Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - desáté kolo 29.03.15

V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička D - Rapid Pardubice E 4:4, Bohemia Pardubice B - Polabiny E 4:4, Chotěboř C - Chrudim B 6,5:1,5, Heřmanův Městec - Bohdaneč 6,5:1,5, Polabiny D - Hlinsko A 5:3, Rapid Pardubice D - Hlinsko B 5,5:2,5


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 11 
VÝSLEDKY 10. KOLA HRANÉHO 29. 03. 2015
TJ Štefanydes Polička D – ŠK Rapid Pardubice E ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Nadrchal Tomáš
1. Sodomka A. 1881 1/2 Hrnčiarik K. 1872 1. Horáček M. V 2083 1:0 Půlpán M. 1939
2. Petrásek K. 1745 0:1 Pavlovec V. 1877 2. Nadrchal T. V 1964 0:1 Liduch F. 1869
3. Schaffer D. 1716 0:1 Slabý M. 1801 3. Daněk P. 1965 1/2 Nešpůrek P. 1833
4. Pospíšil P. 1726 1/2 Režný Z. 1741 4. Mazura T. 1914 1/2 Cach J. 1766
5. Charouz M. 1723 1:0 Kalhous M. 1613 5. Mudruňka P. 2008 1:0 Ludvík T. 1713
6. Bartoš K. 1645 1:0 Král M. 1606 6. Mazuch J. 1995 0:1 Žejdlík P. 1620
7. Buchta M. 1686 1:0 Kolomý R. 1000 7. Juchelka P. 1750 1:0 Bureš M. 1620
8. Houška F. 1293 0:1 Krejčí M. 1000 8. Kvapil P. 1672 0:1 Cach O. 1565
4 : 4 4 : 4
TJ CHS Chotěboř C – TJ ŠO Chrudim B Jiskra Heřmanův Městec – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Petrus Luděk Rozhodčí: Honek Jan
1. Petrus L. V 2003 1:0 Linhart Z. 1969 1. Starý L. 1899 1/2 Veselý E. 1828
2. Krejčík T. 1912 1/2 Hájek J. H 1950 2. Müller P. 1977 1:0 Sekyrka J. 1818
3. Sukdolák R. 1826 1/2 Němec B. 1913 3. Konrád F. H 1844 1:0 Jouza P. 1678
4. Fiala M. 1854 1:0 Bartoš M. 1736 4. Šindelář P. 1821 1/2 Pyskatý J. 1613
5. Michal M. 1759 1:0 Krys J. 1754 5. Honek J. 1820 1:0 Zmek J. 1663
6. Jun R. 1433 1:0 Sokol P. 1529 6. Přibyl J. 1815 1:0 Krejčí J. H 1636
7. Ďoubal P. 1737 1:0 Němec V. 1590 7. Hon J. H 1790 1/2 Binas J. 1612
8. Jun R. 1433 1/2 Bureš Z. 1578 8. Urválek M. 1000 1:0 Mácha M. 1491
6.5 : 1.5 6.5 : 1.5
2222 ŠK Polabiny D – ŠO Hlinsko A ŠK Rapid Pardubice D – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Svítil Radek
1. Škroch M. 1853 1/2 Janda L. 1867 1. Seidl Z. 1829 1/2 Říha V. 1734
2. Jecha P. 1935 1/2 Šťulík J. 1819 2. Janko J. 1814 0:1 Dvořák S. 1832
3. Vorel B. 1670 1/2 Londin M. 1745 3. Mikulenka T. 1525 0:1 Hanus L. 1561
4. Gregor J. 1655 1/2 Pešek R. 1000 4. Svítil R. 1712 1:0 Vašková M. 1242
5. Kvapil P. 1617 1:0 Severýn J. 1000 5. Joukl J. 1492 1:0 Vašek P. 1300
6. Frgalová H. 1619 1:0 Štorek L. 1660 6. Joukl M. 1423 1:0 Ročňák M. 1285
7. Brázda V. 1267 1:0 Ročňák Z. 1121 7. Stehlík P. 1279 1:0 Pešek P. 1198
8. 0 0 -:+ Peňáz V. 1239 8. Macek O. 1000 1:0 Šulc J. 1112
5 : 3 5.5 : 2.5
TABULKA PO 10. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny E 10 9 1 0 28 52.5 : 27.5 40
2. ŠK Bohemia Pardubice B 10 7 3 0 24 51.5 : 28.5 40
3. TJ CHS Chotěboř C 10 8 0 2 24 51 : 29 39
4. TJ ŠO Chrudim B 10 6 1 3 19 42.5 : 37.5 30
5. Jiskra Heřmanův Městec 10 5 1 4 16 39.5 : 40.5 24
6. ŠK Rapid Pardubice E 10 3 5 2 14 43.5 : 36.5 29
7. 2222 ŠK Polabiny D 10 3 3 4 12 38.5 : 41.5 24
8. TJ Štefanydes Polička D 10 3 1 6 10 34.5 : 45.5 22
9. Sokol Lázně Bohdaneč 10 2 1 7 7 30 : 50 15
10. ŠO Hlinsko A 10 1 3 6 6 33 : 47 20
11. ŠO Hlinsko B 10 1 3 6 6 32 : 48 21
12. ŠK Rapid Pardubice D 10 1 0 9 3 31.5 : 48.5 20

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.