Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - desáté kolo 29.03.15

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Svitavy 1:7, Choceň - Dolní Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Žamberk B 7,5:0,5, Litomyšl B - Letohrad 5,5:2,5, Kunvald - Lanškroun B 5:3, Česká Třebová B - Horní Čermná 5:3


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 29. 03. 2015
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Svitavy TJ Spartak Choceň – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Janeček František
1. Navrátil L. 1744 0:1 Kotva M. H 2069 1. Kučera J. 1878 1:0 Filip L. H 1883
2. Jerman M. 1741 1/2 Krušina P. 1898 2. Weis L. 1784 1/2 Merta M. 1716
3. Simon M. 1518 0:1 Meleshko A. H 1935 3. Vavroušek P. 1716 1:0 Merta J. 1846
4. Simon J. 1580 0:1 Bartoš K. 1814 4. Podgorný R. H 1771 1/2 Motl L. 1635
5. Švanda A. 1477 0:1 Kozák D. 1814 5. Janeček F. 1716 1:0 Slavíček M. 1680
6. Stodola J. 1423 0:1 Havel F. 1811 6. Šmejdíř W. 1530 0:1 Žídek P. 1684
7. Ryšavá M. 1467 1/2 Maděra S. 1773 7. Starý S. 1419 1/2 Dostálek V. 1590
8. Brokl D. 1286 0:1 Ambrožová L. H 1725 8. Siegel J. 1726 0:1 Nikl J. 1634
1 : 7 4.5 : 3.5
ŠK Ústí nad Orlicí B – SK+Sokol Žamberk B TJ Jiskra Litomyšl B – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí: Kubišta Ladislav Rozhodčí: Nekvinda Tomáš
1. Netušil J. 1941 1/2 Kacálek K. 1782 1. Škeřík K. V 2007 1:0 Mikyska K. 1889
2. Jániš P. 1841 1:0 Brdíček D. 1711 2. Bartošová L. V 1936 1/2 Janeček V. 1818
3. Kubišta L. 1778 1:0 Zámečník B. 1889 3. Odstrčil J. 1902 1/2 Kameník D. H 1834
4. Smola J. 1827 1:0 Kopal V. 1635 4. Šváb J. 1879 1:0 Lorenc J. 1785
5. Kylar P. 1830 1:0 Mazura J. 1582 5. Zeman L. 1939 1:0 Lorenc A. 1746
6. Mareš P. 1692 1:0 Janeček M. 1596 6. Nešpor J. H 1765 1/2 Řehák J. 1822
7. Kodytek T. 1830 1:0 Hurdes E. 1459 7. Horák L. 1698 1/2 Glöckner J. H 1869
8. Čech M. H 1707 1:0 Dytrt F. 1000 8. Nekvinda T. 1594 1/2 Papáček M. 1777
7.5 : 0.5 5.5 : 2.5
ŠO K a. s. Kunvald – TJ Lanškroun B Proplast Česká Třebová B – TJ Sokol Horní Čermná
Rozhodčí: Dvořák Eduard Rozhodčí: Borek Pavel
1. Chládek V. H 2060 1/2 Solil R. V 1978 1. Šimek Z. 1923 1:0 Cimprich M. 1649
2. Vymetálek P. 1867 1/2 Vaculík J. V 1777 2. Borek P. 1860 1/2 Motl J. 1628
3. Hloušek Z. H 1904 1/2 Šebrle J. 1765 3. Pelcl K. 1890 0:1 Kalousek M. 1591
4. Hodek R. 1761 1:0 Novák M. 1686 4. Kovář V. 1708 1:0 Šilar J. 1560
5. Tobiška J. 1728 1/2 Boháč L. 1562 5. Vencl J. 1563 1/2 Dušek J. 1486
6. Dvořák E. 1706 1:0 Křivohlávek J. 1493 6. Petrželka K. 1877 1:0 Betlach J. 1523
7. Vaníček J. H 1703 1/2 Palla S. 1767 7. Jasanský K. 1689 1:0 Šilar J. 1570
8. Štěpán S. 1631 1/2 Kupsa M. 1497 8. Bureš M. 1106 0:1 Vacek M. 1482
5 : 3 5 : 3
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Svitavy 10 8 2 0 26 56.5 : 23.5 46
2. ŠK Ústí nad Orlicí B 10 8 1 1 25 54 : 26 41
3. TJ Spartak OEZ Letohrad 10 8 1 1 25 51 : 29 34
4. TJ Jiskra Litomyšl B 10 6 1 3 19 47.5 : 32.5 36
5. TJ Spartak Choceň 10 6 1 3 19 42 : 38 29
6. ŠO K a. s. Kunvald 10 3 4 3 13 40 : 40 24
7. Proplast Česká Třebová B 10 3 1 6 10 33.5 : 46.5 19
8. TJ Lanškroun B 10 3 0 7 9 35 : 45 16
9. TJ Štefanydes Polička C 10 3 0 7 9 30.5 : 49.5 18
10. ŠK Dolní Čermná 10 2 1 7 7 30 : 50 16
11. TJ Sokol Horní Čermná 10 2 0 8 6 30 : 50 18
12. SK+Sokol Žamberk B 10 2 0 8 6 30 : 50 16

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.