Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - deváté kolo 15.03.15

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová B - Polička C 3:5, Horní Čermná - Kunvald 5:3, Lanškroun B - Litomyšl B 2:6, Letohrad - Ústí n/O. B 4,5:3,5, Žamberk B - Choceň 3,5:4,5, Dolní Čermná - Svitavy 1:7


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 15. 03. 2015
Proplast Česká Třebová B – TJ Štefanydes Polička C TJ Sokol Horní Čermná – ŠO K a. s. Kunvald
Rozhodčí: Vencl Jiří Rozhodčí: Dušek Josef
1. Šimek Z. 1923 0:1 Navrátil L. 1744 1. Cimprich M. 1649 1:0 Vymetálek P. 1867
2. Borek P. 1860 1/2 Švanda R. 1811 2. Motl J. 1628 0:1 Hodek R. 1761
3. Pelcl K. 1890 0:1 Jerman M. 1741 3. Šilar J. 1560 1/2 Tobiška J. 1728
4. Kovář V. 1708 0:1 Pavlíček L. 1553 4. Dušek J. 1486 1:0 Dvořák E. 1706
5. Pěkník M. H 1877 1:0 Simon M. 1518 5. Betlach J. 1523 1/2 Vaníček J. H 1703
6. Vencl J. 1563 0:1 Švanda A. 1477 6. Šilar J. 1570 1:0 Rusz G. 1641
7. Racek J. H 1605 1/2 Stodola J. 1685 7. Vacek M. 1482 1:0 Krčmář S. 1537
8. Petrželka K. 1877 1:0 Brokl D. 1286 8. Šilar K. 1493 0:1 Štěpán S. 1631
3 : 5 5 : 3
TJ Lanškroun B – TJ Jiskra Litomyšl B TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Vaculík Jakub Rozhodčí: Papáček Miloš
1. Vaculík J. V 1777 0:1 Bartošová L. V 1936 1. Mikyska K. 1889 1:0 Netušil J. 1941
2. Šebrle J. 1765 0:1 Odstrčil J. 1902 2. Kraus O. H 2022 0:1 Hrobař V. H 1950
3. Kolomý Š. 1678 0:1 Šváb J. 1879 3. Janeček V. 1818 1:0 Mareš P. 1963
4. Boháč L. 1562 0:1 Zeman L. 1939 4. Lorenc J. 1785 0:1 Jániš P. 1841
5. Křivohlávek J. 1493 0:1 Nešpor J. H 1765 5. Lorenc A. 1746 1:0 Kubišta L. 1778
6. Palla S. 1767 1:0 Horák L. 1698 6. Řehák J. 1822 0:1 Smola J. 1827
7. Kupsa M. 1497 0:1 Nekvinda T. 1594 7. Glöckner J. H 1869 1:0 Kylar P. 1830
8. Kolomý A. 1458 1:0 Jonáš P. 1503 8. Papáček M. 1777 1/2 Glembek B. 1810
2 : 6 4.5 : 3.5
SK+Sokol Žamberk B – TJ Spartak Choceň ŠK Dolní Čermná – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Kopal Vladimír Rozhodčí: Dostálek Vladimír
1. Wiesinger W. V 1954 1/2 Kučera J. 1878 1. Merta M. 1716 0:1 Kotva M. H 2069
2. Havrlík P. V 1881 0:1 Marinov P. H 1792 2. Merta J. 1846 1:0 Krušina P. 1898
3. Martinec J. 1786 1/2 Weis L. 1784 3. Motl L. 1635 0:1 Bartoš K. 1814
4. Kacálek K. 1782 0:1 Vavroušek P. 1716 4. Dostálek V. 1590 0:1 Kozák D. 1814
5. Brdíček D. 1711 1:0 Podgorný R. H 1771 5. Nikl J. 1634 0:1 Havel F. 1811
6. Zámečník B. 1889 1:0 Janeček F. 1716 6. Marek J. 1441 0:1 Maděra S. 1773
7. Kopal V. 1635 0:1 Nedelčev R. H 1623 7. Málek O. H 1293 0:1 Svatoš Z. 1732
8. Jeništa J. 1805 1/2 Doseděl Z. 1633 8. Málková B. H 1100 0:1 Jedlička E. 1670
3.5 : 4.5 1 : 7
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. TJ Spartak OEZ Letohrad 9 8 1 0 25 48.5 : 23.5 34
2. ŠK Svitavy 9 7 2 0 23 49.5 : 22.5 40
3. ŠK Ústí nad Orlicí B 9 7 1 1 22 46.5 : 25.5 34
4. TJ Jiskra Litomyšl B 9 5 1 3 16 42 : 30 33
5. TJ Spartak Choceň 9 5 1 3 16 37.5 : 34.5 26
6. ŠO K a. s. Kunvald 9 2 4 3 10 35 : 37 22
7. TJ Lanškroun B 9 3 0 6 9 32 : 40 16
8. TJ Štefanydes Polička C 9 3 0 6 9 29.5 : 42.5 18
9. Proplast Česká Třebová B 9 2 1 6 7 28.5 : 43.5 15
10. ŠK Dolní Čermná 9 2 1 6 7 26.5 : 45.5 14
11. SK+Sokol Žamberk B 9 2 0 7 6 29.5 : 42.5 16
12. TJ Sokol Horní Čermná 9 2 0 7 6 27 : 45 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.