Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - jedenácté kolo 19.04.15

V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko B - Polička D 3,5:4,5, Hlinsko A - Rapid Pardubice D 1,5:6,5, Bohdaneč - Polabiny D 5:3, Chrudim B - Heřmanův Městec 4,5:3,5, Polabiny E - Chotěboř C 5:3, Rapid Pardubice E - Bohemia Pardubice B 2,5:5,5.
Vítězem a postupujícím do Krajského přeboru 1.třídy se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny E, soutěž opouští obě družstva ŠO Hlinsko A i B.


KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2014/2015 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 12 
VÝSLEDKY 11. KOLA HRANÉHO 19. 04. 2015
ŠO Hlinsko B – TJ Štefanydes Polička D ŠO Hlinsko A – ŠK Rapid Pardubice D
Rozhodčí: Vašek Petr Rozhodčí: Ročňák Zdeněk
1. Říha V. 1734 0:1 Sodomka A. 1881 1. Roušar Z. 1951 0:1 Novotný A. V 1871
2. Dvořák S. 1832 1:0 Schaffer O. V 1873 2. Janda L. 1867 1/2 Seidl Z. 1829
3. Novotný O. 1321 0:1 Pospíšil P. 1726 3. Šťulík J. 1819 1/2 Janko J. 1814
4. Vašková M. 1242 1/2 Feltl P. 1529 4. Londin M. 1745 1/2 Krmenčík R. 1763
5. Vašek P. 1300 0:1 Charouz M. 1723 5. Vojanec H. 1560 0:1 Svítil R. 1712
6. Indra A. 1365 0:1 Komárková M. 2024 6. Severýn J. 1000 0:1 Prokop M. 1560
7. Ročňák M. 1285 1:0 Bartoš K. 1645 7. Štorek L. 1660 0:1 Joukl J. 1492
8. Pešek P. 1198 1:0 Buchta M. 1686 8. Ročňák Z. 1121 0:1 Joukl M. 1423
3.5 : 4.5 1.5 : 6.5
Sokol Lázně Bohdaneč – 2222 ŠK Polabiny D TJ ŠO Chrudim B – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Sekyrka Josef Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Veselý E. 1828 1:0 Škorpík J. 1917 1. Linhart Z. 1969 0:1 Starý L. 1899
2. Sekyrka J. 1818 1/2 Kouba P. 1887 2. Kokeš B. 1997 1/2 Konrád F. H 1844
3. Jouza P. 1678 1/2 Jecha P. 1935 3. Němec B. 1913 0:1 Honek J. 1820
4. Pyskatý J. 1613 1/2 Rež M. 1769 4. Ždímal P. 1773 0:1 Přibyl J. 1815
5. Svoboda J. 1625 1/2 Vorel B. 1670 5. Bartoš M. 1736 1:0 Hon J. H 1790
6. Zmek J. 1663 1/2 Kvapil P. 1617 6. Krys J. 1754 1:0 Klouček J. 1708
7. Binas J. 1612 1/2 Frgalová H. 1619 7. Sokol P. 1529 1:0 Urválek M. 1000
8. Mácha M. 1491 1:0 Brázda V. 1267 8. Chvojka J. 1102 +:- 0 0
5 : 3 4.5 : 3.5
2222 ŠK Polabiny E – TJ CHS Chotěboř C ŠK Rapid Pardubice E – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí: Nešpůrek Petr Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1. Řezníček D. 1995 0:1 Tůma J. V 2200 1. Hennig T. 2014 0:1 Horáček M. V 2083
2. Liduch F. 1869 1:0 Hospodka J. 1880 2. Hrnčiarik K. 1872 1:0 Nadrchal T. V 1964
3. Nešpůrek P. 1833 1:0 Sukdolák R. 1826 3. Slabý M. 1801 1/2 Daněk P. 1965
4. Cach J. 1766 1:0 Fiala M. 1854 4. Kalhous M. 1613 0:1 Mudruňka P. 2008
5. Ludvík T. 1713 0:1 Michal M. 1759 5. Král M. 1606 0:1 Kuzmin S. 1870
6. Žejdlík P. 1620 1:0 Jun R. 1433 6. Kolomý R. 1000 0:1 Michlian Š. 1842
7. Bureš M. 1620 1/2 Ďoubal P. 1737 7. Soukup J. H 1000 0:1 Kvapil P. 1672
8. Cach O. 1565 1/2 Jun R. 1433 8. Krejčí M. 1000 1:0 Horáčková I. 1000
5 : 3 2.5 : 5.5
TABULKA PO 11. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny E 11 10 1 0 31 57.5 : 30.5 44
2. ŠK Bohemia Pardubice B 11 8 3 0 27 57 : 31 45
3. TJ CHS Chotěboř C 11 8 0 3 24 54 : 34 41
4. TJ ŠO Chrudim B 11 7 1 3 22 47 : 41 34
5. Jiskra Heřmanův Městec 11 5 1 5 16 43 : 45 27
6. ŠK Rapid Pardubice E 11 3 5 3 14 46 : 42 31
7. TJ Štefanydes Polička D 11 4 1 6 13 39 : 49 26
8. 2222 ŠK Polabiny D 11 3 3 5 12 41.5 : 46.5 24
9. Sokol Lázně Bohdaneč 11 3 1 7 10 35 : 53 17
10. ŠK Rapid Pardubice D 11 2 0 9 6 38 : 50 25
11. ŠO Hlinsko B 11 1 3 7 6 35.5 : 52.5 24
12. ŠO Hlinsko A 11 1 3 7 6 34.5 : 53.5 20

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.