Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - desáté kolo 22.03.15

V desátém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky: Polabiny C - Vysoké Mýto B 4,5:3,5, Litomyšl - Chotěboř B 5:3, Zaječice - Bohemia Pardubice 4,5:3,5, Lanškroun - Rapid Pardubice C 4,5:3,5, Chotěboř A - Česká Třebová 8:0, Žamberk - Moravská Třebová 3,5:4,5
Dostihy o první místo skončí až na cílové pásce, která rozhodne i o sestupech.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2014/2015 – PDŠS 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 22. 03. 2015
2222 ŠK Polabiny C – ŠK Vysoké Mýto B TJ Jiskra Litomyšl – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí: Törvenyi Roman Rozhodčí: Stodola Marek
1. Jedlička A. V 2249 1:0 Ptáček L. V 2122 1. Pekař V. 2174 1:0 Vrkota M. H 2040
2. Kourek J. V 2118 1/2 Kosek M. V 2013 2. Zeman M. 2070 0:1 Pařízek V. H 1833
3. Houška B. H 2037 1/2 Lipavský D. 1996 3. Daniel M. H 2087 1/2 Říha V. H 1734
4. Černý J. 2048 1/2 Kučera J. H 1878 4. Doseděl J. H 2043 1:0 Novotný T. 1922
5. Korol J. 2043 1:0 Sabolová G. 1858 5. Jirsa L. 2018 0:1 Štolfa J. 1781
6. Trojan L. 2018 0:1 Trhal M. 1954 6. Škeřík K. 2007 1:0 Tomek K. 1762
7. Just P. 2009 1/2 Marinov P. 1792 7. Bartošová L. 1936 1:0 Sukdolák R. 1826
8. Törvenyi R. 2012 1/2 Ptáček M. 1746 8. Stodola M. H 1934 1/2 Fiala M. 1854
4.5 : 3.5 5 : 3
Sokol Zaječice – ŠK Bohemia Pardubice TJ Lanškroun – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Jedlička L. H 2232 1:0 Horáček M. 2083 1. Pokorný T. H 2266 1:0 Sýkora J. V 2117
2. Vařejčko J. 2186 1:0 Novák A. 2084 2. Havelka J. 2019 1:0 Timko M. C 1955
3. Hájek L. 2101 1:0 Třasák O. 2016 3. Hrubeš P. 2165 1:0 Novotný A. 1871
4. Hájek J. 2085 1/2 Nadrchal T. 1964 4. Solil R. 1978 0:1 Zoubek D. 1775
5. Hájek J. 1950 0:1 Jelínek V. 1945 5. Vaculík J. 1777 0:1 Schaffer O. H 1873
6. Konrád F. 1844 1:0 Daněk P. 1965 6. Kolomý Š. 1678 1/2 Hrnčiarik K. 1872
7. Tobišková P. H 1634 0:1 Mazura T. 1914 7. Palla S. 1767 0:1 Seidl Z. 1829
8. Žídek J. 1260 0:1 Kuzmin S. 1870 8. Šebrle J. 1765 0:1 Janko J. 1814
4.5 : 3.5 3.5 : 4.5
TJ CHS Chotěboř A – Proplast Česká Třebová SK + Sokol Žamberk – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang
1. Tůma J. 2322 +:- 0 0 1. Výprachtický D. H 2121 0:1 Beil Z. H 2195
2. Keller D. H 2149 +:- 0 0 2. Mikyska K. H 1889 1/2 Urbášek O. H 2060
3. Ondráček O. 2092 +:- 0 0 3. Wiesinger W. 1954 1/2 Meleshko A. 1935
4. Tůma J. 2200 +:- 0 0 4. Havrlík P. 1881 0:1 Krušina P. H 1898
5. Štolba M. H 2170 +:- 0 0 5. Dungl P. 1913 1/2 Chvojka A. 1885
6. Černovský J. H 2129 +:- 0 0 6. Kalous T. 1854 1/2 Grepl P. 1858
7. Petrus L. 2003 +:- 0 0 7. Mazura M. 1939 1/2 Sojma Z. 1752
8. Hospodka J. 1880 +:- 0 0 8. Zámečník B. 1889 1:0 Adámek V. 1731
8 : 0 3.5 : 4.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 10 8 1 1 25 49.5 : 30.5 33
2. TJ CHS Chotěboř A 10 7 3 0 24 56.5 : 23.5 45
3. ŠK Rapid Pardubice C 10 6 2 2 20 44.5 : 35.5 28
4. Sokol Zaječice 10 6 1 3 19 45.5 : 34.5 30
5. TJ Lanškroun 10 6 0 4 18 41.5 : 38.5 26
6. ŠK Bohemia Pardubice 10 4 4 2 16 48 : 32 37
7. TJ Jiskra Litomyšl 10 4 1 5 13 40 : 40 27
8. Proplast Česká Třebová 10 3 2 5 11 35 : 45 18
9. ŠK Vysoké Mýto B 10 2 2 6 8 35 : 45 20
10. TJ Slovan Moravská Třebová 10 2 1 7 7 32 : 48 17
11. TJ CHS Chotěboř B 10 1 2 7 5 29 : 51 21
12. SK + Sokol Žamberk 10 1 1 8 4 23.5 : 56.5 10

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.