 1594 8. Fiala M. 1854 0:1 Trhal M. 1954
4.5 : 3.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 9 7 1 1 22 45 : 27 31
2. TJ CHS Chotěboř A 9 6 3 0 21 48.5 : 23.5 37
3. TJ Lanškroun 9 6 0 3 18 38 : 34 23
4. ŠK Rapid Pardubice C 9 5 2 2 17 40 : 32 24
5. ŠK Bohemia Pardubice 9 4 4 1 16 44.5 : 27.5 34
6. Sokol Zaječice 9 5 1 3 16 41 : 31 26
7. Proplast Česká Třebová 9 3 2 4 11 35 : 37 18
8. TJ Jiskra Litomyšl 9 3 1 5 10 35 : 37 23
9. ŠK Vysoké Mýto B 9 2 2 5 8 31.5 : 40.5 19
10. TJ CHS Chotěboř B 9 1 2 6 5 26 : 46 19
11. TJ Slovan Moravská Třebová 9 1 1 7 4 27.5 : 44.5 15
12. SK + Sokol Žamberk 9 1 1 7 4 20 : 52 9

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.