Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - deváté kolo 15.03.15

V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Rapid Pardubice D - Polička D 3,5:4,5, Hlinsko B - Polabiny D 4:4, Hlinsko A - Heřmanův Městec 3,5:4,5, Bohdaneč - Chotěboř C 3:5, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 1,5:6,5, Polabiny E - Rapid Pardubice E 4,5:3,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 10 
VÝSLEDKY 9. KOLA HRANÉHO 15. 03. 2015
ŠK Rapid Pardubice D – TJ Štefanydes Polička D ŠO Hlinsko B – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Vašek Petr
1. Novotný A. V 1871 1/2 Sodomka A. 1881 1. Hanus M. 1902 0:1 Škroch M. 1853
2. Seidl Z. 1829 1/2 Schaffer O. V 1873 2. Zámečník J. 1853 0:1 Jecha P. 1935
3. Janko J. 1814 1/2 Schaffer D. 1716 3. Říha V. 1734 1/2 Rež M. 1769
4. Svítil R. 1712 0:1 Pospíšil P. 1726 4. Dvořák S. 1832 1:0 Dudek V. 1724
5. Prokop M. 1560 0:1 Feltl P. 1529 5. Hanus L. 1561 1/2 Vorel B. 1670
6. Joukl J. 1492 0:1 Charouz M. 1723 6. Vašek P. 1300 1:0 Kvapil P. 1617
7. Joukl M. 1423 1:0 Buchta M. 1686 7. Zelenka P. 1243 0:1 Frgalová H. 1619
8. Stehlík P. 1279 1:0 Stodola J. 1423 8. Pešek P. 1198 1:0 Brázda V. 1267
3.5 : 4.5 4 : 4
ŠO Hlinsko A – Jiskra Heřmanův Městec Sokol Lázně Bohdaneč – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Roušar Z. 1951 1:0 Starý L. 1899 1. Veselý E. 1828 0:1 Krejčík T. 1912
2. Janda L. 1867 0:1 Müller P. 1977 2. Sekyrka J. 1818 1/2 Sukdolák R. 1826
3. Šťulík J. 1819 0:1 Šindelář P. 1821 3. Jouza P. 1678 0:1 Michal M. 1759
4. Londin M. 1745 1/2 Honek J. 1820 4. Pyskatý J. 1613 1/2 Jun R. 1433
5. Pešek R. 1000 0:1 Přibyl J. 1815 5. Svoboda J. 1625 1/2 Ďoubal P. 1737
6. Severýn J. 1000 0:1 Hon J. H 1790 6. Zmek J. 1663 1/2 Jun R. 1433
7. Štorek L. 1660 1:0 Starý V. H 1769 7. Krejčí J. H 1636 0:1 Klabeneš P. 1270
8. Štěrba B. 1000 1:0 Urválek M. 1000 8. Binas J. 1612 1:0 Jirsa O. 1217
3.5 : 4.5 3 : 5
TJ ŠO Chrudim B – ŠK Bohemia Pardubice B 2222 ŠK Polabiny E – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Nešpůrek Petr
1. Linhart Z. 1969 0:1 Horáček M. V 2083 1. Řezníček D. 1995 0:1 Hrnčiarik K. 1872
2. Kokeš B. 1997 1/2 Nadrchal T. V 1964 2. Půlpán M. 1939 0:1 Slabý M. 1801
3. Hájek J. H 1950 0:1 Daněk P. 1965 3. Liduch F. 1869 1/2 Kalhous M. 1613
4. Němec B. 1913 1/2 Makeš M. 2048 4. Nešpůrek P. 1833 1/2 Král M. 1606
5. Ždímal P. 1773 0:1 Mazura T. 1914 5. Cach J. 1766 1:0 Dědek P. 1240
6. Bartoš M. 1736 1/2 Laušman P. 1981 6. Ludvík T. 1713 1:0 Kocian Š. 1256
7. Sokol P. 1529 0:1 Mudruňka P. 2008 7. Žejdlík P. 1620 1:0 Kolomý R. 1000
8. Bureš Z. 1578 0:1 Kvapil P. 1672 8. Bureš M. 1620 1/2 Krejčí M. 1000
1.5 : 6.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 9. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny E 9 9 0 0 27 48.5 : 23.5 37
2. ŠK Bohemia Pardubice B 9 7 2 0 23 47.5 : 24.5 37
3. TJ CHS Chotěboř C 9 7 0 2 21 44.5 : 27.5 34
4. TJ ŠO Chrudim B 9 6 1 2 19 41 : 31 30
5. ŠK Rapid Pardubice E 9 3 4 2 13 39.5 : 32.5 26
6. Jiskra Heřmanův Městec 9 4 1 4 13 33 : 39 19
7. 2222 ŠK Polabiny D 9 2 3 4 9 33.5 : 38.5 21
8. TJ Štefanydes Polička D 9 3 0 6 9 30.5 : 41.5 19
9. Sokol Lázně Bohdaneč 9 2 1 6 7 28.5 : 43.5 15
10. ŠO Hlinsko A 9 1 3 5 6 30 : 42 19
11. ŠO Hlinsko B 9 1 3 5 6 29.5 : 42.5 19
12. ŠK Rapid Pardubice D 9 0 0 9 0 26 : 46 15

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.