Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - jedenácté kolo 12.04.15

V závěrečném jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy zvítězily Polabiny C v Moravské Třebové 5:3, čímž definitivně potvrdily první místo v tabulce a postup do druhé ligy.
Další výsledky: Česká Třebová - Žamberk 3:5, Rapid Pardubice C - Chotěboř A 2,5:5,5, Bohemia Pardubice - Lanškroun 4,5:3,5, Chotěboř B - Zaječice 1,5:6,5, Vysoké Mýto B - Litomyšl 4,5:3,5.
S přeborem se rozloučí družstva Žamberka a Chotěboře B, přičemž osud Moravské Třebové bude záviset na třetím sestupujícím z druhé ligy D.


KRAJSKÝ PŘEBOR I 2014/2015 – PDŠS 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 12. 04. 2015
TJ Slovan Moravská Třebová – 2222 ŠK Polabiny C Proplast Česká Třebová – SK + Sokol Žamberk
Rozhodčí: Sojma Zdeněk Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1. Beil Z. H 2195 1/2 Jedlička A. V 2249 1. Mareš J. H 1962 0:1 Výprachtický D. H 2121
2. Kotva M. 2069 1:0 Kourek J. V 2118 2. Grundman V. H 1944 0:1 Wiesinger W. 1954
3. Urbášek O. H 2060 0:1 Houška B. H 2037 3. Kastner K. H 1955 1/2 Havrlík P. 1881
4. Meleshko A. 1935 0:1 Černý J. 2048 4. Šimek Z. 1923 1/2 Lorenc J. H 1785
5. Krušina P. H 1898 0:1 Just P. 2009 5. Pelcl K. 1890 1:0 Zámečník B. 1889
6. Chvojka A. 1885 0:1 Törvenyi R. 2012 6. Borek P. 1860 1/2 Lorenc A. H 1746
7. Grepl P. 1858 0:1 Řezníček D. 1995 7. Kovář V. 1708 1/2 Kacálek K. 1782
8. Sojma Z. 1752 0:1 Liduch F. 1869 8. Jiroušek J. 1268 0:1 Brdíček D. 1711
1.5 : 6.5 3 : 5
ŠK Rapid Pardubice C – TJ CHS Chotěboř A ŠK Bohemia Pardubice – TJ Lanškroun
Rozhodčí: Sýkora Josef Rozhodčí: Nadrchal Tomáš
1. Sýkora J. V 2117 0:1 Tůma J. 2322 1. Horáček M. 2083 1/2 Pokorný T. H 2266
2. Novotný A. 1871 1/2 Ondráček O. 2092 2. Novák A. 2084 1/2 Havelka J. 2019
3. Schaffer O. H 1873 1/2 Vala F. H 2123 3. Vodička P. 2035 0:1 Solil R. 1978
4. Hennig T. 2014 1:0 Tůma J. 2200 4. Třasák O. 2016 1/2 Švub J. H 1933
5. Hrnčiarik K. 1872 1/2 Štolba M. H 2170 5. Nadrchal T. 1964 1:0 Paukert I. 1831
6. Seidl Z. 1829 0:1 Černovský J. H 2129 6. Jelínek V. 1945 1/2 Vaculík J. 1777
7. Janko J. 1814 0:1 Linhart J. 2067 7. Daněk P. 1965 1:0 Šebrle J. 1765
8. Prokop M. 1560 0:1 Petrus L. 2003 8. Kuzmin S. 1870 1/2 Kupsa M. 1497
2.5 : 5.5 4.5 : 3.5
TJ CHS Chotěboř B – Sokol Zaječice ŠK Vysoké Mýto B – TJ Jiskra Litomyšl
Rozhodčí: Novotný Tomáš Rozhodčí: Kosek Jiří
1. Vrkota M. H 2040 0:1 Jedlička L. H 2232 1. Trhal T. H 2164 1/2 Zeman M. 2070
2. Novotný T. 1922 0:1 Vařejčko J. 2186 2. Ptáček L. V 2122 0:1 Daniel M. H 2087
3. Štolfa J. 1781 0:1 Fiedler B. H 2118 3. Kosek M. V 2013 1:0 Bartošová L. 1936
4. Zvěřina J. 1872 0:1 Hájek J. 2085 4. Lipavský D. 1996 1/2 Nešpor J. H 1765
5. Tomek K. 1762 0:1 Jelínek M. 1996 5. Sabolová K. 1894 1/2 Stodola M. H 1934
6. Krejčík T. 1912 0:1 Hájek J. 1950 6. Sabolová G. 1858 1:0 Odstrčil J. 1902
7. Sukdolák R. 1826 1/2 Konrád F. 1844 7. Podgorný R. 1771 1/2 Šváb J. 1879
8. Fiala M. 1854 1:0 Tobišková P. H 1634 8. Trhal M. 1954 1/2 Zeman L. 1939
1.5 : 6.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny C 11 9 1 1 28 56 : 32 39
2. TJ CHS Chotěboř A 11 8 3 0 27 62 : 26 49
3. Sokol Zaječice 11 7 1 3 22 52 : 36 36
4. ŠK Rapid Pardubice C 11 6 2 3 20 47 : 41 29
5. ŠK Bohemia Pardubice 11 5 4 2 19 52.5 : 35.5 39
6. TJ Lanškroun 11 6 0 5 18 45 : 43 27
7. TJ Jiskra Litomyšl 11 4 1 6 13 43.5 : 44.5 28
8. ŠK Vysoké Mýto B 11 3 2 6 11 39.5 : 48.5 22
9. Proplast Česká Třebová 11 3 2 6 11 38 : 50 19
10. TJ Slovan Moravská Třebová 11 2 1 8 7 33.5 : 54.5 18
11. SK + Sokol Žamberk 11 2 1 8 7 28.5 : 59.5 13
12. TJ CHS Chotěboř B 11 1 2 8 5 30.5 : 57.5 22

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.