Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy východ - jedenácté kolo 19.04.15

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Horní Čermná - Polička C 3:5, Lanškroun B - Česká Třebová B 4,5:3,5, Letohrad - Kunvald 4:4, Žamberk B - Litomyšl B 4:4, Dolní Čermná - Ústí n/O. B 1:7, Svitavy - Choceň 5,5:2,5.
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo ŠK Svitavy, soutěž opouští TJ Sokol Horní Čermná.


KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 19. 04. 2015
TJ Sokol Horní Čermná – TJ Štefanydes Polička C TJ Lanškroun B – Proplast Česká Třebová B
Rozhodčí: Dušek Josef Rozhodčí: Vaculík Jakub
1. Cimprich M. 1649 0:1 Navrátil L. 1744 1. Solil R. V 1978 1:0 Borek P. 1860
2. Motl J. 1628 1:0 Švanda R. 1811 2. Vaculík J. V 1777 0:1 Pelcl K. 1890
3. Kalousek M. 1591 1/2 Jerman M. 1741 3. Šebrle J. 1765 1/2 Kovář V. 1708
4. Šilar J. 1560 1:0 Pavlíček L. 1553 4. Boháč L. 1562 1/2 Vencl J. 1563
5. Dušek J. 1486 0:1 Simon M. 1518 5. Křivohlávek J. 1493 1/2 Bureš M. 1106
6. Betlach J. 1523 0:1 Simon J. 1580 6. Palla S. 1767 1:0 Tapušík E. 1000
7. Šilar J. 1570 0:1 Švanda A. 1477 7. Kupsa M. 1497 1:0 Sejkora F. 1000
8. Vacek M. 1482 1/2 Pavlíček L. 1000 8. Pilný J. 1362 0:1 Nikolinko T. 1023
3 : 5 4.5 : 3.5
TJ Spartak OEZ Letohrad – ŠO K a. s. Kunvald SK+Sokol Žamberk B – TJ Jiskra Litomyšl B
Rozhodčí: Papáček Miloš Rozhodčí: Nekvinda Tomáš
1. Mikyska K. 1889 0:1 Keprta S. H 1932 1. Havrlík P. V 1881 1/2 Bartošová L. V 1936
2. Janeček V. 1818 0:1 Hodek R. 1761 2. Martinec J. 1786 1/2 Šváb J. 1879
3. Kameník D. H 1834 1:0 Dvořák E. 1706 3. Kacálek K. 1782 0:1 Zeman L. 1939
4. Lorenc J. 1785 1/2 Rusz G. 1641 4. Brdíček D. 1711 1/2 Horák L. 1698
5. Lorenc A. 1746 1/2 Štěpán S. 1631 5. Zámečník B. 1889 1/2 Nekvinda T. 1594
6. Glöckner J. H 1869 1:0 Mlynář M. 1640 6. Jeništa J. 1805 1:0 Jonáš P. 1503
7. Papáček M. 1777 1:0 Řehák J. 1478 7. Janeček M. 1596 1:0 Doseděl M. 1522
8. Sysr P. 1517 0:1 Bém T. 1330 8. Hurdes E. 1459 0:1 Seidl J. 1656
4 : 4 4 : 4
ŠK Dolní Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí B ŠK Svitavy – TJ Spartak Choceň
Rozhodčí: Dostálek Vladimír Rozhodčí: Bartoš Karel
1. Merta M. 1716 0:1 Netušil J. 1941 1. Kotva M. H 2069 1:0 Kučera J. 1878
2. Merta J. 1846 0:1 Hrobař V. H 1950 2. Krušina P. 1898 0:1 Marinov P. H 1792
3. Motl L. 1635 0:1 Mareš P. 1963 3. Meleshko A. H 1935 1:0 Weis L. 1784
4. Žídek P. 1684 0:1 Jániš P. 1841 4. Bartoš K. 1814 1/2 Vavroušek P. 1716
5. Dostálek V. 1590 0:1 Kubišta L. 1778 5. Kozák D. 1814 1/2 Janeček F. 1716
6. Nikl J. 1634 0:1 Smola J. 1827 6. Havel F. 1811 1/2 Nedelčev R. H 1623
7. Marek J. 1441 1:0 Kylar P. 1830 7. Maděra S. 1773 1:0 Doseděl Z. 1633
8. Seidl P. 1415 0:1 Glembek B. 1810 8. Ambrožová L. H 1725 1:0 Starý S. 1419
1 : 7 5.5 : 2.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠK Svitavy 11 9 2 0 29 62 : 26 50
2. ŠK Ústí nad Orlicí B 11 9 1 1 28 61 : 27 48
3. TJ Spartak OEZ Letohrad 11 8 2 1 26 55 : 33 37
4. TJ Jiskra Litomyšl B 11 6 2 3 20 51.5 : 36.5 38
5. TJ Spartak Choceň 11 6 1 4 19 44.5 : 43.5 30
6. ŠO K a. s. Kunvald 11 3 5 3 14 44 : 44 27
7. TJ Lanškroun B 11 4 0 7 12 39.5 : 48.5 19
8. TJ Štefanydes Polička C 11 4 0 7 12 35.5 : 52.5 22
9. Proplast Česká Třebová B 11 3 1 7 10 37 : 51 21
10. SK+Sokol Žamberk B 11 2 1 8 7 34 : 54 18
11. ŠK Dolní Čermná 11 2 1 8 7 31 : 57 17
12. TJ Sokol Horní Čermná 11 2 0 9 6 33 : 55 20

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.